רוצה פרטים על קורס הכשרת ארכיטקטים בתוכנת OOAD?

שירות אישי חינם!

מלא/י פרטיך ונחזור אליך

קורס הכשרת ארכיטקטים בתוכנת OOAD

רוצה לדעת על ההטבות שניתן לקבל בעקבות הקורונה? רוצה לדעת על קורס הכשרת ארכיטקטים בתוכנת OOAD? אנחנו רוצים לעזור לך!

דרכנו תוכל לקבל את כל התשובות לכל השאלות. השוואת מחירים, מלגות, תנאי קבלה, מסלולים וכו'. רוצה לדעת מה טוב בשבילך? רוצה לקבל החלטה? אנחנו בקשר עם מאות מוסדות לימוד המציגים אלפי מסלולי לימוד שונים.

 

לחץ/י כאן ותקבל/י שירות בחינם שיחסוך לך הרבה זמן, כאבי ראש וגם כסף ...

המידע באתר הועיל ל92% מהגולשים.

 

עזרנו גם לך? דרג אותנו:


קורס הכשרת ארכיטקטים בתוכנת OOAD

 

תוכנת Object Oriented Analysis &Design - OOAD מהווה תוכנת מונחה עצמים, המחקה את חשיבת האדם. ניתוח ועיצוב מונחי עצמים, הינם סוד ההצלחה של מערכות תוכנה מורכבות. הבסיס העומד בפיתוח התוכנה הוא שבני האדם מסווגים את העולם לקטגוריות. למשל, העולם מתחלק לצומח דומם וחי. את החי מסווגים ליונקים עופות ודגים, גם הדגים והעופות מתחלקים לקטגוריות וכן הלאה. המיון באמצעות קטגוריות עוזר לאדם לשלוט במידע העצום הסובב אותו.

 

קיראו על: לימודי מחשבים

 

כיום, רוב שפות התוכנות תומכות במונחה עצמים, שהיווה מהפכה בכתיבת התוכנה. כל פרויקט חדש המבוצע כיום בארץ ובעולם כולו מבוסס על OOAD ומוגדר בעזרת תרשימי UML. ה- Unified Modeling Language מהווה שפת מפרט תקנית לעיצוב מונחה עצמים.

 

השפה הגרפית, מאפשרת תיאור מופשט של מפרטי המערכת, תוך התייחסות לדרגות השונות של הדיוק. שפה וויזואלית זו היא נוחה ללמוד וכל בעלי התפקידים בצוותי פיתוח תוכנה וארכיטקטים, נדרשים להכירה לעומק בכדי להרים פרויקטים רבים כחלק מפיתוח מובנה ורציף.

 

תוכנית לימודים

 

הלימודים בקורס הכשרת ארכיטקטים בתוכנת OOAD כוללים נושאים רבים הנדרשים להתמודדות עם פרויקטים רבים כחלק מפיתוח מובנה ורציף. הסטודנטים בקורס רוכשים ידע בסיסי בניתוח ועיצוב מערכות מכווני אובייקטים וידע לשימוש מקיף בכלי UML לתיעוד של כל מרכיבי הפרוייקט.

 

בוגרי קורס הכשרת ארכיטקטים של מערכות מידע ( SA: System Analysts) , יהיו מסוגלים לבצע ולהוביל תהליכי אפיון ועיצוב בגישת OOAD.

 

דרישות הקורס

 

המשתתפים בקורס נדרשים להיות נוכחים בלפחות 80% מהמפגשים, להגיש ולעמוד בהצלחה בכל הבחינות הפנימיות ו או בביצוע פרויקט מסכם וכן לענות לתקנון הלימודים.

 

משך הקורס

 

הכשרת ארכיטקטים בתוכנת OOAD מתפרסת בממוצע על פני 60 שעות לימוד פרונטאליות.

 

סוג ההסמכה

 

למסיימי התכנית תוענק תעודת גמר הכשרת ארכיטקטים בתוכנת OOAD מטעם המוסד הלימודי

 

למי מיועד הקורס?

 

הלימודים מיועדים לכל המפתחים המנוסים המעוניינים בהשכלה פורמאלית בעיצוב וניתוח מערכות בגישת ה- OOAD.

 

נושאי לימוד

 

תוכנית הלימודים לקורס הכשרת ארכיטקטים כוללת את הנושאים הבאים:

 

 • יסודות השימוש בכלי UML
 • עקרונות בפיתוח מזורז
 • שיקולי אבטחת מידע
 • בדיקת איכות ושיקולי איכות
 • נותוח באמצעות גישת Use Cases
 • דיאגרמות לבניית מודל
 • קביעת מאפיינים לפעולות במחלקות
 • ועוד.

 

דרישות הקורס

 

המשתתפים בקורס נדרשים להיות נוכחים בלפחות 80% מהמפגשים, להגיש ולעמוד בהצלחה בכל הבחינות הפנימיות ו או בביצוע פרויקט מסכם וכן לענות לתקנון הלימודים.

 

משך הקורס

 

הכשרת ארכיטקטים בתוכנת OOAD מתפרסת בממוצע על פני 60 שעות לימוד פרונטאליות.

