ללמוד בבתי הספר של המכללה למיסים ולחשבונאות

רוצה לדעת על ההקלות בעקבות משבר הקורונה? רוצה לדעת על לימודים בנושאי לימודי פיננסים לתעודה?

 

 

לחץ/י כאן ותקבל/י שירות בחינם שיחסוך לך הרבה זמן, כאבי ראש וגם כסף ...
 

הגעת לדף עם מידע על המכללה למיסים ולחשבונאות.

המידע באתר הועיל ל91% מהגולשים.
 

עזרנו גם לך? דרג אותנו:


על המכללה למיסים ולחשבונאות
 
מפעל ענק להסמכה
 
המכללה למיסים ולחשבונאות היא ארגון הפועל באישור ובפיקוח של לשכת רואי החשבון. לגוף זה 15 שנים של ניסיון בבניית תכניות לימוד וקורסי הכנה לבחינות ההסמכה של הלשכה. הלימודים בקורסים השונים שמפעילה מכללה זו מתקיימים בסניפיה, הפזורים בעשרה יישובים בארץ, וביניהם: רחובות, ראש העין, דימונה, קריית גת, ירוחם ועוד.
 
עיקר העיסוק של בית הספר הוא בלימוד של מקצועות פיננסיים בעלי היבטים משפטיים, כמיסוי, חשבות שכר וביטוח, אולם תמצאו בו גם לימודים בענף שוק ההון, בענף הנדל"ן, במזכירות, בשפות ובמחשבים. את מוסד לימודים זה מנהל יניב גבריאל, שהוא עורך דין ויועץ משפטי, מומחה בתחום המיסים ובעל תואר שני מאוניברסיטת בר אילן. מעל דפי אתר המכללה משיב גבריאל לשאלות הקשורות לתלושי שכר, הוצאות, מיסים, פיקדונות, זיכויים, פיצויים, רווחי הון ועוד. אין ספק, ששיטת השאלות והתשובות היא אחת הדרכים הטובות ללמוד למבחני הסמכה מקצועיים, וגם כדי להבין את מה שלומדים בכיתה.
 
תמיכה ועזרה לסטודנטים
 
במכללה למיסים ולחשבונאות דואגים לסטודנטים באופנים רבים הן בזמן הלימודים והן לאחר סיום הקורסים. הנה כמה דוגמאות לדרכים בהן מסייע בית הספר לתלמידים ולבוגרים:
 
מרתון לקראת בחינות חיצוניות
 
אם בוגרי קורס מסוים נכשלים בבחינה חיצונית, לאחר שהשתתפו ב - 80% לפחות מהשיעורים ולאחר שעברו בהצלחה את כל מטלות הקורס במכללה, זו תעזור להם להתכונן לבחינה הבאה באמצעות מסלול מרתון. היקפו של המרתון הוא 40 שעות לימוד, ועלותו שוות ערך ל - 20% בלבד משווי הקורס השלם.
 
ליווי צמוד לאורך כל הדרך
 
סטודנטים שלא הצליחו להגיע לשיעור מסיבה כלשהי, יכולים להשלימו בכיתה מקבילה שבה לומדים בדיוק לאותו המבחן. בנוסף, לאחר כל שיעור הסטודנטים מקבלים סיכום שיעור מודפס, וזה נשלח להם ישירות לתיבת הדואר האלקטרוני שלהם. כל מי שרשום במכללה זוכה לליווי צמוד של רכז לימודים, וגם דלתותיהם של אנשי הסגל תמיד פתוחות. בסיום הלימודים צוות המכללה אינו נוטש את הסטודנטים אלא עוזר להם למצוא עבודה, ואפילו רושם אותם בחברת כח אדם.
 
מסלולי הלימוד במכללה
 
המכללה למיסים ולחשבונאות מחולקת למספר בתי ספר פנימיים:
 
  • ביה"ס למיסים וחשבונאות -  במחלקה ניתן ללמוד בין השאר: חשבות שכר, ייעוץ מס, דיני מיסים, הנהלת חשבונות, מיסוי בינלאומי, מיסוי מקרקעין, ניתוח דוחות כספיים, דיני עבודה, ניהול מלכ"רים ועוד.

 

  • ביה"ס לביטוח ופיננסים – בו אפשר להשתתף בקורס סטטיסטיקה, ביטוח ימי, ביטוח פנסיוני, מימון, ניתוח ניירות ערך, חשבונאות ועוד.

 

  • ביה"ס לשוק ההון – בו ניתן ללמוד מסחר, אתיקה בתחום ניירות ערך, כלכלה ועוד.

 

  • ביה"ס למקצועות הנדל"ן – בו מוצעים קורסים בתחומי תיווך נדל"ן, שמאות מקרקעין, תכנון ובנייה, מדידה ומיפוי, וכן הלאה.

 

  • ביה"ס למזכירות ומינהל – שם ניתן ללמוד מזכירות משפטית, מזכירות רפואית, ניהול גבייה והוצאה לפועל, מזכירות בכירה וניהול משרדי.

 

  • ביה"ס למחשבים ותקשורת – הנושאים הנלמדים בו הם: בדיקות תוכנה, אופיס, בנייה וקידום אתרים, טכנאות מחשבים, תמיכה טכנית וניהול אתרים.

 

  • ביה"ס לשפות – בית ספר זה מאפשר לכם לשפר את מיומנויות האנגלית העסקית שלכם, ולפתח מצגות אקדמיות ועסקיות אפקטיביות בשפה האנגלית.
 
תעודות
 
הקורסים בבתי הספר השונים במכללה מעניקים תעודות שונות בהתאם למסלול שבו תבחרו: תעודות גמול השתלמות, תעודות סיווג מקצועי ותעודות מכללה. מוטב ואף רצוי להתייעץ עם אנשי המכללה בטרם מחליטים על מסלול לימודים.
 


** לתשומת לבך נכונות המידע עלולה להשתנות מעת לעת. המידע המוצג כאן נכתב ונערך על ידי צוות האתר. למען הסר ספק בין האתר למוסד הלימודים לא מתקיים קשר מכל סוג שהוא.
חוות דעת של סטודנטים על המכללה למיסים ולחשבונאות
התקבלו 1 דירוגיםבציון ממוצע: 5.0 מתוך 5

המכללה למיסים ולחשבונאות
25/03/2019

מה אתה אוהב/לא אוהב במוסד הלימודים?

המרצה מאוד מקצועי ושירותי כלפי התלמידים קשוב לשאלות מייעץ עובר על החומר הנלמד כל הזמן גם על שיעורי ב קרא עוד...

על הקמפוס

אין לנו קמפוס אין לנו אפשרות לצאת לבחוץ ולחפש מה לקנות כי רחוק מידי אשמח אם יהיה לנו


לכל חוות הדעת
Whatsapp Whatsapp