רוצה פרטים על קורס הכשרת ראשי צוותים?

שירות אישי חינם!

מלא/י פרטיך ונחזור אליך

קורס הכשרת ראשי צוותים

רוצה לדעת על ההטבות שניתן לקבל בעקבות הקורונה? רוצה לדעת על קורס הכשרת ראשי צוותים? אנחנו רוצים לעזור לך! דרכנו תוכל לקבל את כל התשובות לכל השאלות. השוואת מחירים, מלגות, תנאי קבלה, מסלולים וכו'. 

לחץ/י כאן ותקבל/י שירות בחינם
שיחסוך לך הרבה זמן, כאבי ראש וגם כסף ...

המידע באתר הועיל ל92% מהגולשים.

 

עזרנו גם לך? דרג אותנו:


קורס הכשרת ראשי צוותים

 

עבודתו של מנהל צוות היא עבודה מורכבת ומאתגרת. באחריותו של ראש הצוות להניע את העובדים ולגבשם למען השגת המטרות הרצויות. ראש הצוות הוא האחראי הראשי להגדרת מטרות הפעולה של הצוות, לוודא שכל אחד מחברי הצוות מודעים לתפקידם תוך הגדרת המשימות הפרטניות לכל אחד על פי כישוריו ותפקידו.

 

כאשר מדובר בתחום פיתוח מערכות והקמת צוות לפיתוח תוכנה יש צורך להכיר היטב את כישוריו של כל אחד מחברי הצוות ולהתאים לו תפקיד כחלק מהמערך הכולל. במסגרת תפקידו של ראש הצוות עליו להנחות את הצוות ולהנהיגו במטרה לשתף פעולה ולפעול ביחד כצוות ולא כ"איש איש בדרכו", לשם כך עליו לצור תחושה של אמון הדדי , ביטחון ותלות פנימית בין כל חברי הצוות.

 

קיראו עוד על: קורס תכנות

 

מחקרים רבים מוכיחים כי העובדה בצוות היא עבודה יעילה, יצירתית ומפרה. אולם, בכל צוות יש להקפיד על איזון נכון ועל מתינות בין חברי הצוות ועל כן, יש להשקיע אנרגיה ומחשבה מרובה בגיבושו של צוות. על כן, מראש צוות נדרשות תכונות מנהיגותיות וידע מעמיק בשיטות השונות לניהול צוותים, בדגש על ניהול צוות תוכנה. לימודים בקורס להכשרת ראשי צוותים יעניקו לכם את כל הכלים הנדרשים על מנת להפוך למנהלי צוות תוכנה מן השורה הראשונה.

 

למי מיועד הקורס?

 

הקורס להכשרת ראשי צוותים מיועד לכל מפתחי התוכנה, מנתחים המערכות וראשי הצוותים ללא הכשרה פורמאלית המועניינים להעמיק את הידע שלהם ולקבל הסמכה.

 

לקורס זה יתקבלו בוגרי קורס ניתוח מערכות או בכל תחום מקביל.

 

נושאי לימוד

 

הלימודים בקורס להכשרת ראשי צוותים מעניקים לראש צוות התוכנה את כל כלי העבודה והמיומניות הבדרשות על מנת להצליח בתפקיד הניהולי.

 

להלן רשימה חלקית של נושאי הלימוד:

 

  • עקרונות ומודלים לשיטות ניהול שונות
  • שיטות לבניית צוות, ניהולו ושימורו
  • כלי פיקוח, מעקב ובקרה על עבודת הצוות
  • גישות עדכניות בניהול פרויקטים בתוכנה ומתודולוגיות של ניהול פרויקטים לפיתוח תוכנה
  • הובלה טכנית של צוות לפיתוח תוכנה

 

היכן לומדים?

 

  • הטכניון, לימודי חוץ - קורס להכשרת ראשי צוותים של הטכניון היחידה ללימודי חוץ מיועד למפתחי תוכנה, מנתחי מערכות, ראשי צוותים ללא הכשרה פורמאלית. קורס הכשרת ראשי צוותים מתקיים בקמפוס הטכניון בתל אביב והיקף הקורס הינו ארבעים שעות לימוד אקדמיות. בוגרים העומדים בכל דרישות הקורס זכאים לתעודת גמר הכשרת ראשי צוותים מטעם הטכניון - היחידה ללימודי המשך ולימודי חוץ ומכללת One1College.

 

אתם בוודאי שואלים את עצמכם היכן יש מוסדות לימודים נוספים, מהם תנאי הקבלה, האם יש יום פתוח בקרוב, כמה זה עולה ועוד. לנציגי השירות האישי שלנו יש תשובות לכל השאלות. כדאי לכם להתנסות חינם בשירות האישי שלנו, כך תוכלו לחסוך זמן, כאבי ראש וכסף.

 

שירות אישי חינם

צריך פרטים על קורס הכשרת ראשי צוותים?

רוצה לדעת יותר על קורס הכשרת ראשי צוותים?

רוצה שמוסדות הלימוד יחזרו אליך?

אנחנו באתר לימודים דואגים לך. נציגי השירות שלנו ישמחו לענות לך על שאלות בנושאי: תנאי קבלה, מלגות, עלויות, קורסים, משך הלימודים, הטבות וכו', אנו מזמינים אותך לנסות את השירות שלנו בחינם.

מתחייבים לא להעביר את פרטיך ללא אישור

חוות דעת של סטודנטים: קורס תכנות - תוכנה

התקבלו 34 דירוגים בציון ממוצע 4.1 מתוך 5

אלון גל ופרופ' יורם יובל בסדנה דיגיטלית לבחירת לימודים ומקצוע לחיים!

Whatsapp Whatsapp