המסלול האקדמי המכללה למנהל - תואר ראשון במנהל עסקים

שירות אישי - צור קשר
המסלול האקדמי המכללה למנהל - תואר ראשון במנהל עסקים

לימודי מנהל עסקים לתואר ראשון במסלול האקדמי המכללה למנהל

בית הספר למינהל עסקים של המכללה למינהל הפך לשם דבר בישראל ונחשב לאחר המובילים בתחומו. מדי שנה לומדים אלפי תלמידים לתואר ראשון או תואר שני במסלולים המגוונים ורבים מהבוגרים מאיישים עמדות ניהוליות בכירות בענפים חשובים במשק הישראלי, במגזר הפרטי והציבורי כאחד.

 

מדוע כדאי ללמוד מנהל עסקים דווקא במסלול האקדמי המכללה למנהל?

 

אין ספק כי לימודי מנהל עסקים הפכו בשנים האחרונות למבוקשים והחשובים מבין התארים הראשונים בעולם האקדמי. המכללה למינהל מציעה מגוון רחב של מסלולים והתמחויות העונים על צרכי הסטודנטים.

 

בין המסלולים וההתמחויות ניתן למנות ההתמחות במימון, התמחות בשיווק ופרסום, התמחות בשיווק טכנולוגיות מידע, התמחות בטכנולוגיות מידע, התמחות משנית במשאבי אנוש, BA Executive - תכנית למנהלים, תכנית המצטיינים, התמחות בחשבונאות (יש לציין כי אחוז הבוגרים של המכללה העוברים בהצלחה יתרה את מבחני לשכת רואי החשבון הוא מהגבוהים בישראל) ועוד.

 

לכל מסלול הקורסים המיוחדים שלו והדגשים הייחודיים לעולם התוכן שלו, כאשר המשותף לכל המסלולים הוא המרצים האיכותיים, חומר הלימודים המתקדם והשילוב בין לימודים תיאורטיים ולימודים מעשיים.

אם אתם מחפשים קריירה בעולם העסקי, הירשמו לאחד מהמסלולים של תואר ראשון במנהל עסקים במכללה למינהל.

מה לומדים?

לימודי מנהל במכללה למינהל נמשכים 3 שנים (6 סימסטרים) וכללים מגוון רחב של נושאים בתחומי ההתמחות השונים. מלבד התחומים הכליים הנלמדים ברוב המסלולים כמו כלכלה, מתמטיקה, סטטיסטיקה וחשבונאות, ישנם גם קורסים ייחודיים לכל מסלול, כדוגמת ניהול ובחירת תיקי השקעות וסדנה להערכת שווי חברות ועסקים (בהתמחות במימון), ניהול מוצרים, ניהול תקשורת שיווקית וניהול ערוצי שיווק (התמחות בשיווק, פרסום ודיגיטל), כלי פיתוח תוכנה, מסדי נתונים, ובינה עסקית (התמחות בטכנולוגיות מידע) ועוד.

תנאי קבלה

 

תנאי הקבלה עבור כל מסלול בתואר זה הם ספציפיים וייחודיים על פי ההתמחות אותה לומדים, ומשתנים מעת לעת. יש צורך בממוצע 85 ומעלה בבגרויות כדי להגיש מועמדות, חשוב לציין כי זהו איננו תנאי לקבלה אוטומטית ללימודים. מתקיימים ראיונות אישיים למועמדים וראיון בפני ועדה. למידע מפורט יותר באשר לתנאי הקבלה בכל התמחות יש לפנות למכללה.

 

 

שכר לימוד ומלגות

 

שכר הלימוד לתואר ראשון במנהל עסקים במכללה למינהל ניתן במעמד הייעוץ ללימודים. המכללה מעניקה למועמדים מתאימים מלגות לימוד עד גובה 60% משכר הלימוד. לקבלת פרטים נוספים לגבי שכר הלימוד והמלגות המוצעות יש לפנות למוסד הלימוד.
 

על מוסד הלימוד


במסלול האקדמי המכללה למינהל, הממוקם בעיר ראשון לציון, נלמדות שלל תכניות לימודים נוספות לתואר ראשון. בין המסלולים ניתן למנות לימודי משפטים, לימודי כלכלה וניהול, לימודי מדעי המחשב, לימודי עיצוב פנים ותואר ראשון בתקשורת וניהול. הבוגרים יכולים להמשיך גם לתואר שני במנהל עסקים בהתמחויות שונות.

 

עוד מסלולי לימוד - המסלול האקדמי המכללה למנהל
חוות דעת של סטודנטים על המכללה למינהל - מנהל עסקים
התקבלו 44 דירוגיםבציון ממוצע: 4.3 מתוך 5

המסלול האקדמי המכללה למנהל
30/11/2018

מה אתה אוהב/לא אוהב במוסד הלימודים?

המסלול האקדמי המכללה למינהל היא בין המכלללות הנחשבות בארץ ללימודי חשבונאות המכללה עמדה בכל מה שהוב קרא עוד...

על הקמפוס

דבר ראשון יש אווירה של משפחתיות בקמפוס הכול מושקע ומטופח ונקי יש מקומות לימוד בכל פינה יש את הספרי קרא עוד...

טיפים

מי שיש לו כוח רצון ללמוד ולהצליח המכללה למינהל היא המקום הנכון בשבילו נותנים כאן את כל הכלים והאפשרו קרא עוד...

המסלול האקדמי המכללה למנהל
26/10/2018

מה אתה אוהב/לא אוהב במוסד הלימודים?

האווירה במכללה כיפית וחוויתית. יש המון אופציות לרעבים שבינינו ולדעתי זה חשוב.

על הקמפוס

השומר בכניסה מקבל את כל הסטודנטים בחיוך. המרצים חדורי מטרה להוביל אותנו להצלחה.

טיפים

להגיע לייעוץ לפני שנרשמים ללימודים, לעשות מבחן התאמה ולהירשם מראש למבחן אמירם באנגלית.


לכל חוות הדעת
Whatsapp Whatsapp