תואר בחינוך במכללה להוראת טכנולוגיה

רוצה לדעת על ההקלות בעקבות משבר הקורונה? רוצה לדעת על לימודים בנושאי חינוך והוראה?

 

 

לחץ/י כאן ותקבל/י שירות בחינם שיחסוך לך הרבה זמן, כאבי ראש וגם כסף ...

 

* חדש באתר: סדנה דיגיטלית לבחירת לימודים ומקצוע לחיים שתשנה לך את החיים

 

הגעת לדף עם מידע על המכללה להוראת טכנולוגיה- חינוך.

המידע באתר הועיל ל92% מהגולשים.

 

עזרנו גם לך? דרג אותנו:


סדנה דיגיטלית לבחירת לימודים ומקצוע לחיים

אלון גל

פרופ' יורם יובל

פרופ' יוסי יסעור

ד"ר תמי אמיר

תואר ראשון בחינוך במכללה להוראת טכנולוגיה

המכללה לאמנויות וטכנולוגיה נוסדה בשנת 1977 בתל אביב ובתחילת שנת 2008 התאחדה עם מכללת סמינר הקיבוצים והפכה לבית הספר לאמנויות וטכנולוגיה של סמינר הקיבוצים. במכללה זו ניתן ללמוד את תחום ההוראה בענפי טכנולוגיה ואומנויות שונים. בית הספר מעניק לבוגריו עם סיום הלימודים תואר ראשון B.Ed ותעודת הוראה לחינוך העל יסודי (כיתות ז’ עד י"ב).

 

מדוע כדאי ללמוד חינוך דווקא במכללה להוראת טכנולוגיה?

 

בעוד ברוב המכללות להכשרת מורים חוגי הלימוד מתמקדים באנגלית מתמטיקה, לשון, היסטוריה וכו’, במכללה להוראת טכנולוגיה ההתמקדות היא על תחומי הוראת הטכנולוגיה והאמנות השונים. היעד המרכזי של מוסד חשוב זה הוא להעניק לסטודנטים השכלה אקדמית איכותית ולהכשיר מורים מקצועיים בתחומים כמו תקשורת וקולנוע, עיצוב, אמנות, מחשבים וטכנולוגיות מידע ועוד.

 

במוסד זה ניתן גם ללמוד מנהל עסקים עם התמחות במחשבים ומערכות מידע, מנהל עסקים עם התמחות בחשבונאות ועוד. ניתן גם לעשות לא מעט הסבות לאקדמאים במכללה זו, בין היתר - הכשרת אקדמאים להוראת מנהל עסקים, הכשרת אקדמאים להוראת עיצוב, אמנות, תקשורת וקולנוע ומחשבים ועוד.

 

המכללה פועלת בשני מתמחים הנמצאים בתל אביב - מתחם אנטיגונוס בצפון תל אביב (ליד כיכר מילאנו) ומתחם קלישר. במכללה יש ציוד מתקדם הנחוץ ללימודים בתחומי האמנות והטכנולוגיה, למשל - מעבדות מחשבים מיוחדות, חדרי עריכה, אולפן רדיו ועוד. בוגרים רבים של המכללה השתלבו במערכת החינוך ובמסגרות פרטיות רבות.

אז אם אתם רוצים לעסוק בחינוך ולהתמחות בתחומי האמנות והטכנולוגיה השונים, לימודים במכללה זו מיועדים בדיוק עבורכם.

מה לומדים?

תואר ראשון בחינוך נמשך 4 שנים וכולל מגוון נושאים וקורסים ייחודיים בתחומי ההתמחות השונים. הסטודנטים ישתתפו בקורסי מבוא בתחום החינוך וכן בקורסים נוספים בתחום התמחותם (תקשורת, עיצוב, קולנוע, אמנות ועוד). הלימודים במכללה הם ברמה גבוהה במיוחד.

תנאי קבלה

תנאי הקבלה ללימודים במכללה זו הם כמו ברוב המוסדות להכשרת מורים - על סמך ציוני תעודת הבגרות הציון של המבחן הפסיכומטרי כאשר הציון המשולב המינימאלי חייב להיות לפחות 500. יש לציין בחוגים לעיצוב ולאמנות יש להציג גם תיק עבודות וכי בחוגים לתקשורת ולעיצוב יתקיים גם תרגיל מעשי. המועמדים בעלי הנתונים הגבוהים ביותר יתקבלו ללימודים במסלולים השונים.