 

היכן לומדים?

 

הטכניון, היחידה ללימודי המשך ולימודי חוץ - היחידה ללימודי המשך ולימודי חוץ של הטכניון נוסדה בשנת 1954 והיא יחידה כלל-טכניונית המפתחת תוכניות לימודים לבוגרי מוסדות להשכלה גבוהה בתחומי המדעים המדויקים. תוכנית הלימודים לקורס הכשרת ארכיטקטים הינה בהיקף של שישים שעות לימוד אקדמיות ובוגרים אשר יעמדו בכל דרישות הקורס זכאים לתעודת גמר מטעם הטכניון – היחידה ללימודי המשך ולימודי חוץ ומכללת One1College.

 

אתם בוודאי שואלים את עצמכם היכן יש מוסדות נוספים ללימודי מחשבים, מהם תנאי הקבלה, האם יש יום פתוח בקרוב, כמה זה עולה ועוד. לנציגי השירות האישי שלנו יש תשובות לכל השאלות. כדאי לכם להתנסות חינם בשירות האישי שלנו, כך תוכלו לחסוך זמן, כאבי ראש וכסף.

 

שירות אישי חינם

צריך פרטים על קורס הכשרת ארכיטקטים בתוכנת OOAD?

רוצה לדעת יותר על קורס הכשרת ארכיטקטים בתוכנת OOAD?

רוצה שמוסדות הלימוד יחזרו אליך?

אנחנו באתר לימודים דואגים לך. נציגי השירות שלנו ישמחו לענות לך על שאלות בנושאי: תנאי קבלה, מלגות, עלויות, קורסים, משך הלימודים, הטבות וכו', אנו מזמינים אותך לנסות את השירות שלנו בחינם.

מתחייבים לא להעביר את פרטיך ללא אישור

התאמתך לתפקיד מתכנת

מאת: ד"ר ענת רפופורט

לפנייך מספר אמירות, עלייך לדרג אותן בסולם של אחד עד שלוש. כאשר 1 מדורג כנמוך ביותר (האמירה לא מאפיינת אותך) ו - 3 כגבוה ביותר (מאוד מאפיינת אותך).
נותרו לך עוד 20 שאלות
 • (מ: 1 - במידה מועטה, עד 3 - במידה רבה)
 • (מ: 1 - במידה מועטה, עד 3 - במידה רבה)
 • (מ: 1 - במידה מועטה, עד 3 - במידה רבה)
 • (מ: 1 - במידה מועטה, עד 3 - במידה רבה)

חוות דעת של סטודנטים: מחשבים

התקבלו 44 דירוגים בציון ממוצע 4.2 מתוך 5

טיפים ממומחים בנושא מחשבים

פלי הנמר פלד
פלי הנמר פלד, יזם הייטק ומנהל של קבוצת "אנשים ומחשבים" לתחומי הטכנולוגיה מאמין שאחד הכלים להצלחה בהייטק הוא אהבה גדולה לתחום.
"חשוב שתהיה הלימה בין מה שאוהבים למקצוע שבו עוסקים. לא מספיק לרצות לעשות הרבה כסף, צריך לבחור במה שבאמת אוהבים. אם אתה באמת אוהב משהו אתה לא תתייאש גם אם בתחילת הדרך לא תמיד תצליח."
בעיניו, כדי לעמוד בקצב המהיר של עולם ההייטק חשוב להמשיך ללמוד ולהתעדכן. "צריך לא להפסיק ללמוד. בזמן שאתה לא שם לב לנושא חדש שמתפתח, באים אחרים, לוקחים לך את הרעיון ומצליחים. צריך להיות הכי טוב שיש כל יום מחדש."
פלי הנמר פלד
נשיא קבוצת העיתונות והתקשורת "אנשים ומחשבים"
ד"ר תמי אמיר
בתחום המחשבים נמצא הכשרות רבות במגוון רחב של עיסוקים ומקצועות כגון – מנהלי רשת, טכנאי PC, תמיכה והדרכה של אופיס, ניתוח מערכות ועוד. ההכשרות משתנות הן בשעות ההכשרה והן במשך חודשי ההכשרה (קורסים בהיקפים משתנים של בין 70-230 שעות בין מספר חודשים מצומצם לשנה ויותר).
המשותף לכל ההכשרות בתחום המיחשוב שהן כולן דורשות כישורים טכניים בסיסיים ולצידם רצויה יכולת כמותית סבירה (כמובן שרצוי אף למעלה מכך).
תחומי העניין של הפונה להכשרות אלו, רצוי שיהיו בתחום הטכני והארגוני, ובתכונות האישיות רצוי שיהיה סטודנט סקרן, המוכן ללמוד בכוחות עצמו הן באמצעות ספרים והן באינטרנט, בעל "ידיים טובות", שאוהב תכנים הקשורים לחומרה ולתוכנה.
לעיתים נדרשת עבודה מול לקוחות ברמות שונות של שירות דבר המצריך תקשורת בינאישית וראייה ארגונית רחבה.
ד"ר תמי אמיר
מנהלת המדור לייעוץ לימודי באוניברסיטת ת"א
Whatsapp Whatsapp