לימודי שמאות נדל"ן במכון ללימודי המשך, המסלול האקדמי המכללה למנהל

רוצה לדעת על ההקלות בעקבות משבר הקורונה? רוצה לדעת על לימודים בנושאי לימודי נדל"ן לתעודה?

 

 

לחץ/י כאן ותקבל/י שירות בחינם שיחסוך לך הרבה זמן, כאבי ראש וגם כסף ...
 

הגעת לדף עם מידע על שמאות מקרקעין - המסלול האקדמי המכללה למנהל, המשך.

המידע באתר הועיל ל91% מהגולשים.
 

עזרנו גם לך? דרג אותנו:


לימודי שמאות במסלול האקדמי המכללה למנהל, לימודי המשך 

המכללה למינהל נחשבת כיום לאחת מהמכללות המובילות בישראל אשר ניתן ללמוד בה לקראת תארים ראשונים ושניים במגוון תחומים כמו משפטים, מנהל עסקים, תקשורת, פסיכולוגיה, כלכלה ועוד. בנוסף, ניתן ללמוד במרכזים השונים של מכללה זו (מאילת ועד קצרין), תחומים רבים במסגרת של לימודי תעודה. בין התחומים אותם ניתן ללמוד - רפואה משלימה, מזכירות, נדל"ן, תיירות ועוד.

 

מדוע כדאי ללמוד שמאות דווקא במכללה למנהל?

 

אחד מהקורסים המבוקשים ביותר הוא קורס שמאות המקרקעין, אשר מעניק אפשרות לרכישת מקצוע נדרש, חשוב ומכניס. קורס זה, מכשיר שמאים ומנהלי מקרקעין מקצועיים, בעלי ידע תיאורטי ומעשי בתחומי השמאות השונים.

 

בנוסף, הקורס מכין את הסטודנטים לבחינות של מועצת שמאי המקרקעין. אין כל ספק כי תחום זה תפס תאוצה גדולה בשנים האחרונות. ענף הנדל"ן הוא אחד מהענפים החשובים ביותר המניעים את המשק הישראלי ותפקידו של שמאי המקרקעין בתחום זה הוא חשוב מאוד. בין תפקידיו של השמאי הוא לקבוע שווי של נכסים שונים וזהו תהליך מורכב ומסובך שמעורבים בו שיקולים רבים מתחומים שונים כמו הנדסה, כלכלה, משפט ועוד.

 

מטרת הלימודים היא להכשיר שמאים ומנהלי מקרקעין איכותיים אשר יוכלו להשתלב (לאחר שיעשו התמחות ויעברו את המבחנים הנדרשים) בשוק העבודה במגזר הפרטי (חברות נדל"ן, משרדי שמאות ועוד) או במגזר הציבורי (משרדי ממשלה, מנהל מקרקעי ישראל ועוד). זהו אחד מהמקצועות החשובים בעולם הנדל"ן ופוטנציאל ההשתכרות של הטובים ביותר הוא גבוה למדי.

אז אם אתם חולמים על קריירה מכניסה בתחום השמאות, לימודים בתחום זה במכללה למנהל הם הלימודים בשבילכם.

מה לומדים?

היקף הלימודים בתכנית זו היא כ - 600 שעות לימוד הכוללות מגוון קורסים בתחום כדוגמת מבוא לתורת השמאות, לוחות שומה, עריכתם והשימוש בהם, יסודות מדידה ומיפוי, עקרונות שומה, יסודות תכנון ובנייה, יסודות הנדסת בניין והנדסה אזרחית, מקרו כלכלה, מיקרו כלכלה ועוד.

תנאי קבלה

ללימודי שמאות במכללה למנהל יכולים להתקבל בעלי תואר ראשון ממוסד אקדמי מוכר להשכלה גבוהה בארץ או בחו"ל. יש לעמוד גם בועדת קבלה המחליטה בנוגע לקבלה של כל מועמד. עם סיום הלימודים יקבלו הבוגרים שיעמדו בכל הדרישות תעודת גמר מטעם המכללה למינהל. לסטודנטים שיסיימו את תקופת ההתמחות ועמדו בבחינות של מועצת השמאים יוענק התואר "שמאי מוסמך" מטעם מועצת השמאים.

סגל המרצים

סגל המרצים בתחום זה במכללה למנהל מורכב ממומחים ידוע שם מעולם שמאות המקרקעין, כולם בעלי ניסיון רב במגזר הפרטי או הציבורי.

שכר לימוד ומלגות

בכל הנוגע לשכר הלימוד של התכניות השונות במכללה למנהל, יש לפנות למכללה עצמה. שכר הלימוד נקבע על ידי המכללה בהתאם לסוג הקורסים, אורך המסלול וגורמים נוספים.** לתשומת לבך נכונות המידע עלולה להשתנות מעת לעת. המידע המוצג כאן נכתב ונערך על ידי צוות האתר. למען הסר ספק בין האתר למוסד הלימודים לא מתקיים קשר מכל סוג שהוא.


למידע נוסף לחצו: המכון ללימודי המשך - המסלול האקדמי המכללה למנהל

עוד מסלולי לימוד - המכון ללימודי המשך - המסלול האקדמי
פורום לימודי נדל``ן
קורס מזורז ליועץ משכנתא לבוגר תואר שני
שלום
1 תגובות
לימודי ניהול נכסים
ורד מיכאלי ארביב
1 תגובות
קורס הכנה למבחן תיווך מקרקעין
ליאור אריה
1 תגובות
מוסדות לימוד לקורס נדלן ותיווך
גןאד
1 תגובות
קורס ניהול משא ומתן
אירה
1 תגובות
קורס עוזר בטיחות בבניה
אור
1 תגובות
קורס מיסוי לעוסקים בנדל"ן
שיר לביטוב
1 תגובות
לכניסה לפורום
Whatsapp Whatsapp