מכללת המינהל הטכני

רוצה לדעת על ההקלות בעקבות משבר הקורונה? רוצה לדעת על לימודים בנושאי טכנאי?

 

 

לחץ/י כאן ותקבל/י שירות בחינם שיחסוך לך הרבה זמן, כאבי ראש וגם כסף ...

 

 

הגעת לדף עם מידע על מכללת המינהל הטכני .

המידע באתר הועיל ל93% מהגולשים.

 

עזרנו גם לך? דרג אותנו:


מכללת המינהל הטכני לטכנאי שירות


על מוסד הלימוד


המינהל הטכני הוא בית ספר שנועד להכשיר טכנאי שירות בתחומים שונים ומגוונים. טכנאים אלו ייתנו מענה כולל עד לפתרון כל התקלות, באופן מקצועי וברמה הגבוהה ביותר. לאורך השנים הכשירה מכללה זו אלפי בוגרים, שמשתלבים בתפקידים מבוקשים בשוק העבודה הישראלי ומפתחים קריירות מצליחות בעולם הטכני. בתחום הטכני היום קיים ביקוש רב לטכנאים איכותיים וכך בוגרי תכניות הלימוד השונות במכללת המינהל הטכני יכולים להשתלב בתפקידים מבוקשים ורווחיים. ענפי הטכנאות מאפשרים עבודה מאתגרת ומציעים שלל אפשרויות תעסוקה בפני הבוגרים.

מסלולי הלימוד השונים במינהל הטכני ממוקדים בהתאם לצרכי השוק ומטרתם המרכזית היא מציאת עבודה בתחום הנלמד. הלימודים בקורסים מתנהלים במעבדות מתקדמות וכוללים ציוד חדשני ורלוונטי, מה שמאפשר למשתתפים להכיר מקרוס ובאופן מעשי תהליכי עבודה, ציוד מקצועי ושיטות מקצועיות. המשתתפים מקבלים ספרות מקצועית שדרכה הם יכולים לתרגל את החומר הנלמד במהלך הקורס וגם לאחריו. המכללה מציעה גם שיעורי תרגול נוספים ללא הגבלה, לתלמידים שזקוקים לכך. נוסף על כך, במוסד הלימוד מתקיימות סדנאות והדרכות מיוחדות שמעניקות לתלמידים שמעוניינים בכך ידע לגבי פתיחת עסקים עצמאיים משלהם. המשתתפים בקורסים יכולים לקבל עזרה בהשמה בעבודה עוד במהלך הקורסים, לרבות סיוע במציאת משרות מבוקשות ובכתיבת קורות החיים.


צוות המרצים במכללת המינהל הטכני הם אנשי מקצוע בעלי ניסיון רב בתחומם בתעשייה. הם מעניקים יחס אישי לכל אחד ואחת מן התלמידים לאורך הלימודים. המינהל הטכני מציע קורסים בסניף כפר סבא, במתחם קמפוס בית ברל או בסניף ראשון לציון.

 


להלן היצע הקורסים של המינהל הטכני:

קורס טכנאי טלפונים סלולריים וסמארטפונים

מטרת הלימודים בקורס טכנאות טלפונים סלולריים ומכשירי סמארטפון זה היא הכשרת טכנאי שירות לתחזוקה של טלפונים סלולריים, מהישנים ועד החדישים ביותר. מסלול זה אינו מתמקד רק בדרגות ההכשרה א ו - ב, אלא מכשיר את המשתתפים לדרגות ג ו - ד', שהן הגבוהות ביותר בתחום הסלולר. המסלול חושף לתהליכי טיפול ותחזוקה במערכות התוכנה המבוקשות ביותר, בהן אנדרואיד, iOS ו - LG. התכנית כוללת התנסות מעשית במעבדת סלולר בה המשתתפים מכירים את תהליכי העבודה והתחזוקה של שלל דגמי מכשירים.

קורס טכנאי שירות לקירור ומיזוג אוויר

מטרת הלימודים בקורס זה היא הכשרת טכנאי שירות למיזוג אוויר וקירור, טכנאים אשר יבצעו התקנה ושירותי תיקונים למזגנים, מקררים ביתיים ומקררים מסחריים. הקורס מכשיר את המשתתפים לנתח ולהבין תקלות שונות במערכות מיזוג אוויר וקירור, ולהעניק מענה מהיר ואיכותי למערכות אלה. לאורך ההכשרה לומדים להתקין מזגנים שונים ולהתאים את גודלו של המגזר למבנה ולצורכי הלקוחות. קורס זה מכשיר את המשתתפים בו להשתלבות כשכירים עוד במהלך הקורס, באמצעות סיוע מצד מוסד הלימוד. נוסף על כך התלמידים יכולים להשתלב כטכנאים עצמאיים בשוק העבודה, כאשר מוסד הלימוד מעניק לתלמידים שמעוניינים בכך סדנה לפתיחת עסקים בתחום.

