המרכז האקדמי כרמל, תואר במשפטים

שירות אישי - צור קשר

המרכז האקדמי כרמל, תואר במשפטים

לימודי משפטים במרכז האקדמי כרמל

ישראל היא אחת המדינות המובילות בעולם המערבי עם אחוז עורכי הדין שבה. כולם כאן רוצים השכלה משפטית כי לכולם כיום ברור שעם השכלה משפטית ניתן לעסוק במגוון רחב של משרות ותחומים. לימודי המשפטים בישראל התפתחו בעשור האחרון בצורה משמעותית וכיום ניתן להירשם ללימודים באוניברסיטאות, במכללות רבות ואף בחו"ל. אין ספק שהביקוש הגדול הביא לפתיחה של מוסדות לימוד רבים בתחום זה, וכל שנותר הוא לבחור את המוסד המתאים לכם ביותר.

 

מדוע כדאי ללמוד משפטים דווקא במרכז האקדמי כרמל?

המרכז האקדמי כרמל הוא מוסד לימודים הנמצא בחיפה (בקמפוס הנמל החדש), אשר הוקם על מנת לענות על הביקוש הגבוה ללימודי משפטים ומנהל עסקים בישראל בכלל ובאיזור הצפון בפרט. ביוני 2009 יפתח המסלול ללימודי תואר ראשון במשפטים במרכז אשר יכלול קורסים מגוונים בתחומים רבים מעולם המשפט.

 

המרכז האקדמי כרמל מציע לציבור הסטודנטים לימודים המותאמים בצורה מושלמת לצרכי המשק הישראלי, ורכישת תואר אקדמי ברמה גבוהה ביותר. בוגרי המרכז יוכלו להשתלב בהצלחה ובמהרה בשוק העבודה, וזאת בזכות ערכי המצוינות האקדמית שחרטה המכללה על דגלה. הלימודים במכללה משלבים הקניית ידע תיאורטי ומעשי בחקיקה ופסיקה, מושגים מעולם המשפט, עקרונות יסוד של שיטות משפטיות שונות ומחקר אקדמי בנושאים שונים.

 

ניתן ללמוד במכללה במסגרת של לימודי בוקר וכן במסגרת של לימודי ערב (על מנת לשלב לימודים ועבודה).

אז אם אתם רוצים ללמוד משפטים במכללה ייחודית ומתקדמת (ובמיוחד אם אתם גרים באיזור הצפון), מסלול זה של המרכז האקדמי כרמל מיועד במיוחד בשבילכם.

מה לומדים?

לימודי המשפטים במכללה נמשכים 3 שנים (הכוללים גם סימסטר קיץ אחד). הלימודים כוללים את הקורסים העיקריים בתחום המשפטים וכן קורסי העשרה נוספים. בין הקורסים השונים - דיני עונשין, דיני ראיות, תורת המשפט, דיני משפחה, משפט חוקתי, משפט מנהלי, דיני חוזים, דיני נזיקין, משפט בינלאומי, סדר דין פלילי, ועוד. לאחר סיום המסלול ידרשו בוגרי המכללה אשר רוצים לקבל רישיון עורך דין לעשות התמחות ולעבור בהצלחה את בחינות הלשכה.

תנאי קבלה

תנאי הקבלה למסלול המשפטים במכללה הוא תעודת בגרות עם ציון משוקלל של 90 לפחות או מכינה קדם אקדמית מוכרת בציון של 90 לפחות. חשוב לציין כי מועמד אשר אין לו תעודת בגרות והוא מעל גיל 30 יוכל להשתלב בכמינה לבני 30 ומעלה. תינתן עדיפות לבעלי ציון פסיכומטרי גבוה וכן לבעלי תואר אקדמי מוכר.

 


סגל המרצים

בין המרצים במסלול למשפטים במרכז האקדמי כרמל - פרופ יחזקאל טלר, פרופ עמוס שפירא, , פרופ לנדס ברגר מיכאל, השופט (בדימוס) חיים סומך, השופט (בדימוס) חיים פיזם, השופט (בדימוס) ד"ר גבריאל קלינג, ד"ר משה דוידוב, ד"ר שמעון שטרן ועוד.

שכר לימוד ומלגות

את שכר הלימוד לשנת הלימודים ניתן לפרוש למשך 4 שנים (כאשר הלימודים עצמם אורכים רק 3 שנים). ניתן לקבל הטבות נוספות בתשלום שכר הלימוד (כחלק משיתוף פעולה בין המכללה לתשלובת ישראכרט).

למידע נוסף לחצו: המרכז האקדמי כרמל

חוות דעת של סטודנטים על כרמל - משפטים

התקבלו 70 דירוגיםבציון ממוצע: 3.6 מתוך 5

המרכז האקדמי כרמל
14/10/2020

מה אתה אוהב/לא אוהב במוסד הלימודים?

אוהב את המרצים

על הקמפוס

נפלא

טיפים

אני מבטיח זה המקום ללמוד הכל !!

המרכז האקדמי כרמל
07/07/2017

מה אתה אוהב/לא אוהב במוסד הלימודים?

אוהבת מאוד את היחס של המרצים, לא אוהבת את החוקים הנוקשים בענייני עבודת הסמינריון או בעניין רישום לקו קרא עוד...

על הקמפוס

המכללה מאוד טובה בסה"כ מלמדת אותך גם מעבר למקצוע ותואר בסך הכל מאוד כיף ללמוד במכללת כרמל

טיפים

ללמוד את במקצוע היות וזה מקצוע מאוד חשוב שמקנה לכל אדם ידע שהוא צריך לקבל עבור החיים בכלל מעבר למקצו קרא עוד...


לכל חוות הדעת
Whatsapp Whatsapp