רוצה פרטים על הכנה לתואר שני בפסיכולוגיה?

שירות אישי חינם!

מלא/י פרטיך ונחזור אליך

קורס הכנה לקראת קבלה לתואר שני בפסיכולוגיה

רוצה לדעת על ההטבות שניתן לקבל בעקבות הקורונה? רוצה לדעת על הכנה לתואר שני בפסיכולוגיה? אנחנו רוצים לעזור לך! דרכנו תוכל לקבל את כל התשובות לכל השאלות. השוואת מחירים, מלגות, תנאי קבלה, מסלולים וכו'. 

לחץ/י כאן ותקבל/י שירות בחינם
שיחסוך לך הרבה זמן, כאבי ראש וגם כסף ...

המידע באתר הועיל ל91% מהגולשים.

 

עזרנו גם לך? דרג אותנו:


הכנה לתואר שני בפסיכולוגיה
 
ליווי בדרך חתחתים
 
אם חלומכם לטפל ולעזור לאנשים במצוקה וסיימתם את התואר הראשון בפסיכולוגיה, אתם כבר יודעים שבעצם זוהי רק תחילת הדרך. על מנת להתקבל לתואר שני בפסיכולוגיה צריך יותר מציונים טובים בתואר הראשון. מוסדות הלימוד ומחלקות ההתמחות השונות דורשים מעבר של מבחן מתא"ם בציון סף גבוה, כאשר אתם מתחרים במועמדים הנוספים הרוצים להשתלב בתכניות התואר השני. במבחן זה נבדקות רמת הידע וההבנה שלכם בשיטות מחקר ויכולות ניתוח של טקסטים מדעיים הכתובים באנגלית.
 
יחד עם זאת, מבחן המתא"ם אינו השלב הכי מאתגר בתהליך הקבלה דווקא. יש הטוענים כי שלב הריאיון האישי ומבדקי הדינמיקה הקבוצתית הם החלק היותר מורכב. סטודנטים רבים, ואף כאלה שהינם כבר פסיכולוגים מוסמכים שעברו את תהליך המיון, מדווחים פעמים רבות כי שלב הריאיון האישי בתהליך הקבלה לתואר השני הינו השלב המורכב ביותר. בריאיון יושבים כמה בודקים ואלה פונים אל המועמד בסדרת שאלות, הבוחנות את מידת התאמתו למקצוע תוך איתור של תכונות אופי בולטות. לראיון אין מבנה אחיד, אך ניתן לומר כי הוא אינו דומה כלל לריאיון עבודה. מרבית הבוחנים מחפשים אחר תכונות כמו הבעת אמפטיה, יכולות הכלה והתמודדות עם קשיים.
 
על קורסי ההכנה
 
על מנת להיערך בהתאם לאתגר, ולהיות מוכנים ככל האפשר לשלבים השונים בתהליך הקבלה, מומלץ להיעזר במספר מוסדות מומחים המציעים מסלולי הכנה לתואר שני בפסיכולוגיה. המכונים השונים מציעים מגוון שירותים כגון: "שיפוץ" של קורות החיים, ייעוץ והכוונה, סימולציות לקראת הריאיון האישי וקורסי הכנה למבחן המתא"ם. חלק מן הקורסים מותאמים לדרישות הקבלה בתכניות התמחות מסוימות, קורסים אחרים מתמקדים בשיפור הידע באנגלית, ובתכניות נוספות כלולים מבחנים לדוגמא ומרכזי הערכה.
 
 
איפה מציעים הכנה לתואר שני בפסיכולוגיה?
 
  • מכון נועם - המכון נוסד בשנת 1992 ומתמחה בהכנה למבחני מיון וראיונות עבודה. קורסי ההכנה במכון מאפשרים למשתתפיהם להתנסות במבחנים פסיכוטכניים ובמבחני חשיבה, אישיות והתנהגות, והמכון כולל גם מרכזי הערכה ודינמיקה קבוצתית. בנועם מציעים קורס הכנה לתואר שני בפסיכולוגיה המותאם לפי המגמה הספציפית אליה אתם רוצים להתקבל (קלינית, ארגונית, תעסוקתית, שיקומית או קוגניטיבית). צוות המכון כולל פסיכולוגים קליניים ותעסוקתיים הבאים מן התחום, והם יעזרו לכם לתרגל ולהתקבל.

 

  • בית הספר האמריקאי - מקיים קורס הכנה לשלבי הראיון ומרכזי ההערכה בתהליך הקבלה. הקורס נותן למשתתפיו כלים להבלטה אישית מול יתר המועמדים ומכיר להם שאלות טיפוסיות לשלב הריאיון. הקורס אף כולל טכניקות להתמודדות יעילה עם לחץ ולביטוי של איכויות רלוונטיות. 

 

  • המכללה האקדמית עמק יזרעאל - המכללה מציעה קורס הכנה מסובסד למבחן המתא"ם, קורס אנגלית מיוחד שעוסק בטקסטים מתחום הפסיכולוגיה ושירותי ייעוץ וליווי אישי בדרך לרישום לתואר השני. המכללה מציעה לנרשמים לקורס ההכנה גם לקחת חלק במחקרים פסיכולוגיים הנערכים במוסד, להתכתב בפורומים ולשמוע הרצאות מפי אנשי מקצוע בתחום.

 

  • בלנהיים - החברה מציעה שירותי ליווי וייעוץ אישיים לכל סטודנט וסטודנטית, הניתנים על ידי פסיכולוגיות מומחיות אשר מלוות מועמדים לתואר שני במשך שנים רבות. בנוסף, כוללים שירותי החברה תיקון של קורות חיים וייעוץ בכתיבת רזומה, הכנה לראיונות עומק ולמרכזי הערכה, וגם ייעוץ אקדמי ומקצועי.
 

שירות אישי חינם

צריך פרטים על הכנה לתואר שני בפסיכולוגיה?

רוצה לדעת יותר על הכנה לתואר שני בפסיכולוגיה?

רוצה שמוסדות הלימוד יחזרו אליך?

אנחנו באתר לימודים דואגים לך. נציגי השירות שלנו ישמחו לענות לך על שאלות בנושאי: תנאי קבלה, מלגות, עלויות, קורסים, משך הלימודים, הטבות וכו', אנו מזמינים אותך לנסות את השירות שלנו בחינם.

מתחייבים לא להעביר את פרטיך ללא אישור

מוסדות לימוד הכנה לתואר שני בפסיכולוגיה

חוות דעת של סטודנטים: הכנה לתואר שני בפסיכולוגיה

התקבלו 2 דירוגים בציון ממוצע 4.0 מתוך 5

Whatsapp Whatsapp