לימודי תואר ראשון במרכז האקדמי כרמל

רוצה לדעת על לימודים בנושאי תואר ראשון?

 

לחץ/י כאן ותקבל/י שירות בחינם שיחסוך לך הרבה זמן, כאבי ראש וגם כסף ...

 

הגעת לדף עם מידע על המרכז האקדמי כרמל - תואר ראשון.

המידע באתר הועיל ל93% מהגולשים.

 

עזרנו גם לך? דרג אותנו:


תואר ראשון במרכז האקדמי כרמל

 

המרכז האקדמי כרמל הינו מוסד המאפשר לתלמידיו לרכוש תואר ראשון והשכלה גבוהה לפי הסטנדרטים של האוניברסיטאות הפרטיות המובילות בעולם.

 

תואר ראשון במשפטים

 

המרכז האקדמי כרמל מציע תוכנית לימודים לתואר ראשון במשפטים. התכנית כוללת פרקי ליבה במשפטים במסגרת קורסי החובה; חטיבה במנהל עסקים שמטרתה לימוד הכללים המרכזיים של עולם הכלכלה והכספים; קורסי בחירה בנושאים מתקדמים, בהתאם לתחום העניין ולהתמחות הנבחרת של הסטודנט או הסטודנטית. ניתן לשלב במהלך התכנית גם התמחות במנהל עסקים. 

 

תואר ראשון בראיית חשבון

 

תחום החשבונאות הפיננסית והניהולית מהווה תחום לימוד מבוקש מאוד בימינו אנו. לימודים בתחום ראיית החשבון מאפשרים לבוגריהם לקבל החלטות פיננסיות חשובות, שתקבענה את התפתחות של העסק ותסייע לו בעתות משבר. כל מנהל בן זמננו חייב להכיר את המושגים החשבונאיים העיקריים, שכן ללא הכרתם לא יוכל לקבל החלטות בתחום הפיננסי והכלכלי ובכך תיפגם יכולת ניהולו באופן משמעותי.

 

תואר ראשון במימון ובנקאות

 

הלימודים בתחום המימון והבנקאות במרכז האקדמי כרמל, מאפשרים לסטודנטים להבין את מכלול השיקולים הנוגעים לסוגיות המימוניות ולגבש תפיסה כלכלית ראויה. החברות הפעילות במשק נזקקות למגוון רחב של שירותים פיננסיים ולכן הן מעוניינות להעסיק אנשים בעלי ידע רב במימון וברזי הבנקאות, בכדי לקבל את הייעוץ הטוב ביותר בנוגע לאפשרויות השקעה ונושאים פיננסיים של פעילותן העסקית.

 

הסטודנטים בוגרי חוג זה מסיימים את לימודיהם כאשר הינם בעלי כלים שיבטיחו להם את היכולת להצליח ולהשתלב בשוק העבודה הישראלי בצורה הטובה ביותר.

 

תואר ראשון B.A במנהל ציבורי

 

תוכנית הלימוד במנהל ציבורי חושפת את הסטודנטים למגוון מערכות המנהל הציבורי, אופן פעולתן והאילוצים החברתיים והכלכליים לפיהם הן פועלות. התוכנית מקנה לסטודנטים כלים יישומיים בתחומי הניהול, ההתנהגות הארגונית והמשפט, ומכשירה עתודה ניהולית למגזר הציבורי: עיריות, משרדי ממשלה, מלכ"רים, עמותות ועוד.

 

תואר ראשון B.A בכלכלה

 

תוכנית הלימודים לתואר ראשון בכלכלה מעניקה לבוגריה כישורים שנדרשים במילוי תפקידי מפתח בתחומים שונים בשוק העבודה, במערכת הפיננסית, בסקטור הציבורי והפרטי.

