לימודי הכרת שוק ההון במרכז להשתלמויות בר-אילן

רוצה לדעת על ההקלות בעקבות משבר הקורונה? רוצה לדעת על לימודים בנושאי שוק ההון?

 

 

לחץ/י כאן ותקבל/י שירות בחינם שיחסוך לך הרבה זמן, כאבי ראש וגם כסף ...

 

 

הגעת לדף עם מידע על הכרת שוק ההון - המרכז להשתלמויות בר-אילן.

המידע באתר הועיל ל92% מהגולשים.

 

עזרנו גם לך? דרג אותנו:


לימודי הכרת שוק ההון במרכז להשתלמויות בר-אילן

 

קניות בשוק המסחר – ללא כל פחד

 

שוק ההון הוא אחד התחומים המסקרנים והמושכים ביותר בעולם העסקי והכלכלי של ימינו. זהו תחום המשפיע באופן מובהק על חיי כולנו - בין אם אנו מודעים לכך ובין אם לאו - וכדאי להכיר אותו ולהבין כיצד נכון להתנהל בתוכו. אנשים רבים כיום בוחרים להשקיע את כספם בניירות ערך או במניות בשוק ההון ולא תמיד מבינים כיצד בעצם מתנהל כספם – הלכה למעשה. בנוסף, יש אנשים המבינים את כוחו של שוק ההון ואת פוטנציאל התשואה של ההשקעות בו, אלא שהם חוששים לעשות את הצעד הראשון בטענה כי זוהי "זירה למקצוענים בלבד". הפחד מלקיחת סיכון והבורות הקיימת באשר לתחום זה, מרחיקים אנשים רבים מביצוע השקעות באפיקים שונים בבורסה, ולמעשה מונעים מהם את האפשרות להיחשף למקור הכנסה נוסף ולהגדיל את הונם.

 

לאור השינויים הדרסטיים המתרחשים תכופות במדדי הבורסה, ולאור ההתפתחות הרבה של שוק ההון בשנים האחרונות, עולה עוד יותר הצורך להבין כיצד פועל שוק זה ומהם מנגנוניו השונים. קורס הכרת שוק ההון נועד בדיוק בעבור אותם אנשים המבקשים לערוך היכרות טובה יותר עם העולם הפיננסי וכן לאלו המעוניינים לרכוש ביטחון וידע מקצועי לצורך השקעה בשווקי ההון.

 

הלימודים חושפים את התלמידים למרחב המושגים המגוון של עולם הבורסה ושוק ההון ומאפשרים להם להתיידד עם התחום, ולהבין כי ה"שד" אינו כל כך נורא. בתום הקורס מילים כקרנות נאמנות, אגרות חוב, מניות ותעודות סל לא יהיו עוד "מילים גסות", והן יעשירו את הידע ואת ההבנה של הלומדים בתחום.

 

לרכוש מיומנויות מעשיות בעולם המסחר

 

הלימודים בקורס משלבים הרצאות פרונטליות ותרגול רב להיכרות עמוקה ומקיפה עם עולם המסחר בזמן אמת. הקורס שם דגש על פיתוח יכולות מסחר אמיתיות ולצורך כך הוא כולל מגוון משחקי משקיעים שבאמצעותם מצליחים משתתפי הקורס לפתח את מיומנויות המסחר שלהם בשוק הפיננסי. כמו כן, לצורך העשרת הידע והפנמת חומרי הלימוד, עומדים לרשות משתתפי הקורס לאורך כל הקורס אתר אינטרנט ופורום פעיל.

 

בין הנושאים העיקריים הנלמדים בתכנית:

 • מבנה שוק ההון ותפקידיו
 • תעודות סל
 • שיטת המסחר בבורסה
 • אגרות חוב
 • קרנות נאמנות
 • שוק ההון הבינלאומי
 • ועוד.

 

פרטים נוספים על הקורס

 

קורס הכרת שוק ההון במרכז להשתלמויות בר-אילן הוא קורס מקיף ומעשי המיועד לאנשים המבקשים להרחיב את היכרותם עם העולם הדינמי של שוק ההון. הקורס מעניק ללומדים בו הזדמנות אמיתית לערוך היכרות בסיסית עם שוק ההון, עם אופן פעילותו ועם השחקנים הפועלים בו. בהיקף כולל של 25 שעות אקדמיות, פעם בשבוע בסך הכול, המשתתפים בקורס רוכשים מספיק ידע והבנה בניתוח מדורים כלכליים בעיתונות ובאינטרנט כדי להרחיב את היכרותם עם זירת המסחר השוקקת והמרתקת של שוק ההון.

 

הקורס מספק מענה הולם בעבור כל מי שמשקיע את כספו בשוק זה, וביכולתו לסייע רבות לעובדים בתחום הפיננסי וזקוקים לידע מקצועי נוסף.

 

קישורים נוספים

 ** לתשומת לבך נכונות המידע עלולה להשתנות מעת לעת. המידע המוצג כאן נכתב ונערך על ידי צוות האתר. למען הסר ספק בין האתר למוסד הלימודים לא מתקיים קשר מכל סוג שהוא.


למידע נוסף לחצו: אוניברסיטת בר אילן - קורסים והשתלמויות | יחידה ללימודי חוץ

עוד מסלולי לימוד - המרכז להשתלמויות בר אילן

ssssssssss

פורום לימודי שוק ההון

קורסים בשוק ההון מוכרים לגמול השתלמות?
שי
1 תגובות
עלות ומיקום קורס cfd
נתנאל
1 תגובות
מסגרות לימוד מועדפות בשוק ההון
פז
1 תגובות
קורס ברוקר באזור חיפה
ירון
1 תגובות
קורס מסחר בשוק ההון וניירות ערך
רפאל אילן
1 תגובות
איפה עדיף ללמוד קורס שוק ההון?
מרדכי
1 תגובות
מה עדיף לעשות - תואר שני או קורס?
ויקטורה סמיונוב
1 תגובות
לכניסה לפורום

מעל 28,956 סטודנטים
המליצו והצביעו על מוסדות לימוד

חפשו חוות דעת על המסלול
ומוסד הלימודים שמעניין אתכם
למשל: אוניברסיטת חיפה, הבינתחומי ...
למשל: מנהל עסקים, משפטים...

חוות דעת של סטודנטים על מוסדות לימוד

 • 4.0

  המכללה לחינוך ע"ש דוד ילין658 חוות דעת

 • 4.1

  המכללה האקדמית ספיר686 חוות דעת

 • 3.9

  המכללה האקדמית אחוה454 חוות דעת

טיפים ממומחים בנושא שוק ההון

עמנואל קוק
עמנואל קוק, מוותיקי שוק ההון בארץ ומייסד שותף של חברת IBI בתי השקעות, מאמין שעבודה קשה, התמדה ולמידה מאחרים הם בין הכלים החשובים למי שחולמים על קריירה בשוק ההון, שנחשב לאחד מתחומי העתיד. "הבסיס להצלחה בשוק ההון הוא עבודה מלמטה. כדי להיות טוב צריך משקע של כמה שנים בעבודה מעשית. בשביל לעבוד נכון צריך זמן. חשוב ללמוד מהניסיון של ותיקים בתחום וגם מהתהליכים שמתרחשים מסביב."
"צריך יכולות אנליטיות והבנה טובה של תהליכים, לצד רצון ללמוד מניסיון של חברות שונות. חשוב להבין באנליזה וגם להסתכל על אחרים שמבינים בתחום ולרכוש מהם כלים."
עמנואל קוק
מייסד שותף ב - IBI השקעות
Whatsapp Whatsapp