המכון ללימודי המשך במסלול האקדמי המכללה למנהל

רוצה לדעת על ההקלות בעקבות משבר הקורונה? רוצה לדעת על לימודים בנושאי תעודה, מקצוע?

 

 

לחץ/י כאן ותקבל/י שירות בחינם שיחסוך לך הרבה זמן, כאבי ראש וגם כסף ...
 

הגעת לדף עם מידע על המכון ללימודי המשך - המסלול האקדמי.

המידע באתר הועיל ל91% מהגולשים.
 

עזרנו גם לך? דרג אותנו:


המסלול האקדמי המכללה למינהל – המכון ללימודי המשך

 

לשדרג את המעמד המקצועי

 

המסלול האקדמי המכללה למינהל היה למעשה המוסד החוץ-אוניברסיטאי הראשון שהעניק לבוגריו תואר אקדמי, ומאז ועד היום הוא מוביל את מהפכת ההשכלה הגדולה בארץ. המכללה למינהל נחשבת למקצועית ולמובילת דרך בשטחים רבים: באיכות המרצים, ברמת הלימודים, במתקנים ובעזרי לימוד מתקדמים והיא מעניקה לסטודנטים ידע עיוני רחב ויכולת יישומית לעבודה במגוון רחב של תפקידים. המסלול האקדמי מעניק לסטודנטים תמיכה וסיוע לאורך כל תקופת הלימודים, תמיכה המתבטאת במימון הלימודים, בבחירת תחום העיסוק ובהשתלבות בתעשייה.

 

המסלול האקדמי המכללה למינהל רואה לנגד עיניו חשיבות רבה גם במתן הכשרה מקצועית המשכית ומתקדמת, ולצורך כך הוא מפעיל בהצלחה את המכון המוביל ללימודי המשך; מכון זה הוא למעשה גוף הדרכתי המתמחה בטכנולוגיה ובמנהיגות עסקית, והוא אחד מהמרכזים המובילים ללימודי חוץ.

 

המכון ללימודי המשך מקיים מסלולי הדרכה רבים המכשירים את לומדיהם במגוון רחב של מקצועות נדרשים בתחומי הטכנולוגיה העיסקית והניהול ובתחומי פיתוח תוכנה, תשתיות מחשוב, השקעות, נדל"ן ועוד. תכניות הלימוד, המשתייכות למכון ללימודי המשך, שמות דגש רב על הקניית ניסיון מעשי ומקצועי והן מעניקות לסטודנטים את הידע והכלים המיטביים להשתלבות יעילה ומוצלחת בשוק התעסוקה. הכלים היישומיים המוענקים במכללה בכלל ובמכון ללימודי המשך בפרט, מסייעים ללומדים להשתלב במהירות ובהצלחה בקריירה, ובכך מעניקים לבוגרי המכללה יתרון משמעותי בתעשייה.

 

מרבית ההכשרות במכון זה מתקיימות תוך שיתוף פעולה עם גופים נחשבים במשק – גופים מענפי ההיי-טק, הביטוח, הנדל"ן והפיננסים; שיתופי פעולה אלה מסייעים משמעותית לשיפור יכולות היישום של בוגרי המכון, ומשפרים במידה רבה את סיכוייהם להיקלט בקלות בשוק העבודה.

 

חטיבות הלימוד

 

הלימודים במכון ללימודי המשך מוצעים במגוון חטיבות לימוד, והן:

 

  • חטיבת ניהול ומנהיגות – הלימודים בחטיבה זו מיועדים להכשרת דירקטורים; להכשרת יועצים ודוברים פרלמנטריים; להכשרת מאמנים; להכשרת מגשרים; להכשרת מנהלי מרקום ועוד.

 

  • חטיבת טכנולוגיה עסקית – הלימודים בחטיבה זו מיועדים להכשרת מנתחי ומיישמי BI; להכשרת מיישמי ERP-SAP; להכשרת מנהלי פרויקטים, להכשרת מנתחי מערכות מידע ועוד.

 

  • חטיבת מחשבים – נועדה להכשרת מפתחי תוכנה; להכשרת מנהלי רשתות; להכשרת אנשי אבטחת מידע ועוד.

 

  • חטיבת נדל"ן והשקעות – זוהי חטיבה שייעודה הכשרת שמאי מקרקעין; הכשרת מתווכים ויזמי נדל"ן; הכשרת מנהלי השקעות ועוד.

 

  • חטיבה עסקית – מעניקה ללומדים בה את כל הידע הנדרש לניהול ולהקמת חברות הזנק; לניהול ושיווק עסקים קטנים ועוד.

 

  • חטיבה רפואית – הלימודים בחטיבה זו כוללים קורס שינניות, קורס ניהול מרפאות ועוד.

 

  • חטיבת העשרה – חטיבה שנועדה להכשיר אנשי מקצוע בתחום הפוטושופ; האנימציה; המיתוג העצמי והצילום.

 

לסיכום

 

ההכשרות במכון ללימודי המשך מיועדות לאקדמאים ולאנשי מקצוע המבקשים להתעדכן ולשדרג את הידע ואת הכלים הנמצאים באמתחתם, וכן לאנשים המבקשים להשתלב במקצוע טכנולוגי או ניהולי אחר. בנוסף לזאת, המכון מציע הכשרות מקצועיות בתחום הפיננסי ובתוך כך הוא מהווה גוף הכשרה נדרש ומועדף על ידי מוסדות פיננסיים שונים ובהם בנקים, חברות ביטוח, משרדי ממשלה וחברות טכנולוגיות.

 ** לתשומת לבך נכונות המידע עלולה להשתנות מעת לעת. המידע המוצג כאן נכתב ונערך על ידי צוות האתר. למען הסר ספק בין האתר למוסד הלימודים לא מתקיים קשר מכל סוג שהוא.
עוד מסלולי לימוד - המכון ללימודי המשך - המסלול האקדמי
Whatsapp Whatsapp