תואר ראשון בכלכלה במסלול האקדמי המכללה למנהל

שירות אישי - צור קשר
תואר ראשון בכלכלה במסלול האקדמי המכללה למנהל

לימודי כלכלה במסלול האקדמי המכללה למינהל

עולם הכלכלה הוא עולם מורכב ומסובך המשפיע על חיינו בהיבטים רבים. כל מי שמחפש את דרכו בעולם זה, רצוי מאוד שתהיה לו השכלה אקדמית איכותית ולכן כדאי שילמד באחד מאין ספור החוגים והמסלולים בתחום זה במכללות ברחבי הארץ. אנשים רבים בוחרים ללמוד כלכלה - סטודנטים שזהו התואר הראשון שלהם, אנשי עסקים הרוצים לרכוש השכלה נוספת, רואי חשבון, אנשי הייטק, עורכי דין, אנשי שוק ההון ועוד.

 

מדוע כדאי ללמוד כלכלה דווקא במכללה למינהל?

 

השכלה כלכלית יכולה לסייע מאוד לכל אלה ולכן החוג הזה הוא כה מבוקש במכללות רבות. המכללה למינהל היא אחת מהמכללות הגדולות והחשובות בישראל והיא מציעה מגוון רחב של תחומי לימוד כמו מנהל עסקים, פסיכולוגיה, תקשורת ועוד.

 

החוג לכלכלה של המכללה למינהל הוא איכותי במיוחד ומעניק לבוגריו תואר ראשון בכלכלה (אפשר גם עם חוג נוסף כמו מנהל עסקים למשל) המכין אותם לאתגרים הרבים שיעמדו בפניהם בשוק הפרטי כאנשי כלכלה. במקביל לידע התיאורטי בתחומי הכלכלה השונים, מתמקד המסלול גם בנושאים מעשיים ופרקטיים בעולם זה.

 

עם סיום הלימודים יוכלו הבוגרים לעסוק במגוון רחב של נושאים כמו מנהלי תיקי השקעות, כלכלנים בבנקים ואף כלכלנים בתחום שוק ההון, אנליסטים ועוד. במהלך הלימודים מתקיים שיתוף פעולה הדוק עם חברות חשובות במשק הישראלי וזהו יתרון חשוב נוסף. בוגרים רבים של המסלול השתלבו לאורך השנים בשוק העבודה בהצלחה גדולה ותפסו תפקידי מפתח חשובים ומשפיעים.

אז אם תחום הכלכלה מעניין אתכם או שאתם מחפשים לבנות לעצמכם קריירה בעולם העסקי, הירשמו לתואר ראשון בכלכלה במכללה למינהל.

מה לומדים?

לימודי כלכלה במכללה למינהל נמשכים 3 שנים וניתן ללמוד אותם במסגרת תואר מורחב או במסגרת של תואר דו חוגי. בשנתיים הראשונות נלמדים קורסי חובה כמו מיקרו כלכלה, מקרו כלכלה, סטטיסטיקה, מתמטיקה ועוד ובשנה השלישית לומדים הסטודנטים מבחר מגוון של קורסי בחירה והתמחות. הסטודנטים יכולים לבחור שני תחומי התמחות מבי ההתמחויות הבאות - מימון, שיווק, מערכות מידע וכלכלה מורחב (התמחות הכוללת תחומים כמו כלכלת עבודה, כלכלת רווחה, כלכלה התנהגותית, כלכלת פשע ואכיפת חוק, כלכלת בריאות ורפואה ועוד).


תנאי קבלה


תנאי הקבלה למכללה למינהל משתנים ונקבעים מדי שנה על פי הביקוש. הגשת מועמדות ללימודים מותנית בזכאות לבגרות בממוצע של 85 ומעלה. עמידה בתנאי זה לא מספיקה לקבלה באופן אוטומטי ללימודים. יש לעבור גם ועדת קבלה בבית ספר ובמקרים רבים גם ראיון אישי נוסף. מועמדים עם ממוצע בגרות מתחת ל - 85 מוזמנים להשתתף במכינת "שחקים". פרטים נוספים לגבי תנאי קבלה ניתן לקבל אצל יועצי הלימודים של המכללה למינהל.

 

 

 

סגל המרצים

 

בבית הספר לכלכלה של המכללה למינהל מלמדים מרצים מעולים, בין היתר - ד"ר ארז סיניבר (ראש החוג), ד"ר איתמר שבתאי, פרופ’ גדעון יניב, ד"ר גלית גפני, ד"ר חיים שפירא ועוד.

 

שכר לימוד ומלגות

 

שכר הלימוד ניתן למועמדים במעמד ייעוץ הלימודים. המכללה למינהל מעניקה מלגות לימוד עד גובה 60 אחוזים משכר הלימוד, למתאימים. לפרטים נוספים יש לפנות ליועצי הלימודים של המסלול האקדמי.

עוד מסלולי לימוד - המסלול האקדמי המכללה למנהל
חוות דעת של סטודנטים על תואר בכלכלה - המסלול האקדמי
התקבלו 30 דירוגיםבציון ממוצע: 4.3 מתוך 5

המסלול האקדמי המכללה למנהל
30/10/2017

מה אתה אוהב/לא אוהב במוסד הלימודים?

את ההכוונה והמיקוד לחומר הנלמד את המרצים והיכולת ללימוד במתחם האקונט

על הקמפוס

יקר מאוד אבל שווה עקב המרצים והיחס האישי שלהם ושל המתרגלים

טיפים

להגיע לכל השיעורים! להכין שיעורי בית ועבודות הגשה ולהשקיע שעה מעבר לפני כל שיעור.

המסלול האקדמי המכללה למנהל
24/03/2017

מה אתה אוהב/לא אוהב במוסד הלימודים?

נראה מצוין ויש אווירה מנש של חול שנכניסים מבחינה מקצועית רמת המרצים היא באמת הכי טובה שיכולה להיות ה קרא עוד...

על הקמפוס

נראה מצוין ונותן תחושה ממש כיפית בלימודים יש המון הפסקות פעילות עם הופעות שמאפשרות להוריד קצת לחץ הס קרא עוד...

טיפים

לא לוותר על הלימודים זה חוויה מדהימה ומעשירה שנלמדת אותך המון ומקנה לך המון דברים לעתיד אני ממליץ על קרא עוד...


לכל חוות הדעת
Whatsapp Whatsapp