המכללה החדשה למשחק

רוצה לדעת על ההקלות בעקבות משבר הקורונה? רוצה לדעת על לימודים בנושאי מכללות?

 

 

לחץ/י כאן ותקבל/י שירות בחינם שיחסוך לך הרבה זמן, כאבי ראש וגם כסף ...

 

 

הגעת לדף עם מידע על המכללה החדשה למשחק.

המידע באתר הועיל ל93% מהגולשים.

 

עזרנו גם לך? דרג אותנו:


המכללה החדשה למשחק

 

המכללה החדשה למשחק הינה בית ספר איכותי למשחק אשר מנוהל על ידי השחקנית המוכרת עופרה ויינגרטן. במכללה החדשה למשחק, אשר החלה את פעילותה עוד בשנת 2002, לומדים הסטודנטים את יסודות התיאטרון, מיומנויות הבמה ולימודי המשחק.

 

צוות המורים של המכללה החדשה למשחק בהנהלתה האומנותית של עפרה ויינגרטן הינו ייחודי למכללה ומורכב מטובי השחקנים ומורי התיאטרון בישראל. צוות המורים מאפשר לתלמידים להכיר לעומק צורות מגוונות של משחק ומקצועות במה. כמו כן, המורים עובדים בשיתוף פעולה תוך כדי סנכרון מלא, ובכך מקנים נקודות מבט שונות ומגוונות על עולם המשחק, בהתאם לאישיותם, הניסיון המקצועי שצברו לאורך השנים והשקפת עולמם.

 

מטרת הלימודים

 

לימודי משחק מאפשרים לסטודנטים של המכללה לרכוש כלים ומיומנויות בתחום המשחק, הבמה והדרמה הקומית. הלימודים במכללה החדשה למשחק מבוססים על שיטת סטניסלבסקי. שיטה זו פועלת על זיכרון-חושים ומסייעת לסטודנטים להזדהות עם המצב, המקום וכמובן- הדמות אותה הם מגלמים. המכללה החדשה למשחק כוללת גם סוכנות שחקנים. מטרת סוכנות זו היא לסייע לשחקנים בוגרי המכללה, להגיע למבחני בד בתיאטראות, טלוויזיה וסרטי קולנוע.

 

נושאי לימוד

 

במהלך הלימודים במכללה החדשה למשחק, נחשפים הסטודנטים לניסיונות רבים במשחק: מול ראי, מול מצלמות, על במה לפני קהל אמיתי. הסטודנטים זוכים לגלם תפקידים מגוונים במצבים שונים, התורמים לפיתוח כישורי המשחק שלהם.

 

מסלולי לימוד

 

 • לימודי משחק

  מסלול זה הינו מסלול המאפשר לימודי משחק יסודיים מן ההתחלה. תוכנית הלימודים כוללת 38 מפגשי לימוד במתכונת חד- שבועית, 5 שעות לימוד אקדמיות לכל מפגש. מסלול הלימודים מתאים לכל המעוניינים ללמוד להגיש מונולוגים ודיאלוגים.

  להלן עיקר הנושאים הנלמדים במסלול לימודי משחק: יצירתיות ופיתוח הדמיון, מיקום השחקן, מצב השחקן, משחק מול מצלמה, משחק מול קהל, משחק מול ראי,בניית הדמויות, יחסים הבין הדמויות, היחסים על הבמה, אימפרוביזציה, הגשת שירים, תנועה על הבמה, זיכרון חושים, הכנה למבחני בד.

 

 • לימודי משחק עבור ילדים ונוער

  המכללה החדשה למשחק מציעה מספר סדנאות משחק עבור ילדים ונוער. תוכנית הלימודים מוקפדת ומותאמת לגיל משתתפי הסדנא. כמו כן, המכללה מסייעת למשתתפים להתפתח ומפנה אותם עוד במהלך הלימודים להפקות מגוונות: סרטי גמר של תיכוניסטים, סרטי סטודנטים וכדומה.

 

יתרונות הלימודים

 

מסלולי הלימוד אשר מוצעים במכללה החדשה למשחק בהנהלת עופרה ויינגרטן, נבדקו בקפידה במשך שנים רבות. הלימודים במכללה שומרים על איזון בין טכניקות ותיאוריה לצד רכישת הפרקטיקה המעשית במשחק על במה.

 

משך הלימודים

 

לימודי משחק במכללה החדשה למשחק בהנהלתה האומנותית של עפרה ויינגרטן נפרשים על פני 8 חודשי לימוד. הלימודים בדרך- כלל מתבצעים במתכונת של לימודי אחה"צ- ערב, המפגשים הינם מפגשים חד- שבועיים ולרוב מתקיימים בימי ד', בין השעות: 17:30-22:00.

 

תנאי קבלה

 

המעוניינים ללמוד במכללה החדשה למשחק, נדרשים לצלוח ראיון קבלה מטעם המוסד.

 

סיום הלימודים, תעודות ואפשרויות תעסוקה

 

בוגרי המכללה החדשה למשחק, בהנהלתה האומנותית של עפרה ויינגרטן מקבלים תעודת גמר המקנה להם חברות בארגון של מיטב אמני ישראל. עם סיום הלימודים יכולים הבוגרים לגשת לאודישנים ולמבחני בד לתפקידי משחק שונים, בטלוויזיה, בקולנוע, בתיאטרון וכו'. המכללה דואגת לבוגריה גם לאחר שסיימו ללמוד על ידי סוכנות השחקנים אשר ברשותה. סוכנות השחקנים דואגת ליידע את התלמידים או הבוגרים בנוגע לאודישנים עבור סרטי קולנוע, סדרות טלוויזיה או מחזות בתיאטראות.
 ** לתשומת לבך נכונות המידע עלולה להשתנות מעת לעת. המידע המוצג כאן נכתב ונערך על ידי צוות האתר. למען הסר ספק בין האתר למוסד הלימודים לא מתקיים קשר מכל סוג שהוא.
ssssssssss

מעל 28,834 סטודנטים
המליצו והצביעו על מוסדות לימוד

חפשו חוות דעת על המסלול
ומוסד הלימודים שמעניין אתכם
למשל: אוניברסיטת חיפה, הבינתחומי ...
למשל: מנהל עסקים, משפטים...

חוות דעת של סטודנטים על מוסדות לימוד

 • 4.0

  המכללה לחינוך ע"ש דוד ילין657 חוות דעת

 • 4.1

  המכללה האקדמית ספיר685 חוות דעת

 • 4.0

  אוניברסיטת בר אילן949 חוות דעת

Whatsapp Whatsapp