קורס אמירם בבית ספר TopPrep

רוצה לדעת על לימודים בנושאי קורס הכנה?

 

לחץ/י כאן ותקבל/י שירות בחינם שיחסוך לך הרבה זמן, כאבי ראש וגם כסף ...

 

הגעת לדף עם מידע על קורס הכנה למבחן אמירם - TopPrep.

המידע באתר הועיל ל94% מהגולשים.

 

עזרנו גם לך? דרג אותנו:

אהבת? שתף ב:


קורס הכנה למבחן אמירם בבית ספר TopPrep
 
אסטרטגיה ותרגול
 
מבחן אמירם הוא מבחן לסיווג רמת כישורים בשפה האנגלית, הנמצא בשימוש במוסדות להשכלה גבוהה. מבחן זה מקביל בתכניו למבחן אמי"ר הארצי, אך הוא תקף רק לגבי מוסד הלימודים שבו נערך. בחינה זו נערכת במוסדות הלימוד עצמם. מדובר במבחן ממוחשב, שבנוי על פי אלגוריתם אדפטיבי; כלומר, רמת השאלה המוצגת לנבחן נבחרת על פי מידת הצלחתו בשאלה שלפניה.
 
המבחן בנוי משלושה חלקים – ומשלושה סוגי שאלות; בחלק אחד מוצג לנבחנים טקסט ועליהם לקרוא אותו ולהשיב על שאלות העוסקות בו, בחלק נוסף נדרשים הנבחנים לנסח משפטים מחדש, ובחלק שלישי הם נדרשים להשלים משפטים באמצעות אוצר מילים. לכל אחד מן החלקים מוקצב זמן מסוים, וכך גם לכל שאלה. השתתפות בקורס הכנה למבחן אמירם מגדילה את הסיכויים לקבלת פטור מחובת השתתפות בקורסי אנגלית באקדמיה.
 
קורס הכנה למבחן אמירם ב – TopPrep, הוא מסלול לימודים שבו מתרגלים את הנושאים הדרושים למעבר מוצלח של הבחינה, וכן לומדים אסטרטגיות לשיפור המענה על שאלות בהתאם לזמנים מוקצבים. כדאי לדעת, כי כל המרצים ב - TopPrep הם בעלי תואר שני באנגלית לפחות.
 
על הקורס ב - TopPrep
 
בקורס ההכנה לומדים הסטודנטים אוצר מילים באנגלית ומרחיבים את זה שברשותם, מרעננים את הידע הדקדוקי שלהם בשפה זו, ולומדים כיצד קוראים טקסטים בצורה ממוקדת ומבינים אותם. כמו כן, הם לומדים לפתח ולשכלל את מיומנויות החשיבה שלהם לצורך שליפת ידע נחוץ מתוך טקסט, בתוך פרק זמן קצר. אסטרטגיות למידה וכן מיומנויות כהבחנה בין עיקר לטפל ופיתוח החשיבה הלוגית, אף הן נלמדות בקורס זה.
 
אפשרויות הלימוד
 
ב – TopPrep מציעים לסטודנטים אפשרות להשתתף בקבוצות למידה מצומצמות, הכוללות ארבעה חברים לכל היותר. הקורסים הקבוצתיים נלמדים בהיקף של 21 שעות לימוד אקדמיות. בנוסף, בבית הספר מציעים קורס הכנה למבחן אמירם מקיף, בן 32 שעות לימוד אקדמיות, וכן אפשרות לקורס פרטי שבו לומדים במתכונת של "אחד על אחד".
 
יתר על כן, בבית ספר זה ניתן גם ללמוד בקורס הכנה חלקי למבחן, ובמסגרתו ניתנת לסטודנטים האפשרות לבחור באילו חלקים הם מעוניינים להשתתף ובאילו הם מסתדרים בכוחות עצמם. באופן זה, הסטודנט יכול ללמוד חלק מן החומרים שקלים לו יותר בעצמו, ובחלקים שהוא מתקשה – לקבל עזרה, מסגרת וסיוע.
 
