תואר במדעי ההתנהגות במרכז האקדמי פרס

שירות אישי - צור קשר
תואר במדעי ההתנהגות במרכז האקדמי פרס

תואר ראשון במדעי ההתנהגות במרכז האקדמי פרס

 

בשנים האחרונות ניכרת מגמה ברורה של ביקוש הולך וגובר לתוכניות אקדמיות רב תחומיות. תחום מדעי ההתנהגות הוא אחד מהתחומים אשר נכלל תחת קטגוריה זו. במרכז האקדמי פרס ניתן ללמוד לקראת תואר ראשון במדעי ההתנהגות שבו מקבלים ידע פרקטי ותיאורטי נרחב.

 

תואר ראשון במדעי ההתנהגות – BA, עוסק בחקר האדם, אישיותו וסביבתו ומקנה ידע וכלים למגוון מקצועות מבוקשים במשק בתחומי החינוך, שיווק, ייעוץ וניהול. התואר, הראשון מאפשר גם לימודי המשך מגוונים לתואר שני. תכנית הלימודים במדעי ההתנהגות מתמקדת בהבנת רגשות, תהליכי חשיבה, כמו גם בעיסוק מדעי בתהליכי אבחון וטיפול.


הלימודים בתחום מדעי ההתנהגות פותחים דלתות רבות בפני הסטודנטים. עם סיום הלימודים יוכלו הבוגרים לעסוק במגוון תחומים כמו ייעוץ, טיפול, הדרכה, כוח אדם, משאבי אנוש, חינוך ועוד. הבוגרים יכולים גם (אם הם מעוניינים בכך), להמשיך לתואר שני במקצועות רלוונטיים כמו סוציולוגיה, אנתרופולוגיה ועוד.

 

תכנית הלימודים

התואר כולל תכנים מעולמות מגוונים, וביניהם פסיכולוגיה, אנתרופולוגיה וסוציולוגיה. הלימודים עוסקים במגוון רחב של נושאים, בין היתר - סטטיסטיקה, אנתרופולוגיה חברתית, פסיכולוגיה של האישיות, פסיכולוגיה התפתחותית, סוציולוגיה, פסיכולוגיה חברתית, פוליטיקה וחברה, שיטות מחקר ועוד.

 

במסגרת התכנית, הסטודנטים יכולים להתמחות בניהול משאבי אנוש והתנהגות ארגונית, או לחילופין בפסיכולוגיה.

 

מסלול ההתמחות במשאבי אנוש מקנה תעודת הסמכה מטעם העמותה למשאבי אנוש בישראל, ובמסגרתו הסטודנטים רוכשים ידע וכלים לגבי התנהגויות אנושיות בהקשר הארגוני, ולומדים על סוגיות מגוונות כמו הנעת עובדים, ניהול קריירה, פיתוח מנהיגות, ועוד. 

 

המסלול בהתמחות בפסיכולוגיה מאפשר לסטודנטים שמתעניינים בהיבטים טיפוליים וחינוכיים של ההתנהגות האנושית. במהלך הקורסים במסלול, הסטודנטים מקבלים היכרות מעמיקה עם תחומים כגון לקויות למידה, פוסט טראומה, הפרעות זיכרון, סוגיות בטיפול בילדים ונוער, וכן הלאה.


מסלול תואר פלוס

 

הסטודנטים לומדים לתעודה יישומית במקביל ללימודי לתואר, בסיום הלימודים הם מקבלים תעודה נוסף על התואר הראשון. הידע הנרכש במסלול התעודה יכול לסייע לסטודנטים לקבל יתרון בשוק העבודה ולפתח מיומנויות מקצועיות חשובות. באפשרות הסטודנטים לבחור מסלולים כגון:

 

הנחיית קבוצות - קורס המתקיים בשיתוף מכון אדלר שבו ניתן לפתח כישורי הנחיית קבוצות פסיכו חינוכיות ולהכיר שיטות הדרכה קבוצתיות. הקורס כולל התנסות מעשית בהנחייה ובמהלכו נחשפים לתיאוריה ולכלים פרקטיים.

 

מוטיבציה והתפתחות במשפחה - קורס שנערך במסגרת שיתוף פעולה עם מכון אדלר, במהלכו הסטודנטים מקבלים הבנה במערכת היחסים המורכבת שבין הפרט, המשפחה והקהילה.

