המכינה הבינתחומית לעיצוב ואדריכלות

רוצה לדעת על ההקלות בעקבות משבר הקורונה? רוצה לדעת על לימודים בנושאי לימודי עיצוב?

 

 

לחץ/י כאן ותקבל/י שירות בחינם שיחסוך לך הרבה זמן, כאבי ראש וגם כסף ...

 

 

הגעת לדף עם מידע על המכינה הבינתחומית לעיצוב ואדריכלות.

המידע באתר הועיל ל92% מהגולשים.

 

עזרנו גם לך? דרג אותנו:


המכינה הבינתחומית לעיצוב ואדריכלות

 

אודות המכינה הבינתחומית לעיצוב ואדריכלות

 

המכינה הבינתחומית לעיצוב ואדריכלות הוקמה בשנת 1996 ותפקדה כמכינה הישראלית הראשונה ללימודי עיצוב ואדריכלות. המכינה נוסדה על ידי אורי ניר ודורון וינטר, בני- זוג בוגרי בצלאל- האקדמיה לאומנות ולעיצוב. בשנת 1998 הרחיבו בני- הזוג את פעילות המכינה לתל-אביב ואילו כיום, לאחר שנים של הצלחה, המכינה כוללת ארבעה סניפים אפשריים ללימוד: תל-אביב, ירושלים, חיפה ובאר-שבע.

 

 

המכינה הבינתחומית לעיצוב ואדריכלות נחשבת לגוף חדשני שמטרתו לכוון את הצעירים בתהליכי המיון הקשים לקראת לימודי עיצוב ואדריכלות. המכינה נחשבת למכתיבה ומובילת דעה ובהתאם לכך מקפידה להתחדש ולהתייעל בתכנים מקצועיים רלוונטיים, מתעדכנת בתנאי הקבלה ובדרישות מוסדות הלימוד ומעניקה למשתתפיה את המיומנויות והכלים הטובים ביותר בעולם העיצוב והאדריכלות.

 

צוות המרצים

 

המכינה הבינתחומית לעיצוב ואדריכלות מעסיקה צוות מרצים אשר מורכב מטובי המעצבים בישראל, בוגרי האקדמיות המובילות, כגון: שנקר, אוניברסיטת תל-אביב, בצלאל, המכון הטכנולוגי בחולון (HIT), הטכניון וכדומה.

 

מקצועות העיצוב ותנאי הקבלה

 

בכדי שתוכלו להתקבל למוסדות אקדמיים בתחום העיצוב והאדריכלות אתם צריכים לעבור תהליך רב-שלבי של סינון ומיון. מטרתו תהליך זה היא בחירת הסטודנטים המובחרים והטובים ביותר ללימודי העיצוב והאדריכלות. סטודנטים רבים חשים צורך למצוא דרכים ייחודיות להבלטת הכישרון והידע שלהם לעומת שאר המועמדים. להלן השלבים של תהליך סינון ומיון המועמדים: מבחן פסיכומטרי, מבחן יצירתיות, מבחן ברישום, מבחן בצבע, הגשת עבודות בית, הגשת תיק עבודות וראיון קבלה.

 

  • מתעניינים בעיצוב חוויית משתמש? קראו על שכר UI UX

 

תוכנית הלימודים

 

המכינה הבינתחומית לעיצוב ואדריכלות מכינה את הסטודנטים לעתיד לכל אחד משלבי הסינון והמיון, בהתאם למוסדות הלימוד אליהם הם מעוניינים להתקבל. המכינה מוציאה מכל המשתתפים את המעצב שבהם ומסייעת להם להדגיש את ייחודם ובכך להצליח לבלוט מעל שאר המועמדים. הלימודים מתבצעים בליווי אישי וצמוד.

 

במהלך הלימודים במכינה הבינתחומית לעיצוב ואדריכלות לומדים המשתתפים להתחיל לחשוב כמעצבים וכיוצרים ומפתחים את הכישרון שלהם לכיוונים ייחודיים יותר, שטרם נראו.

 

קצת על המכינה לעיצוב

 

מדי שנה נרשמים מאות מועמדים ללימודי אדריכלות ועיצוב במוסדות האקדמיים בישראל. לצערנו, בישראל קיים ביקוש מאוד גבוה ללימודים אלו, אך ההיצע נמוך. בהתאם לכך גם סיכויי הקבלה.

