מכללת ראשון לציון - תואר במנהל עסקים

רוצה לדעת על ההקלות בעקבות משבר הקורונה? רוצה לדעת על לימודים בנושאי מנהל עסקים?

 

 

לחץ/י כאן ותקבל/י שירות בחינם שיחסוך לך הרבה זמן, כאבי ראש וגם כסף ...
 

הגעת לדף עם מידע על מכללת ראשון לציון - מנהל עסקים.

המידע באתר הועיל ל91% מהגולשים.
 

עזרנו גם לך? דרג אותנו:


תואר במנהל עסקים במכללה למדעים ראשון לציון

ישנן לא מעט מכללות בישראל אשר משמשות כמעין שלוחות של האוניברסיטה הפתוחה. מכללת רעננה, מכללת רחובות, מכללת רמת גן ועוד מכללות ברחבי הארץ - בכולן ניתן לעשות תארים ראשונים של האוניברסיטה הפתוחה במגוון תחומים.

 

מדוע כדאי ללמוד מנהל עסקים דווקא במכללה למדעים ראשון לציון?

 

גם מכללת ראשון לציון, אשר הוקמה על ידי עיריית ראשון לציון למען תושבי העיר והסביבה היא מכללה שכזו. המכללה, המעניקה סביבת לימודים כיפית, תומכת וגמישה, מאפשרת לסטודנטים הנרשמים אליה לרכוש השכלה אקדמית איכותית בנושאים כמו ניהול, כלכלה, תקשורת, מדעי המדינה, מדעי ההתנהגות, חשבונאות, פסיכולוגיה, סוציולוגיה, מדעי המחשב, הנדסת תעשיה וניהול, מדעי החיים ועוד.

 

הלימודים במכללה מותאמים לאנשים העובדים במשרה מלאה, ולכן יש אפשרות, מלבד לימודי הבוקר, ללמוד בשעות אחר הצהריים, הערב או ויום שישי.
 

הקמפוס היפה של המכללה, העומד לרשות הסטודנטים, מאפשר להם לסיים את התואר הראשון על פי הקצב האישי של כל אחד. הלימודים נמשכים בדרך כלל 3-4 שנים, אך אפשר לפרוש אותם גם על פני תקופה ארוכה יותר.

בתחומי מנהל העסקים ניתן ללמוד בכמה מסלולים חד חוגיים ודו חוגיים, בין היתר - ניהול וכלכלה, ניהול ומדעי המדינה, ניהול ומדעי המחשב, ניהול וסוציולוגיה, ניהול ותקשורת, ניהול מערכות חינוך ועוד. ניתן גם ללמוד לקראת תואר שני במנהל עסקים.

 

יש להדגיש כי הלימודים במסגרת של אוניברסיטה הפתוחה בנויים בצורה שונה מאשר לימודים רגילים. כל סטודנט נרשם רק לקורסים ספציפיים וצובר נקודות עד שהוא משלים תואר ראשון. היתרונות הם - תנאי קבלה נוחים מאוד, האפשרות לפרוש את הלימודים למשך תקופה ארוכה והאפשרות לשלב לימודים ועבודה.

מה לומדים?

לימודי מנהל עסקים במסגרת האוניברסיטה הפתוחה (במכללת ראשון לציון) הם לימודים מרתקים וכוללים את רוב הקורסים הנלמדים במכללות ובאוניברסיטאות הרגילות. בין התחומים הנלמדים במסלולים השונים - חשבונאות, כלכלה, מחשבים, מתמטיקה, אנגלית, קורסים בתחום המשפט, קורסים בתחום השיווק ועוד.

תנאי קבלה

באופן עקרוני באוניברסיטה הפתוחה כולם יכולים ללמוד ואין תנאי קבלה. המכללה בראשון לציון פתוחה לכולם, וכל אחד יכול פשוט להירשם לקורסים אותם הוא בחר. על מנת לרכוש תואר ראשון יש לצבור מספר מסוים של נקודות, אך באופן כללי - אין כלל תנאי קבלה ואין צורך להציג תעודת בגרות או ציון פסיכומטרי כמו ברוב המכללות.

סגל המרצים

סגל המרצים במכללה למדעים ראשון לציון הוא איכותי ומגוון ומשתנה על פי תחומי הלימוד והקורסים השונים.

שכר לימוד ומלגות

במכללה זו וכמו ברוב המכללות בהן רוכשים תואר של האוניברסיטה הפתוחה, משלמים רק על הקורסים אליהם נרשמים ולא עבור שנת לימודים מלאה כמו ברוב המכללות או האוניברסיטאות. בדרך כלל ניתן גם להיעזר במלגות שונות המחולקות על פי קריטריונים משתנים.
 ** לתשומת לבך נכונות המידע עלולה להשתנות מעת לעת. המידע המוצג כאן נכתב ונערך על ידי צוות האתר. למען הסר ספק בין האתר למוסד הלימודים לא מתקיים קשר מכל סוג שהוא.


למידע נוסף לחצו: האוניברסיטה הפתוחה ראשון לציון - מכללת ראשון לציון

פורום לימודי מנהל עסקים
במה עובדים אחרי תואר במנהל עסקים?
משה סיני
3 תגובות
ביקוש לבוגרי מנהל עסקים בהתמחות יזמות
עדו
1 תגובות
התמחות בביג דאטה ובינה עסקית בתואר שני במנהל עסקים
רועי רותם
3 תגובות
לימודי מידע עם ניהול טכנלוגיה - איפה מתקיים?
יוסר בדיר
1 תגובות
לימודים במנהל עסקים התמחות ביזמות וחדשנות
טל לוי
1 תגובות
כמה קשה המתמטיקה בלימודי מנהל עסקים?
נורה
2 תגובות
תואר 2 במנהל עסקים התמחות בנדלן
רון אגדי
1 תגובות
לכניסה לפורום
Whatsapp Whatsapp