 

קורס מנעולנות - שירותי פריצה וחילוץ

מטרת הלימודים בקורס זה היא הכשרת מנעולנים המספקים שירותי פריצה וחילוץ, משכפלים מפתחות ומתאימים מפתחות באופן מעשי בלבד. קורס זה מכשיר את תלמידיו לאנשי מקצוע שיכולים לספק שירותים מקצועיים לפריצה לבתים ולחילוץ עבור מבנים, מוסדות, רכבים, כספות ובתים פרטיים. המסלול שם דגש על עבודה מעשית בלבד מתוך מטרה להעניק סל מיומנויות פרקטיות נרחב שיכול לסייע לתלמידים לצבור ניסיון מקצועי ולהשתלב בשוק העבודה. לאורך הקורס מכירים סוגים שונים של צילינדרים ושל מנעולים שנפוצים בשוק העבודה, כגון מנעולי תלי, מנעולי איתן, מנעולי מרתוק וכן הם לומדים על שיטות שכפול מפתחות, שינוי קומבינציות במנעולים ומנגנוני נעילה שונים.


מתקין מערכות מיגון ושמע לרכב

מטרת הלימודים בקורס זה היא הכשרת משתתפי הקורס כמתקיני מערכות שמע ואמצעי מיגון לרכב, לספק מענה מיידי ולאתר תקלות שונות בהתקנות. במהלך קורס מתקיני מערכות שמע ומיגון לרכב, לומדים על אמצעי מיגון מתקדמים לכלי רכב ומכירים שיטות לאיתור מוצלח של תקלות בהתקנה ולמתן מענה מיידי ואיכותי לתקלות אלה. מסלול זה מציע לתלמידים שילוב בין לימוד עיוני לתרגול מעשי. השלב הראשוני של הקורס הוא עיוני ומעשי והוא מתקיים במתקני בית הספר והשלב השני הוא מעשי בלבד, בו מתנסים בעבודה על כלי רכב במרכז להתקנות. באופן זה המשתתפים יכולים לצבור ניסיון פרקטי ולהגיע מוכנים יותר לשוק העבודה.

 


טכנאי שירות למיגון ואבטחה

מטרת הלימודים בקורס זה היא הכשרת המשתתפים כטכנאי שירות לאבטחת בתים ומוסדות שונים. הטכנאים יספקו מענה החל מההתקנה של מערכות אזעקה מסוגים שונים הפופולאריים בשוק ועד לתיקון, ושיפור של מערכות אזעקה משולבות טלוויזיות במעגל סגור. לאורך הקורס לומדים על שיטות עבודה מקצועיות שמקובלות בשוק העבודה של היום, לצורכי תיקון, שדרוג וקידוד של מערכות אזעקה משולבות ושל טלוויזיות במעגל סגור. המשתתפים בקורס זה מתוודעים לסוגים מגוונים של גלאים, של מערכות אבטחה, של מערכות לגילוי ולכיבוי אש ודליקות ושל טלוויזיות במעגל סגור ובקרות כניסה, כאשר הם מתוודעים לטכנולוגיות ולמוצרים מתקדמים ועכשוויים משוק העבודה.


טכנאי שירות למוצרי חשמל ביתיים

מטרת הלימודים בקורס זה היא הכשרת טכנאי שירות למוצרים ביתיים שונים, טכנאים אשר יאתרו ויפתרו מגוון לתקלות בבית הלקוח. הקורס מכשיר את המשתתפים בו כאנשי מקצוע מיומנים שבקיאים בשלל תהליכי התקנה ותיקון תקלות במוצרי צריכה ביתיים. מסול זה מציע היכרות עם מוצרים מובילים שקיימים בכל בית, כגון מכונות כביסה, מדיחי כלים, מקררים, מייבשי כביסה ותנורים מסוגים שונים, וכן מערכות נוספות. המסלול מתקיים באופן מעשי בלבד במטרה לאפשר למשתתפים להתנסות בעבודה פרקטית על מוצרי צריכה חדשניים וכך להכין אותם לקראת אתגרי שוק העבודה של היום. מוסד הלימוד מציע לתלמידים סיוע בהשמה לעבודה, בית הספר עוזר למשתתפים למצוא עבודה כבר במהלך הקורסים ומציע סיוע בכתיבת קורות החיים ובתהליך חיפוש המשרות.

