לימודי שמאות במכללה המשותפת

המכללה המשותפת

לימודי שמאות במכללה המשותפת

 

מסלול לא פעיל, למסלולים נוספים של המכללה המשותפת, לחצו כאן

 

המכללה המשותפת היא מכללה מובילה בישראל הקיימת כבר למעלה משני עשורים. המכללה פרוסה על פני כל המדינה וניתן ללמוד בה מגוון רחב של נושאים כמו עיצוב, ביטוח, השקעות, מחשבים, ניהול ועוד. הלימודים במכללה הם ברובם לימודי תעודה (ולא לימודים לקראת תואר ראשון) במקצועות מבוקשים ולמעשה מעניקים לבוגרים מקצועות בתחומים בהם יש ביקוש גבוה.

 

מדוע כדאי ללמוד שמאות מקרקעין דווקא במכללה המשותפת?

 

אחד מהיתרונות הגדולים של המכללה הוא בגמישות הרבה ובהתאמה האישית לכל סטודנט. ניתן לשלב עם הלימודים גם עבודה במשרה מלאה והלימודים מתקיימים בקמפוסים רבים ברחבי הארץ (חיפה, הקריות, סכנין, נצרת, כרמיאל, טבריה, חדרה, נתניה ועוד) בשעות אחר הצהריים והערב. לימודי שמאות המקרקעין וניהול נכסים ניתן ללמוד במכללה ברמה גבוהה ביותר.

 

המסלול הזה מיועד בעיקר לבוגרי תואר ראשון אשר רוצים לעשות הסבה לתחום השמאות. הקורס בתחום השמאות מכשיר את הסטודנטים להיות שמאים ומנהלי מקרקעין מקצועיים, אשר יש להם ידע תיאורטי ומעשי בתחומי השמאות הרבים.

 

כמו כן, הקורס מכין את הסטודנטים לבחינות הקשות של מועצת שמאי המקרקעין, אשר בלי לעבור אותן לא ניתן לעסוק בתחום. כיום ברור לכל כי תחום הנדל"ן הוא אחד מהתחומים החשובים ביותר במשק הישראלי ובין אנשי המקצוע הרבים העוסקים בו ניתן למנות גם את שמאי המקרקעין, שתפקידם הוא לקבוע את השווי של נכסים רבים (קרקעות, מבנים, בתים, דירות ועוד).

 

אין ספק כי לימודים בתחום זה יוכלו לפתוח בפניכם דלתות רבות, ותוך זמן קצר תוכלו לרכוש מקצוע חדש שהוא גם מעניין, גם מאתגר וגם בעל פוטנציאל השתכרות גבוה.

אז אם אתם אקדמאים שרוצים לעשות הסב לתחום השמאות, לימודים בתחום זה במכללה המשותפת הם אופציה מצוינת עבורכם.

מה לומדים?

בין הנושאים של הקורסים השונים במסלול הלימודים ניתן למנות את הנושאים הבאים - כלכלה, תכנון ערים, תכנון ובנייה, הנדסת בניין, מדידה, מימון, לוחות שומה, סדרי שלטון ומשפט, חשבונאות, דיני מיסוי מקרקעין, חוקים ופקודות ועוד. עם סיום הלימודים יש לעשות התמחות ולעבור את מבחני מועצת שמעי המקרקעין, ורק לאחר מכן ניתן לעסוק בתחום.

תנאי קבלה

ללימודי שמאות במכללה המשותפת יכולים להתקבל מועמדים בעלי תואר ראשון ללא עבר פלילי. כל מועמד יעבור ראיון אישי ומבחן מיון על ידי אנשי המכללה.

סגל המרצים

סגל המרצים במכללה המשותפת הוא איכותי ומגוון. המרצים מגיעים מתחומי הנדל"ן השונים ובעלי ניסיון עשיר בתחום השמאות.

שכר לימוד ומלגות

שכר הלימוד במכללה זו משתנה מעת לעת ונקבע על ידי המכללה. לכל תחום יש שכר לימוד שונה ולפרטים מפורטים יותר יש לפנות למכללה עצמה.
 

מתוך פורום המכללה המשותפת

מה מחיר קורס חוקרים פרטיים?
יאיר
ללא תגובה
הצעת מחיר להרשמה למוסד
לריסה
ללא תגובה
קורס משכנתאות ובנקאות במכללה המשותפת
רוזאן
ללא תגובה
קורס סייעת גני ילדים
Haneen Fahmawe
ללא תגובה
לימודים בקשר לקידום מכירות
שמי בוקבזה
ללא תגובה
קורס בנקאות - איפה לומדים?
הבה אלפנאדקה
ללא תגובה
קורס סייעות גן ילדים
יוליה קולשוב
ללא תגובה
לכניסה לפורום
Whatsapp Whatsapp