שיטת הלימוד
 
הסטודנטים ב - TopPrep מכירים את שלושת סוגי השאלות הקיימים בבחינת אמירם, מתרגלים שאלות מבחינות שהיו בשנים קודמות, ורוכשים מיומנות בטכניקות יעילות לפתרון. בקורס עושים שימוש בהדגמות ובסימולציות. כמו כן, הסטודנטים מקבלים קישור למערכת למידה אינטרנטית של בית הספר, שבאמצעותה הם ממשיכים לתרגל בבית. במערכת הלמידה קיימים גם מילונים, מבחנים לדוגמה, חומרי העשרה נוספים ואף סיכומי שיעור. בנוסף, הם מקבלים ספר קורס שבו מצויים ההסברים התיאורטיים, בליווי הדגמות, אוצר מילים ועוד.
 
קהל היעד
 
קורס הכנה למבחן אמירם מיועד לכל מי שנדרש לעבור מבחן כזה לצורך קבלה למוסד לימודים אקדמי שבו הוא מבקש ללמוד. הקורס מתאים במיוחד לסטודנטים שזקוקים למסגרת קבועה כדי לשבת ולתרגל, וכן למי שרוצה להסתייע בידע ובניסיון של מומחים בתחום. הקורסים החלקיים מתאימים גם למי שכבר נבחן פעם אחת במבחן אמירם, ועומד להיבחן שוב כדי לשפר את הציון שלו.
 


** לתשומת לבך נכונות המידע עלולה להשתנות מעת לעת. המידע המוצג כאן נכתב ונערך על ידי צוות האתר. למען הסר ספק בין האתר למוסד הלימודים לא מתקיים קשר מכל סוג שהוא.


למידע נוסף לחצו: בית ספר TopPrep - קורסי הכנה באנגלית

פורום לימודי תעודה | קורסים

קורס הדרכת הורים במכון אדלר
שחר
ללא תגובה
קורס מנהל קהילה בתל חי
אורטל זיו
ללא תגובה
קורס ציור ורישום בבאר שבע
איילת
ללא תגובה
לימודי רישום וציור,וקדרות
אריה אלון
ללא תגובה
מורה פרטי למבחן USLME CK
אריאלה סבג
1 תגובות
קורס קניין רוחני מקיף
דנה הוכברג
1 תגובות
לימודים לטכנאי מוצרי חשמל ביתיים
משה
1 תגובות
קורס קוסמטיקה - טיפול פנים
מאי דוויק
1 תגובות
קורס ייבוא וייצוא אזור נתניה
עודד
1 תגובות
קורס שפת הסימנים שנפתח בקרוב
מלי בן ברוך
1 תגובות
חזרה לתחום הנהלת חשבונות אבל הפסקה של 20 שנה
יפה
1 תגובות
קורס הכנה למבחן USMLE
Yaser Hujeirat
1 תגובות
כמה יחידות מתמטיקה צריך כדי ללמוד הנהלת חשבונות?
לין
1 תגובות
מה תוכן קורס ניהול פרויקטים?
יעקב
1 תגובות
קורס גולשי מעטפת מבנה
אסף לביא
1 תגובות
לכניסה לפורום

מעל 28,198 סטודנטים
המליצו והצביעו על מוסדות לימוד

חפשו חוות דעת על המסלול
ומוסד הלימודים שמעניין אתכם
למשל: אוניברסיטת חיפה, הבינתחומי ...
למשל: מנהל עסקים, משפטים...

חוות דעת של סטודנטים על מוסדות לימוד

  • 4.1

    שנקר, המכללה להנדסה ולעיצוב 684 חוות דעת

  • 4.1

    הקריה האקדמית אונו 955 חוות דעת

  • 4.0

    אוניברסיטת בר אילן 927 חוות דעת

עדכונים אחרונים באתר

חדשות ועדכונים

עכשיו בפורום

לכל הפורומים

מלגות חדשות

ימים פתוחים