 

מטרת הלימודים במכינה הבינתחומית לעיצוב ואדריכלות הינה הכנת המועמדים ללימודים האקדמיים. המכינה קודם כל בודקת את התאמת המועמדים לתחום העיצוב והאדריכלות ולאחר מכן מקנה למועמדים את כל הטכניקות הדרושות להם, בכדי להעפיל על שאר המועמדים ולהגדיל את סיכוייהם לעבור את תהליכי המיון והקבלה.המשתתפים במכינה לעיצוב מגדילים את סיכויי קבלתם לתואר ראשון בצורה משמעותית.

 

נושאי לימוד

 

נושאי הלימוד במכינה הבינתחומית לעיצוב ואדריכלות הינם: אדריכלות, עיצוב פנים, עיצוב אופנה, עיצוב תקשורת חזותית, עיצוב תעשייתי. הלימודים מחולקים לשלושה שלבים: שלב הבסיס: הקניית היכרות עם עולם העיצוב והאדריכלות, שלב שני: סדנאות העשרה מתקדמות. שלב שלישי: סדנאות סימולציה ומרתונים לפני בחינות הקבלה.

 

משך הלימודים

 

כיום ישנן מספר מכינות לעיצוב, כל אחת מהן בעלת היקף לימודים שונה. המטרה הכללית היא להספיק להכין את המועמדים לפני שמתחילים תאריכי הבחינות ותהליך המיון למוסדות הלימוד.

 

רישום למכינה הבינתחומית לעיצוב ואדריכלות

 

המכינה הבינתחומית לעיצוב ואדריכלות פונה למועמדים שנרשמו ללימודי תואר ראשון בעיצוב או אדריכלות במוסדות לימוד אקדמיים ולכל המעוניינים בהעמקת הידע עם עולם העיצוב.

 

בוגרי המכינה

 

בוגרי המכינה הבינתחומית לעיצוב ואדריכלות מאיישים תפקידים חשובים בתחומי העיצוב והאדריכלות, אחרים מתפתחים יפה באקדמיות בארץ או בחו"ל וחלקם נחשבים למעצבים בולטים בארץ.

 

*שכר הלימוד במכינה הבינתחומית לעיצוב ואדריכלות כולל את החומרים והציוד בהם ייעשו המשתתפים שימוש. *פתיחת המכינה מותנית במספר הנרשמים.

 

* המכינה מקבלת מענק חיילים משוחררים ומתנהלת בפיקוח משרד התמ"ת.** לתשומת לבך נכונות המידע עלולה להשתנות מעת לעת. המידע המוצג כאן נכתב ונערך על ידי צוות האתר. למען הסר ספק בין האתר למוסד הלימודים לא מתקיים קשר מכל סוג שהוא.
ssssssssss

פורום לימודי עיצוב

מה יותר משתלם ללמוד - עיצוב פנים או הום סטיילינג?
שושנה
1 תגובות
מתי נפתח קורס יצירת תכשיטים
רובה
1 תגובות
היכן לומדים קורסים בתחום צילום ועריכה
קובי כהן
1 תגובות
איפה ללמוד עיצוב פנים והום סטיילינג?
דקלה
3 תגובות
לימודי עיצוב גרפי עם התמחות ב-ווב או ui ux
ליאור
1 תגובות
קורס עיצוב תיקים מכל הסוגים
ליבנת שקף
1 תגובות
האם כדאי לעשות קורס ואז תואר ?
שרון
1 תגובות
לכניסה לפורום

מעל 28,884 סטודנטים
המליצו והצביעו על מוסדות לימוד

חפשו חוות דעת על המסלול
ומוסד הלימודים שמעניין אתכם
למשל: אוניברסיטת חיפה, הבינתחומי ...
למשל: מנהל עסקים, משפטים...

חוות דעת של סטודנטים על מוסדות לימוד

  • 4.1

    המכללה האקדמית ספיר685 חוות דעת

  • 4.1

    המכללה האקדמית אשקלון454 חוות דעת

  • 4.1

    האוניברסיטה הפתוחה1,260 חוות דעת

Whatsapp Whatsapp