רוצה פרטים על קורס הכשרת ארכיטקטים בתוכנת OOAD?

שירות אישי חינם!

מלא/י פרטיך ונחזור אליך

קורס הכשרת ארכיטקטים בתוכנת OOAD

רוצה לדעת על ההטבות שניתן לקבל בעקבות הקורונה? רוצה לדעת על קורס הכשרת ארכיטקטים בתוכנת OOAD? אנחנו רוצים לעזור לך! דרכנו תוכל לקבל את כל התשובות לכל השאלות. השוואת מחירים, מלגות, תנאי קבלה, מסלולים וכו'. 

לחץ/י כאן ותקבל/י שירות בחינם
שיחסוך לך הרבה זמן, כאבי ראש וגם כסף ...

המידע באתר הועיל ל92% מהגולשים.

 

עזרנו גם לך? דרג אותנו:


קורס הכשרת ארכיטקטים בתוכנת OOAD

 

תוכנת Object Oriented Analysis &Design - OOAD מהווה תוכנת מונחה עצמים, המחקה את חשיבת האדם. ניתוח ועיצוב מונחי עצמים, הינם סוד ההצלחה של מערכות תוכנה מורכבות. הבסיס העומד בפיתוח התוכנה הוא שבני האדם מסווגים את העולם לקטגוריות. למשל, העולם מתחלק לצומח דומם וחי. את החי מסווגים ליונקים עופות ודגים, גם הדגים והעופות מתחלקים לקטגוריות וכן הלאה. המיון באמצעות קטגוריות עוזר לאדם לשלוט במידע העצום הסובב אותו.

 

קיראו על: לימודי מחשבים

 

כיום, רוב שפות התוכנות תומכות במונחה עצמים, שהיווה מהפכה בכתיבת התוכנה. כל פרויקט חדש המבוצע כיום בארץ ובעולם כולו מבוסס על OOAD ומוגדר בעזרת תרשימי UML. ה- Unified Modeling Language מהווה שפת מפרט תקנית לעיצוב מונחה עצמים.

 

השפה הגרפית, מאפשרת תיאור מופשט של מפרטי המערכת, תוך התייחסות לדרגות השונות של הדיוק. שפה וויזואלית זו היא נוחה ללמוד וכל בעלי התפקידים בצוותי פיתוח תוכנה וארכיטקטים, נדרשים להכירה לעומק בכדי להרים פרויקטים רבים כחלק מפיתוח מובנה ורציף.

 

תוכנית לימודים

 

הלימודים בקורס הכשרת ארכיטקטים בתוכנת OOAD כוללים נושאים רבים הנדרשים להתמודדות עם פרויקטים רבים כחלק מפיתוח מובנה ורציף. הסטודנטים בקורס רוכשים ידע בסיסי בניתוח ועיצוב מערכות מכווני אובייקטים וידע לשימוש מקיף בכלי UML לתיעוד של כל מרכיבי הפרוייקט.

 

בוגרי קורס הכשרת ארכיטקטים של מערכות מידע ( SA: System Analysts) , יהיו מסוגלים לבצע ולהוביל תהליכי אפיון ועיצוב בגישת OOAD.

 

דרישות הקורס

 

המשתתפים בקורס נדרשים להיות נוכחים בלפחות 80% מהמפגשים, להגיש ולעמוד בהצלחה בכל הבחינות הפנימיות ו או בביצוע פרויקט מסכם וכן לענות לתקנון הלימודים.

 

משך הקורס

 

הכשרת ארכיטקטים בתוכנת OOAD מתפרסת בממוצע על פני 60 שעות לימוד פרונטאליות.

 

סוג ההסמכה

 

למסיימי התכנית תוענק תעודת גמר הכשרת ארכיטקטים בתוכנת OOAD מטעם המוסד הלימודי

 

למי מיועד הקורס?

