מכללת ראשון לציון - תואר במנהל עסקים

רוצה לדעת על לימודים בנושאי מנהל עסקים?

 

לחץ/י כאן ותקבל/י שירות בחינם שיחסוך לך הרבה זמן, כאבי ראש וגם כסף ...

 

הגעת לדף עם מידע על מכללת ראשון לציון - מנהל עסקים.

המידע באתר הועיל ל94% מהגולשים.

 

עזרנו גם לך? דרג אותנו:


(בחסות)

תואר במנהל עסקים במכללה למדעים ראשון לציון

ישנן לא מעט מכללות בישראל אשר משמשות כמעין שלוחות של האוניברסיטה הפתוחה. מכללת רעננה, מכללת רחובות, מכללת רמת גן ועוד מכללות ברחבי הארץ - בכולן ניתן לעשות תארים ראשונים של האוניברסיטה הפתוחה במגוון תחומים.

 

מדוע כדאי ללמוד מנהל עסקים דווקא במכללה למדעים ראשון לציון?

 

גם מכללת ראשון לציון, אשר הוקמה על ידי עיריית ראשון לציון למען תושבי העיר והסביבה היא מכללה שכזו. המכללה, המעניקה סביבת לימודים כיפית, תומכת וגמישה, מאפשרת לסטודנטים הנרשמים אליה לרכוש השכלה אקדמית איכותית בנושאים כמו ניהול, כלכלה, תקשורת, מדעי המדינה, מדעי ההתנהגות, חשבונאות, פסיכולוגיה, סוציולוגיה, מדעי המחשב, הנדסת תעשיה וניהול, מדעי החיים ועוד.

 

הלימודים במכללה מותאמים לאנשים העובדים במשרה מלאה, ולכן יש אפשרות, מלבד לימודי הבוקר, ללמוד בשעות אחר הצהריים, הערב או ויום שישי.
 

הקמפוס היפה של המכללה, העומד לרשות הסטודנטים, מאפשר להם לסיים את התואר הראשון על פי הקצב האישי של כל אחד. הלימודים נמשכים בדרך כלל 3-4 שנים, אך אפשר לפרוש אותם גם על פני תקופה ארוכה יותר.

בתחומי מנהל העסקים ניתן ללמוד בכמה מסלולים חד חוגיים ודו חוגיים, בין היתר - ניהול וכלכלה, ניהול ומדעי המדינה, ניהול ומדעי המחשב, ניהול וסוציולוגיה, ניהול ותקשורת, ניהול מערכות חינוך ועוד. ניתן גם ללמוד לקראת תואר שני במנהל עסקים.

 

יש להדגיש כי הלימודים במסגרת של אוניברסיטה הפתוחה בנויים בצורה שונה מאשר לימודים רגילים. כל סטודנט נרשם רק לקורסים ספציפיים וצובר נקודות עד שהוא משלים תואר ראשון. היתרונות הם - תנאי קבלה נוחים מאוד, האפשרות לפרוש את הלימודים למשך תקופה ארוכה והאפשרות לשלב לימודים ועבודה.

מה לומדים?

לימודי מנהל עסקים במסגרת האוניברסיטה הפתוחה (במכללת ראשון לציון) הם לימודים מרתקים וכוללים את רוב הקורסים הנלמדים במכללות ובאוניברסיטאות הרגילות. בין התחומים הנלמדים במסלולים השונים - חשבונאות, כלכלה, מחשבים, מתמטיקה, אנגלית, קורסים בתחום המשפט, קורסים בתחום השיווק ועוד.

תנאי קבלה

באופן עקרוני באוניברסיטה הפתוחה כולם יכולים ללמוד ואין תנאי קבלה. המכללה בראשון לציון פתוחה לכולם, וכל אחד יכול פשוט להירשם לקורסים אותם הוא בחר. על מנת לרכוש תואר ראשון יש לצבור מספר מסוים של נקודות, אך באופן כללי - אין כלל תנאי קבלה ואין צורך להציג תעודת בגרות או ציון פסיכומטרי כמו ברוב המכללות.

סגל המרצים

סגל המרצים במכללה למדעים ראשון לציון הוא איכותי ומגוון ומשתנה על פי תחומי הלימוד והקורסים השונים.

שכר לימוד ומלגות

במכללה זו וכמו ברוב המכללות בהן רוכשים תואר של האוניברסיטה הפתוחה, משלמים רק על הקורסים אליהם נרשמים ולא עבור שנת לימודים מלאה כמו ברוב המכללות או האוניברסיטאות. בדרך כלל ניתן גם להיעזר במלגות שונות המחולקות על פי קריטריונים משתנים.
 ** לתשומת לבך נכונות המידע עלולה להשתנות מעת לעת. המידע המוצג כאן נכתב ונערך על ידי צוות האתר. למען הסר ספק בין האתר למוסד הלימודים לא מתקיים קשר מכל סוג שהוא.


למידע נוסף לחצו: האוניברסיטה הפתוחה ראשון לציון - מכללת ראשון לציון

פורום לימודי מנהל עסקים

עבודה ושכר לבוגרי מנהל עסקים וכלכלה
סעיד סרבוך
ללא תגובה
תנאי קבלה ללימודי המשך בייעוץ ארגוני
מורן
1 תגובות
השלמה לתזה במנהל עסקים
שרון
1 תגובות
תואר שני מקוצר בשנה או לימודי תעודה
אפרת
1 תגובות
תואר ראשון בתיירות ומלונאות
סאיג אמיר
1 תגובות
מלגה תואר שני מכללת קריית אונו
חביב לנה
1 תגובות
לימודי ניהול בתי מלון
סלי חן
1 תגובות
לכניסה לפורום

מעל 28,780 סטודנטים
המליצו והצביעו על מוסדות לימוד

חפשו חוות דעת על המסלול
ומוסד הלימודים שמעניין אתכם
למשל: אוניברסיטת חיפה, הבינתחומי ...
למשל: מנהל עסקים, משפטים...

חוות דעת של סטודנטים על מוסדות לימוד

  • 4.1

    שנקר, המכללה להנדסה ולעיצוב687 חוות דעת

  • 4.1

    הקריה האקדמית אונו1,045 חוות דעת

  • 4.1

    המכללה האקדמית ספיר685 חוות דעת

טיפים ממומחים בנושא מנהל עסקים

אמרי גלאי
"למי שטובים מאוד בניהול צוות ובעלי קשרי אנוש טובים יש אפשרויות במגוון תפקידים ניהוליים. בתפקידים כאלה חשוב להבין מה מניע עובדים ואיך לתת להם מוטיבציה ופידבק בדרך שתחזק אותם. כשאני מגייס לתפקידים כאלה אני מחפש קודם כל אנשים שיודעים לרתום אחרים איתם, חשובה מאוד גם יכולת לתת דוגמה אישית."
"להיות מנהל זה לאו דווקא לנהל אנשים. יש מגוון תפקידים חשובים ובכירים שבהם לא מנהלים ישירות עובדים אחרים, בעיקר בניתוח מספרים ונתונים, תפקידים שמתאימים לבעלי רקע בחשבונאות וכלכלה."
אמרי גלאי
מנכ"ל וולט ישראל
Whatsapp Whatsapp