סגל המרצים

סגל המרצים במכללה הוא איכותי וכולל מומחים בתחומים רבים (אמנות, עיצוב, תקשורת ועוד). בין המרצים במכללה - עדינה בר און, יאיר אנגל, שרון אשכנזי שרון, אסנת אזולאי, דוד דניאל, שמוליק
דובדבני, ד"ר אריה ברן ועוד.

שכר לימוד ומלגות

שכר הלימוד במכללה זו הוא אוניברסיטאי כלומר זהה לשכר הלימוד באוניברסיטאות. שכר הלימוד נקבע על ידי משרד החינוך מדי שנה. המכללה מציעה מלגות לימוד שונות על מנת לעשור למתקשים בתשלום שכר הלימוד.** לתשומת לבך נכונות המידע עלולה להשתנות מעת לעת. המידע המוצג כאן נכתב ונערך על ידי צוות האתר. למען הסר ספק בין האתר למוסד הלימודים לא מתקיים קשר מכל סוג שהוא.
ssssssssss

פורום לימודי חינוך

אפשר ללמוד חינוך מיוחד בלי בגרות?
אדיר
1 תגובות
הסבה למורה דרך
דניאל פורת
1 תגובות
תואר ראשון בחינוך במקביל לבגרויות
רעיה
1 תגובות
כמה זמן אורכת הרחבת הסמכה לגיל הרך?
שירה
2 תגובות
קבלה למסלול דו מחלקתי פסיכולוגיה ותקשורת באוניברסיטת בן גוריון
אופק חנוך
1 תגובות
בחירת לימודים בתחום פרטני עם ילדים
נירית
1 תגובות
השלמת תזה בחוג מדיניות ומנהיגות בחינוך באונברסיטת חיפה או בר אילן
עריפה
1 תגובות
לכניסה לפורום

התאמה לתפקיד בחינוך והוראה

מאת: ד"ר ענת רפופורט

לפנייך מספר אמירות, עלייך לדרג אותן בסולם של אחד עד שלוש. כאשר 1 מדורג כנמוך ביותר (האמירה לא מאפיינת אותך) ו - 3 כגבוה ביותר (מאוד מאפיינת אותך).
נותרו לך עוד 20 שאלות
 • (מ: 1 - במידה מועטה, עד 3 - במידה רבה)
 • (מ: 1 - במידה מועטה, עד 3 - במידה רבה)
 • (מ: 1 - במידה מועטה, עד 3 - במידה רבה)
 • (מ: 1 - במידה מועטה, עד 3 - במידה רבה)

מעל 29,059 סטודנטים
המליצו והצביעו על מוסדות לימוד

חפשו חוות דעת על המסלול
ומוסד הלימודים שמעניין אתכם
למשל: אוניברסיטת חיפה, הבינתחומי ...
למשל: מנהל עסקים, משפטים...

חוות דעת של סטודנטים על מוסדות לימוד

 • 4.1

  הטכניון - מכון טכנולוגי לישראל547 חוות דעת

 • 4.0

  המכללה לחינוך ע"ש דוד ילין660 חוות דעת

 • 4.1

  שנקר, המכללה להנדסה ולעיצוב687 חוות דעת

טיפים ממומחים בנושא חינוך והוראה

מיכל דליות
מיכל דליות, שאותה אתם כנראה מכירים כ"סופר נני", הגיעה לקריירה בהנחיית הורים אחרי עשייה ענפה בהוראה וגם היום רואה את עצמה כאשת חינוך. לדעתה, התשוקה למקצוע היא אחד הדברים שבונים "מורים לחיים":
"למורה יש השפעה אדירה. אני חושבת שמה שהופך מורה למורה בלתי נשכח, הוא העובדה שהוא מעביר את החומר בהתלהבות גם אחרי שנים במקצוע."
ומה התכונות שחשובות לדעתה לכל מורה?
"מורה צריך להיות בעל כריזמה וגם בעל תשוקה גדולה לעשות טוב. הוא גם צריך את הכלים המתאימים כדי לא להתייאש לאורך הדרך. לכן בעיני הצלחה בתחום החינוך מורכבת מרצון להמשיך לעמוד במשימה למרות כל המכשולים בדרך, וגם מהמשך הלימודים והעשרה."
מיכל דליות
אשת חינוך והוראה
Whatsapp Whatsapp