 

קורס טכנאי מכשור רפואי


קורס טכנאי מכשור רפואי מכשיר את המשתתפים לתיקון של תקלות במערכות רנטגן. המשתתפים לומדים על סוגי התקלות הנפוצים במכשור הרנטגן המתקדם ולומדים כיצד להעניק טיפול מסור ואיכותי לתקלות אלה. יש לציין כי הקורס איננו מעניק לתלמידים ידע בתפעול מכשירי הרנטגן והציוד הרפואי אלא בתיקון תקלות במכשור זה בלבד. הקורס משלב תרגול מעשי רב באופן שמכין את המשתתפים ליציאה לתעשייה כטכנאים מיומנים.

 

קורס תחזוקת מחשבים אישיים (PC)

מטרת הלימודים בקורס זה היא הכשרת משתתפי הקורס לטכנאי תחזוקת מחשבים אישיים, טכנאים אשר יכולים לספק מקצועי לתקלות חומרה ותוכנה, במהלך הקורס לומדים להתמודד באופן יעיל ומהיר עם תקלות בארגונים ואצל לקוחות פרטיים ומכירים לעומק את מערכות המחשב השונות וסוגיות באינטרנט וברשתות.

קורס תכניתן COMPUTER NUMERICAL CONTROL - CNC

כיום, תעשיית המתכות נחשבת לאחת מהתעשיות הגדולות בעולם והעובדים בתחום זה נדרשים לעמוד בדרישות גבוהות ומחמירות. ככל שהתקדמה הטכנולוגיה הוכנסו מכונות רובוטיות שונות שהן אלו שהפכו את תעשיית המתכת למובילה בעולם גם בתחום ההיי טק. מטרת הלימודים בקורס זה היא הכשרת המשתתפים לתכנון וייצור במכונות CNC ממוחשבות. בוגרי הקורס נותנים מענה מקצועי לדרישות הגבוהות בענף המתכת, ונהנים מהשתלבות מוצלחת בתחום התעשייה.** לתשומת לבך נכונות המידע עלולה להשתנות מעת לעת. המידע המוצג כאן נכתב ונערך על ידי צוות האתר. למען הסר ספק בין האתר למוסד הלימודים לא מתקיים קשר מכל סוג שהוא.

חוות דעת של סטודנטים על מכללת המינהל הטכני

התקבלו 2 דירוגיםבציון ממוצע: 4.5 מתוך 5

מכללת המינהל הטכני
13/11/2017

מה אתה אוהב/לא אוהב במוסד הלימודים?

צוות המורות ממש טוב, המידע נספג היטב, אבירה כיפית, יש פרספקטיבה לעבודה אחרי הלימודים

על הקמפוס

הקמפוס קטן וממש נוח לשימוש, יש גישה קלה למסקירות, שירוטים וקפיטריה

מכללת המינהל הטכני
01/10/2014

מה אתה אוהב/לא אוהב במוסד הלימודים?

מוסד הלימודים המנהל התכני ראשון לציון מעביר קורסים ברמה מקצועית בהרבה תחומים מעשים.מ תיקוני מזגנים ו קרא עוד...

על הקמפוס

למכללה יש מחירים ותשלומים נוחים בקורסי כל התחומים המעשיים. מחירים שלא מתחת לשוק ולא מעל השוק הממוצע  קרא עוד...


לכל חוות הדעת
ssssssssss

מעל 28,813 סטודנטים
המליצו והצביעו על מוסדות לימוד

חפשו חוות דעת על המסלול
ומוסד הלימודים שמעניין אתכם
למשל: אוניברסיטת חיפה, הבינתחומי ...
למשל: מנהל עסקים, משפטים...

חוות דעת של סטודנטים על מוסדות לימוד

  • 4.1

    האוניברסיטה הפתוחה1,257 חוות דעת

  • 4.1

    האקדמיה בבצלאל984 חוות דעת

  • 4.0

    המכללה לחינוך ע"ש דוד ילין657 חוות דעת

Whatsapp Whatsapp