 

הלימודים מיועדים לכל המפתחים המנוסים המעוניינים בהשכלה פורמאלית בעיצוב וניתוח מערכות בגישת ה- OOAD.

 

נושאי לימוד

 

תוכנית הלימודים לקורס הכשרת ארכיטקטים כוללת את הנושאים הבאים:

 

 • יסודות השימוש בכלי UML
 • עקרונות בפיתוח מזורז
 • שיקולי אבטחת מידע
 • בדיקת איכות ושיקולי איכות
 • נותוח באמצעות גישת Use Cases
 • דיאגרמות לבניית מודל
 • קביעת מאפיינים לפעולות במחלקות
 • ועוד.

 

דרישות הקורס

 

המשתתפים בקורס נדרשים להיות נוכחים בלפחות 80% מהמפגשים, להגיש ולעמוד בהצלחה בכל הבחינות הפנימיות ו או בביצוע פרויקט מסכם וכן לענות לתקנון הלימודים.

 

משך הקורס

 

הכשרת ארכיטקטים בתוכנת OOAD מתפרסת בממוצע על פני 60 שעות לימוד פרונטאליות.

 

היכן לומדים?

 

הטכניון, היחידה ללימודי המשך ולימודי חוץ - היחידה ללימודי המשך ולימודי חוץ של הטכניון נוסדה בשנת 1954 והיא יחידה כלל-טכניונית המפתחת תוכניות לימודים לבוגרי מוסדות להשכלה גבוהה בתחומי המדעים המדויקים. תוכנית הלימודים לקורס הכשרת ארכיטקטים הינה בהיקף של שישים שעות לימוד אקדמיות ובוגרים אשר יעמדו בכל דרישות הקורס זכאים לתעודת גמר מטעם הטכניון – היחידה ללימודי המשך ולימודי חוץ ומכללת One1College.

 

אתם בוודאי שואלים את עצמכם היכן יש מוסדות נוספים ללימודי מחשבים, מהם תנאי הקבלה, האם יש יום פתוח בקרוב, כמה זה עולה ועוד. לנציגי השירות האישי שלנו יש תשובות לכל השאלות. כדאי לכם להתנסות חינם בשירות האישי שלנו, כך תוכלו לחסוך זמן, כאבי ראש וכסף.

 

שירות אישי חינם

צריך פרטים על קורס הכשרת ארכיטקטים בתוכנת OOAD?

רוצה לדעת יותר על קורס הכשרת ארכיטקטים בתוכנת OOAD?

רוצה שמוסדות הלימוד יחזרו אליך?

אנחנו באתר לימודים דואגים לך. נציגי השירות שלנו ישמחו לענות לך על שאלות בנושאי: תנאי קבלה, מלגות, עלויות, קורסים, משך הלימודים, הטבות וכו', אנו מזמינים אותך לנסות את השירות שלנו בחינם.

מתחייבים לא להעביר את פרטיך ללא אישור

התאמתך לתפקיד מתכנת

מאת: ד"ר ענת רפופורט

לפנייך מספר אמירות, עלייך לדרג אותן בסולם של אחד עד שלוש. כאשר 1 מדורג כנמוך ביותר (האמירה לא מאפיינת אותך) ו - 3 כגבוה ביותר (מאוד מאפיינת אותך).
נותרו לך עוד 20 שאלות
 • (מ: 1 - במידה מועטה, עד 3 - במידה רבה)
 • (מ: 1 - במידה מועטה, עד 3 - במידה רבה)
 • (מ: 1 - במידה מועטה, עד 3 - במידה רבה)
 • (מ: 1 - במידה מועטה, עד 3 - במידה רבה)

חוות דעת של סטודנטים: מחשבים

התקבלו 44 דירוגים בציון ממוצע 4.2 מתוך 5

אלון גל ופרופ' יורם יובל בסדנה דיגיטלית לבחירת לימודים ומקצוע לחיים!

Whatsapp Whatsapp