 

תואר ראשון B.A במנהל עסקים - התמחות בשיווק ופרסום

 

מטרת לימודי מנהל עסקים וההתמחות בשיווק ופרסום היא הקניית ידע וכלי ניתוח הדרושים לתפקידי ניהול בתחומי השיווק השונים. הסטודנטים ילמדו לכתוב תוכנית שיווק וייחשפו לשיטות של ניתוח שווקים, אסטרטגיה שיווקית, התנהגות צרכנים והחלטות בתחומי ניהול השיווק השונים. תוכנית הלימודים מתאימה למעוניינים להכשיר עצמם בתחום ניהול השיווק תוך התמקדות בהיבטי פרסום ותקשורת והיכרות מעמיקה עם מרכיבי השיווק המודרני.

 

תואר ראשון B.A במנהל עסקים - התמחות במשאבי אנוש

 

לימודי ניהול משאבי אנוש מקנים ידע מקיף בתחומי הפעילות השונים של הארגון, ומתמקדים בעיקר במשאב האנושי. בשלב הראשון רוכשים הסטודנטים ידע תיאורטי רלוונטי על מערכת ניהול משאבי אנוש והתפקידים המרכזיים של מערכת זו בתוך הארגון. לאחר מכן נחשפים הסטודנטים להתנהגויות שונות של המשאב האנושי בארגונים ולהתמודדות המנהלים עם צרכים של עובדים בארגון לצד הסביבה העסקית של מערכות ניהול ארגוניות. לאחר מכן מתמקדים הסטודנטים בהעמקת הידע בתחום על ידי לימודים מעשיים.

 

תואר ראשון B.A במנהל עסקים - התמחות בניהול תיירות

 

לישראל כמה מאתרי התיירות החשובים בעולם וכמו כן, משאבי טבע ייחודיים אשר יכולים להוות מוקד משיכה תיירותי הרבה יותר ממספר התיירים שפוקדים את ישראל בשנים האחרונות. לימודים אלו מקנים לסטודנטים ידע בנוגע לשדרוג משמעותי של תעשיית התיירות בארץ.

 

תוכניות הלימודים לתואר ראשון במרכז האקדמי כרמל נבנו מתוך רצון להכשיר את הסטודנטים לקריירה משגשגת, הן עדכניות ומעשיות ומאפשרות רכישת כלי עבודה ניהוליים במסגרת ההכשרה האקדמית.

 ** לתשומת לבך נכונות המידע עלולה להשתנות מעת לעת. המידע המוצג כאן נכתב ונערך על ידי צוות האתר. למען הסר ספק בין האתר למוסד הלימודים לא מתקיים קשר מכל סוג שהוא.
ssssssssss

פורום ייעוץ לימודים

תורת המשחקים לתואר שני - איך ואיפה?
שי
ללא תגובה
איזה תואר משלב עיצוב ומתמטיקה?
מור
ללא תגובה
קבלה לתארים שניים עם ממוצע 77-78
עמיר
1 תגובות
הכרה בלימודים באוניברסיטה הפתוחה
ניקולאי
1 תגובות
תנאי קבלה לספרות זרה או אנגלית
איה
1 תגובות
יעוץ להרשמה לתואר ראשון
Aseel Tareef
2 תגובות
לימודי הערכת אמנות ועתיקות
זנדני אבנר
1 תגובות
לכניסה לפורום

מעל 28,802 סטודנטים
המליצו והצביעו על מוסדות לימוד

חפשו חוות דעת על המסלול
ומוסד הלימודים שמעניין אתכם
למשל: אוניברסיטת חיפה, הבינתחומי ...
למשל: מנהל עסקים, משפטים...

חוות דעת של סטודנטים על מוסדות לימוד

  • 4.1

    הטכניון - מכון טכנולוגי לישראל547 חוות דעת

  • 4.0

    המכללה לחינוך ע"ש דוד ילין657 חוות דעת

  • 4.1

    הקריה האקדמית אונו1,045 חוות דעת

Whatsapp Whatsapp