המסלול האקדמי המכללה למנהל
שם מלא
אימייל
טלפון
אני מסכים לתנאי השימוש ומדיניות האתר
לימודים > תואר שני > תואר שני - המסלול האקדמי

תואר שני במסלול האקדמי המכללה למינהל

שירות אישי - המסלול האקדמי המכללה למנהל

מלא/י את פרטייך ונציג שירות יחזור אליך בהקדם

טלפון אימייל שם מלא
אני מסכים לתנאי השימוש ומדיניות פרטיות

לימודים לתואר שני במסלול האקדמי המכללה למינהל

תואר שני הפך לתואר מבוקש מאוד בעשור האחרון וניתן לרכוש אותו בלא מעט מכללות בישראל. המכללה למינהל הפכה מאז הקמתה לאחת מהמכללות המובילות בישראל. מלבד אין ספור תחומים בהם ניתן ללמוד לקראת תואר ראשון במכללה, מוצעות לסטודנטים גם כמה תוכניות איכותיות במיוחד לתואר שני, בתחומים כמו מינהל עסקים, משפטים, ייעוץ ארגוני ולימודי משפחה.

 

בשוק העבודה של היום, שמתאפיין בדינמיות רבה ובקצב מהיר ביותר, תואר שני יכול להעניק לבוגריו את הכלים לקידום הקריירה ולהתבלטות מול מתחרים למשרות מבוקשות. התואר השני מעניק ידע מעמיק וגם כלים פרקטיים שמותאמים למשק הישראלי שמכינים את הבוגרים לקראת אתגרי העתיד.

 

מדוע כדאי ללמוד לתואר שני דווקא במסלול האקדמי?

 

הלימודים לקראת התארים השניים במכללה זו, פותחים בפני הבוגרים אפשרויות רבות למגוון משרות ולתארים מתקדמים נוספים. התכנית לתואר השני בייעוץ ופיתוח ארגונית היא תכנית ייחודית של המכללה, המספקת לסטודנטים כלים חשובים להבנת מעמיקה של ארגונים וחברות. במסלול זה ניתן להתמחות בשלושה נושאים - ייעוץ ארגוני, פיתוח אסטרטגי ארגוני או אימון ניהולי.

 

גם התואר השני בלימודי משפחה הוא מרתק וכולל נושאים מתחומים מגוונים כמו פילוסופיה, סוציולוגיה, פסיכולוגיה, עבודה סוציאלית, אנתרופולוגיה, תקשורת ועוד. וכמובן, אחד מהתארים המבוקשים ביותר במכללה הוא תואר שני במינהל עסקים במגוון רחב של התמחויות, בין היתר - שיווק ופרסום, מימון, מיסוי, שוק ההון ועוד.

 

בנוסף לכך, קיימת גם תכנית לתואר שני במשפטים המציעה לסטודנטים קורסים וסמינריונים מרתקים בתחומי משפט מגוונים. כל המסלולים הללו מעניקים לסטודנטים השכלה רחבה ופותחים בפניהם דלתות רבות בעולם העסקי ובשוק העבודה הפרטי.

מה לומדים?
 

רוב המסלולים לתואר שני במכללה מתפרשים על פני שנתיים, ומקיפים מגוון קורסים בתחומי לימוד שונים. אפשר לבחור מתוך מגוון נרחב של התמחויות בתואר שני במנהל עסקים MBA: שיווק וניהול אסטרטגי, יזמות וחדשנות, התמחות רב תחומית, פסיכולוגיה עסקית וניהולית, מימון, ייעוץ וניהול משאבי אנוש, גרונטולוגיה, ניהול חברות טכנולוגיה, ניהול ביו רפואי, תכנית מחקרית עם כתיבת תזה ומסלולים נוספים.

 

כמו כן, אפשר לבחור מתוך מגוון רחב של התמחויות בתואר השני MA - לימודי משפחה, ייעוץ ופיתוח ארגוני, משפטים, כלכלה יישומית, עיצוב, חדשנות ויזמות, לימודי משפט ללא משפטנים ותכניות נוספות.

