המכללה למדעי הבריאות וההתנהגות

רוצה לדעת על ההקלות בעקבות משבר הקורונה? רוצה לדעת על לימודים בנושאי מכללות?

 

 

לחץ/י כאן ותקבל/י שירות בחינם שיחסוך לך הרבה זמן, כאבי ראש וגם כסף ...

 

 

הגעת לדף עם מידע על המכללה למדעי הבריאות וההתנהגות .

המידע באתר הועיל ל92% מהגולשים.

 

עזרנו גם לך? דרג אותנו:


המכללה למדעי הבריאות וההתנהגות

 

דרושים מומחים בתחומי הבריאות ורפואת השיניים

 

המכללה למדעי הבריאות וההתנהגות רואה חשיבות עליונה ביצירת מרכז חדשני ויישומי שיהיה שונה מהקיים היום, ויוכל לספק הכשרות מקצועיות ואיכותיות בתחומי הבריאות וההתנהגות – תחומים שבהם קיים ביקוש מתמיד לעובדים. אחת המטרות העיקריות במכללה היא לאפשר לכל סטודנט למקסם את יכולתו המקצועית ולהתפתח מבחינה אישית, כל זאת תוך שימת דגש רב על רמת המקצועיות ועל איכות הקורסים. תכניות הלימודים במכללה נבנו מתוך התחשבות ומתוך התאמה מיטבית לדרישות האוכלוסיה, וכן מתוך ראייה אינטגרטיבית – עסקית וחברתית.

 

ייחודיות המכללה

 

על סגל ההוראה של המכללה למדעי הבריאות וההתנהגות נמנים מיטב המומחים בתחום גהות הפה, מדעי ההתנהגות וההוראה, וזאת במטרה לעצב את המענה האקדמי המקיף והמותאם ביותר לתחומי הבריאות, ההתנהגות ולתחומים נוספים. בהתאם לתפישה זו, המכללה מפעילה מספר מסלולים מקבילים, וכן שוקדת בעתיד גם על פתיחת מסלול ייחודי ובלעדי בישראל ללימודים לתואר ראשון בשיננות.

 

המכללה נחשבת למובילה בלימודי תעודה בתחומים רבים ונדרשים במשק. היא פועלת במרץ בכדי להעניק לתלמידיה ידע מקצועי, איכותי, מקיף ועדכני בתחומי השיננות, הסייעות לרופאי שיניים, ההיפנוזה הרפואית, מדעי ההתנהגות והסקסולוגיה, והיא מספקת לתלמידיה הכנה ראויה למבחני הרישוי ברפואת שיניים. לאחרונה אף פתחה המכללה מחלקה נוספת ללימודי חוץ המתמחה בהכשרות במקצועות יישומיים שונים ומבוקשים בשוק העבודה.

 

בנוסף לזאת, כחלק בלתי נפרד ממכלול שירותיה, מציעה המכללה למדעי הבריאות וההתנהגות גם את השירות למכון הפסיכולוגי המכונה "נעמן – התמודדות". מעת לעת המכללה מקיימת גם כנסים מקצועיים בתחומי הלימוד השונים, להעשרת הידע של העובדים המקצועיים המועסקים בתחומים אלה.

 

כדאי לדעת עוד

 

חשוב לציין עוד כי תכניות הלימוד המתקיימות במחלקה למדעי הבריאות מוכרות ומפוקחות על ידי משרד הבריאות, וכי תכניות ההכשרה במסלולים במחלקה ללימודי חוץ מוכרות ברובן על ידי משרד התמ"ת. בוגרי הקורסים יהיו זכאים עם סיום הלימודים לקבל תעודת מקצוע, וקורסים אלו ייחשבו להם כמוכרים לטובת קבלת גמולי השתלמות.

 

המכללה פותחת שעריה בפני הציבור הרחב ולכן היא מעוניינת לסייע לסטודנטים בתשלום שכר הלימוד. לצורך כך היא מעמידה לרשותם סל מלגות הכולל מלגות על בסיס סוציו-אקונומי, ומלגות על בסיס מיקום גיאוגרפי.

 

לסיכום

 

מקצועות הבריאות וההתנהגות, כגון שיננות וסייעות לרופאי שיניים, נמצאים בהתפתחות מתמדת ומחייבים כוח אדם מקצועי ומיומן המסוגל לבצע את התפקידים בהצלחה, ולהשתלב במוסדות הרפואיים השונים. המכללה למדעי הבריאות וההתנהגות זיהתה את הצורך הגובר בתעשייה לעובדים מקצועיים בתחומים אלו, ולפיכך ייסדה מספר מסלולי לימוד מקצועיים ואיכותיים להכשרת אנשי מקצוע מוסמכים ומיומנים בתחומי הבריאות, רפואת השיניים והחינוך. המכללה, אשר הוקמה לפני 15 שנה על ידי קבוצה של אנשי מקצוע מיומנים ומנוסים, גיבשה מרכז חינוכי חדשני ויישומי, השואף למקם את התלמיד במרכז ולהעניק לו מענה כולל המותאם לצרכיו. הלימודים במכללה זו מספקים מענה לכלל הציבור, והם מאפשרים לכל תלמיד להתפתח הן מבחינה אישית והן מבחינה מקצועית.
 ** לתשומת לבך נכונות המידע עלולה להשתנות מעת לעת. המידע המוצג כאן נכתב ונערך על ידי צוות האתר. למען הסר ספק בין האתר למוסד הלימודים לא מתקיים קשר מכל סוג שהוא.

חוות דעת של סטודנטים על המכללה למדעי הבריאות וההתנהגות

התקבלו 7 דירוגיםבציון ממוצע: 3.9 מתוך 5

המכללה למדעי הבריאות וההתנהגות
18/04/2017

מה אתה אוהב/לא אוהב במוסד הלימודים?

אוהבת להקשיב למרצים איך שהם מעבירים את החומר אוהבת להיות בחברה של אנשים

המכללה למדעי הבריאות וההתנהגות
04/04/2017

מה אתה אוהב/לא אוהב במוסד הלימודים?

אוהבת מרצים, בנות בכיתה, שיעורים, מבחנים לא אוהבת רמת נקיון, אין מזנון

על הקמפוס

מקום טוב ברחוב שקט בעיר רמת גן, תמיד יש חניה, יש הרבה בתי קפה באיזור


לכל חוות הדעת
ssssssssss

מעל 28,884 סטודנטים
המליצו והצביעו על מוסדות לימוד

חפשו חוות דעת על המסלול
ומוסד הלימודים שמעניין אתכם
למשל: אוניברסיטת חיפה, הבינתחומי ...
למשל: מנהל עסקים, משפטים...

חוות דעת של סטודנטים על מוסדות לימוד

  • 4.0

    המרכז האקדמי לב1,451 חוות דעת

  • 4.2

    מכללת תל חי555 חוות דעת

  • 4.0

    אוניברסיטת חיפה1,566 חוות דעת

Whatsapp Whatsapp