 

ביופידבק - במהלך לימודי התעודה הסטודנטים מקבלים כלים לטיפול במערכות ביו פידבק תוך תרגול בפועל של השימוש בהן. הסטודנטים עורכים גם פרקטיקום בהדרכה.

 

מתכונת הלימוד

 

לימודי תואר ראשון במסלול זה במרכז נמשכים 3 שנים. השיעורים מתקיימים בשלושה ימים במהלך השבוע. הסטודנטים יכולים לבחור ללמוד בתכנית בוקר או בתכנית לימודי ערב הכוללת שיעורים גם בימי שישי.


תנאי קבלה

 

כדי להתקבל ללימודים, על המועמדים להיות בעלי תעודת בגרות מלאה. כדי להתקבל ללא צורך בציון פסיכומטרי, יש להציג ממוצע בגרויות של 90 ומעלה. מי שברשותם ממוצע בגרויות של 80 ומעלה יכולים להתקבל על סמך הצגת ציון פסיכומטרי של 507 לפחות.  מי שברשותם ממוצע בגרויות נמוך מזה, אך ציון הפסיכומטרי שלהם עומד על 600 ומעלה, יכולים גם הם להתקבל.

 

כמו כן, יכולים להתקבל גם מי שממוצע הבגרויות שלהם עומד על 85-90 ואין ברשותם ציון פסיכומטרי, בתנאי שיש ברשותם ציון 70 ומעלה ב - 3 יחידות במתמטיקה וכן ב - 4 יחידות באנגלית.

 

 

 

שכר לימוד ומלגות

 

שכר הלימוד במכללה מוסדר מדי שנה לאחר שליחת מכתב הקבלה למועמדים. לפרטים מפורטים יותר ניתן לפנות אל מוסד הלימוד. יש לציין כי הסטודנטים במכללה יכולים להסתייע במגוון של מלגות לימוד שחלקן מוענקות מטעם מוסד הלימוד ואחרות מטעם גופים חיצוניים.

 

על מוסד הלימוד

 

במרכז האקדמי פרס ניתן ללמוד בעוד מבחר תכניות לימודים. בין המסלולים לתואר ראשון נכללים לימודי מנהל עסקים, לימודי משפטים ולימודי תזונה. בוגרי הלימודים יכולים להמשיך גם לתואר שני בתכניות מגוונות, כגון תואר שני בייעוץ ופיתוח ארגוני, תואר שני בפסיכולוגיה חינוכית ותואר שני במנהל עסקים. התכניות השונות במוסד הלימוד מאפשרות להכיר מגוון כלים פרקטיים לשוק העבודה, הן כוללות תכנים מעשיים כגון פרויקטים והתנסויות בתעשייה וכן מסלולים ללימודי תעודה המשולבים במהלך התואר. שלל התכניות הללו מאפשרות לסטודנטים לפתוח כישורים פרקטיים הנחוצים בשוק והן מותאמות לדרישותיהם של מעסיקים.


תעודה

 

תואר ראשון BA במדעי ההתנהגות מוענק לבוגרי התכנית מטעם המרכז האקדמי פרס.
 

עוד מסלולי לימוד - המרכז האקדמי פרס
חוות דעת של סטודנטים על המרכז האקדמי פרס - מדעי ההתנהגות
התקבלו 35 דירוגיםבציון ממוצע: 4.4 מתוך 5

המרכז האקדמי פרס
04/01/2019

מה אתה אוהב/לא אוהב במוסד הלימודים?

המרכז מאוד ביתי, מאוד נגיש לסטודנטים ובאופן כללי ההסתגלות והחוויה הסטודנטיאלית מאוד נעימה

על הקמפוס

המרכז מאוד משפחתי , האווירה נעימה ואני מאוד שמחה על בחירתי ללמוד במרכז האקדמי פרס

טיפים

על הסטודנטים העתידיים לבחון היטב את המסלולים המעניינים אותם במספר מוסדות אקדמאים על מנת לבחור במוסד  קרא עוד...

המרכז האקדמי פרס
28/11/2018

מה אתה אוהב/לא אוהב במוסד הלימודים?

כן נורא , המרצים מעולים הניראות של המכללה נקייה וכל כך כייף.

על הקמפוס

מכללה טובה ממליצה בחום , המרצים הצוות פשוט נותנים מענה לכל שאלה . פשוט תרשמו למכללה

טיפים

המרכז האקדמי פרס היא מכללה פרטית , אני ספצפית תמיד ידעתי שהתחיל ללמוד שם .


לכל חוות הדעת
Whatsapp Whatsapp