 

תנאי קבלה

תנאי הקבלה עבור כל מסלול לימודים לתואר שני הם שונים ונקבעים בהתאם למסלול המבוקש. ברוב המקרים יש צורך בתואר ראשון (עם ציונים גבוהים) מתחום הקשור למסלול התואר השני (למשל תואר ראשון במשפטים ללימודי תואר שני במשפטים, תואר שני במינהל עסקים ללימודי תואר שני במינהל עסקים וכו’). לפרטים ספציפיים לגבי כל מסלול ניתן לפנות למכללה עצמה.

שכר לימוד ומלגות

 

שכר הלימוד משתנה מעת לעת על פי החלטת המכללה. בנוסף, ניתן לשלם את שכר הלימוד באמצעות מגוון רחב של מלגות לימוד.עוד מסלולי לימוד - המסלול האקדמי המכללה למנהל: 

חוות דעת של סטודנטים: תואר שני - המסלול האקדמי (2 חוות דעת)
התקבלו 2 דירוגים בציון ממוצע: 4.5 מתוך 5    
סטודנט? רוצה להצביע ולקבל מילגה? לחץ כאן לכל חוות הדעת
, תואר שני - המסלול האקדמי, 06/10/2014

דירוג: 4/5 
מה אתה אוהב/לא אוהב במוסד הלימודים?
ישנה בעיה מבחינת מבחר קורסים במערכת שעות, מספר מועט של קורסים

על הקמפוס
קמפוס מאוד גדול עם בתי קפה מסעדות ומדשאות, מאוד נעים לשהייה. מכללה מאוד גדולה שמציעה מגוון של שירותים לסטודנט
, ייעוץ ארגוני-תואר שני, 10/07/2014

דירוג: 5/5 
מה אתה אוהב/לא אוהב במוסד הלימודים?
ראשית, ישנו יחס חם ומכבד מצד המרצים ומאנשי הסגל. הם משרישים בך את התחושה שניתן לפנות אליהם בכל שעה ללא כל היסוס. כמו כן, תוכן הקורסים הנו מעניין ופרקטי ומטרתו להכין אותנו למציאות הישראלית בשוק העבודה ולתנאי העבודה. כאחת שמסלול התואר הראשון אינו קשור לתואר הנוכחי אני מוצאת בכך הקלה ואולי אף נחמה, שלמרות חוסר הידע דואגים ארכוש הכל.

על הקמפוס
הקמפוס הינו מקום נעים ותורם. ישנם מרחבי מדשאות ממכרים! כמו כן,לרשותנו שלל משאבים התורמים והופכים את תקופת הלימודים לקלה יותר ואפקטיבית יותר כגון: ספריות רחבות ידיים, עמדות מחשב, חדרי עריכה ופינות לימוד. כמו כן, אגודת הסטודנטים תורמת רבות לפעילויות מגוונות, לדוגמא: הופעות בקמפוס,הנחות המקומות בילוי, הרצאות ממגוון מרצים אורחים, מסיבות וכו

   
עוד דברים שהסטודנטים מספרים על המסלול האקדמי המכללה למנהל
  • באיזו מידה מעבירים המרצים את החומר בצורה מעניינת ומובנת?
  • עד כמה נותנים המרצים יחס אישי לתלמידים?
  • באיזו מידה תכנית הלימודים מקנה כלים מעשיים לעיסוק במקצוע?
  • עד כמה חברותיים הסטודנטים במסלול הלימודים?
  • במידה והנך עובד/ת, האם תחום התעסוקה שלך
    קשור לתחום הלימודים שלך?
  • האם לדעתך ניתן לשלב לימודים ועבודה במשרה מלאה
    במסלול בו הינך לומד?


פורום לימודים  |  ימים פתוחים  |  תנאי קבלה  |  תנאי שימוש  |  מפת האתר  |  מגזין לימודים  |  צור קשר  |  English