קורסים להכרת המחשב והאינטרנט במכללה לניהול

שירות אישי - צור קשר

המכללה לניהול

קורסי הכרת המחשב במכללה לניהול

 

הגיע הזמן לעשות היכרות

 

כיום, על מנת להתקבל לכל משרה בסיסית או מורכבת, נדרשת שליטה ביישומי המחשב. שליטה מלאה מקנה יתרון משמעותי למועמדים, ממש כמו תואר אקדמי או ידיעת שפה זרה. ישנם אנשים שנולדו לתוך עולם המחשבים, והידע מושרש אצלם ממש כמו שפת אם, אך ישנם גם כאלה שמעט חוששים לבצע פעולות שאינם מכירים – וזאת אף על פי שאם יקבלו הכוונה טובה ויתרגלו את החומר, הם יכולים להגיע לרמה גבוהה מאד.

 

המכללה לניהול מציעה קורסים מקצועיים וממוקדים להכרת הסביבה הממוחשבת. הקורסים פתוחים לקהל הרחב ומקנים למשתתפים הבנה תיאורטית ומעשית בתחום הנלמד ותעודת גמר.

 

מסלולי הלימוד

 

יישומי Office ואינטרנט

 

הקורס מקנה כלים וידע עיוני מקיף בתפעול תוכנות אופיס 2007. במהלך ההכשרה, הסטודנטים מכירים את מערכת ההפעלה של המחשב, ולומדים לנהל ולארגן תכניות בשולחן העבודה. הם עורכים מסמכי וורד וגיליונות אקסל, מוסיפים נתונים, שורות ועמודות, מנהלים יומן אלקטרוני, ולומדים להוסיף משימות ופרויקטים ולבנות מצגות באמצעות PowerPoint.


בנוסף, הסטודנטים עורכים היכרות מעמיקה עם עולם האינטרנט, הם נחשפים אל מבנה הרשת ולומדים לגלוש בחופשיות ובביטחון באמצעות דפדפן Explorer, הם בונים דף בית אישי ועוד.

 

הקורס אורך כשלושה חודשים, ומתקיים אחת לשבוע בקריית ביאליק בשעות הבוקר או הערב, בהתאם לבחירת הסטודנטים. לבוגרים תוענק תעודת סיום מטעם המכללה לניהול, והם יוכלו להשתלב בהצלחה במשרות משרדיות בחברות ובארגונים שונים.

 

הקלדה עיוורת

 

הקלדה עיוורת מקנה יתרון משמעותי הן ברמת הנוחות והריכוז בעבודה הממוחשבת והן בחיסכון אדיר בזמן יקר. במהלך הקורס, הסטודנטים מכירים את השימוש היעיל במקלדת, הם מבינים כיצד יש להגן על המפרקים וכפות הידיים בזמן העבודה, ולומדים להקליד בהדרגה מילים בסיסיות עד לכתיבת שוטפת ומהירה, מבלי להסיר עיניים מהמסך.

 

הקורס מתפרש על פני חודשיים וחצי, ומתקיים פעמיים בשבוע בשעות הערב, בחוצות המפרץ בחיפה. ההכשרה כוללת תרגול אינטנסיבי, וחוברות העבודה האישיות נבדקות על ידי צוות המדריכים בתום כל שיעור. הצוות המקצועי מאפשר לסטודנטים להתקדם לפי הקצב האישי שלהם, עד לשליטה מלאה.

 

המכללה לניהול מעניקה לבוגרי הקורס תעודת גמר, ומבטיחה כי גם אחרי תקופה ממושכת ללא אימון, הבוגרים יוכלו להשתמש בהצלחה בטכניקת ההקלדה העיוורת.

 

יועץ eBay מוסמך

 

פלטפורמת האיביי מאפשרת לסחור במוצרים שונים ומגוונים ולהגיע ללקוחות מכל רחבי העולם בקלות ובמהירות באמצעות הגלישה באינטרנט. על מנת למכור באינטרנט אין צורך בהון עצמי או בהחזקת מלאי, אלא בטכניקות שיווק מקצועיות בלבד. במהלך הקורס, הסטודנטים לומדים להקים חדר מסחר, הם רוכשים כלים לקידום וניהול העסק באינטרנט, ומבינים כיצד ניתן למקסם את הרווחים ולהגדיל את מעגל הלקוחות.

 

קורס איביי מתפרש על פני שלושה חודשים, ונערך במתכונת חד שבועית במכללה הרב תחומית בחיפה. על מנת להתקבל למסלול המועמדים נדרשים להיות בעלי ידע בסיסי בשפה האנגלית ולהכיר היטב את עולם האינטרנט. לבוגרי הקורס תוענק תעודת הסמכה של יועץ וסוכן eBay מטעם המכללה הרב תחומית.

 

 

למידע נוסף לחצו: המכללה לניהול

שירות אישי חינם!

נציגנו עומדים לשירותכם

Whatsapp Whatsapp