רוצה פרטים על הוראת סוציולוגיה?
שירות אישי חינם!

מלא/י פרטיך ונחזור אליך

לימודי הוראה בסוציולוגיה

רוצה לדעת על ההטבות שניתן לקבל בעקבות הקורונה? רוצה לדעת על הוראת סוציולוגיה? אנחנו רוצים לעזור לך! דרכנו תוכל לקבל את כל התשובות לכל השאלות. השוואת מחירים, מלגות, תנאי קבלה, מסלולים וכו'. 

לחץ/י כאן ותקבל/י שירות בחינם
שיחסוך לך הרבה זמן, כאבי ראש וגם כסף ...

המידע באתר הועיל ל91% מהגולשים.
 

עזרנו גם לך? דרג אותנו:


הוראת סוציולוגיה

 

המחלקה ללימודי הוראה מקיימת תוכניות הכשרה למורים במקצועות הכלליים הנלמדים בבתי-הספר העל-יסודיים (מכיתה ז'-יב') בתחומים שונים כדוגמת:

 

  • מדעי הרוח - בהם נכללים מקצועות כמו היסטוריה, מחשבת ישראל, מקרא, ספרות
  • מדעי הטבע - הכוללים את מקצוע הביולוגיה, כימיה, מתמטיקה ופיסיקה, לימודי שפות.
  • מקצועות הוראה בין תחומיים
  • מדעי החברה - בהם נכללים גאוגרפיה, סוציולוגיה, פסיכולוגיה, ותקשורת.

 

 

המעוניינים להשתלב בתוכנית ההכשרה להוראת הסוציולוגיה נדרשים להיות בעלי תואר ראשון במדעי החברה אשר השלימו, במהלך התואר, לפחות שני קורסים מהתחומים הבאים: סוציולוגיה, כלכלה או מדעי המדינה.

 

תוכנית הלימודים

 

תוכנית הלימודים להוראת סוציולוגיה כוללת קורסים משני תחומים לפחות (מדע המדינה / סוציולוגיה / כלכלה) וקורסים מתחום החינוך. הלימודים מותאמים לדרישות החדשות בהכשרה להוראה ומורכבים מארבעה חלקים:

 

  • לימודי חינוך
  • אוריינות מחקר בחינוך והוראה
  • פדגוגיה ומתודיקה
  • התנסות מעשית

 

בלימודי חינוך נלמדים נושאים כמו מחשבת החינוך, פסיכולוגיה של החינוך וסוציולוגיה של החינוך. בתחום הפדגוגיה והמתודיקה הסטודנטים בתוכנית נדרשים לקחת חלק בסדנה מתודית בהוראת המקצוע כמו גם להגיש סמינריון דידקטי במקצוע הנלמד. עבודה זו נחשבת לנפרדת מהקורס ולכן הציון עבורה יינתן בנפרד מהציון עבור הקורס. בכדי להשלים את חובת הלימודים על התלמידים להשתתף גם בקורס אוריינות לפי אשכולות הלימוד. מלבד זאת, לפי הוראת משרד החינוך, בכדי לזכות בתעודת הוראה ולקבל רשיון לעסוק בהוראה, יש צורך להשלים שנת התמחות מעשית בבית הספר.

 

 

משך הלימודים

 

הלימודים בתוכנית ההכשרה להוראת הסוציולוגיה נמשכים שנתיים. עם זאת, במקרים מסויימים, סטודנטים בעלי תואר אקדמי יכולים לסיים את הלימודים במהלך שנת לימודים אחת. מורים בפועל יכולים גם הם להשלים את התוכנית בשנה אחת או לחלופין לפרוס אותה לשנתיים.

 

מוסדות הלימוד

 

תוכניות ההכשרה להוראת הסוציולוגיה מוצעות באוניברסיטאות השונות ברחבי הארץ וכן במכללות לחינוך בהן מכללת אורנים, מכללת בית ברל ועוד.

 

אתם בוודאי שואלים את עצמכם היכן יש מוסדות לימודים נוספים, מהם תנאי הקבלה, האם יש יום פתוח בקרוב, כמה זה עולה ועוד. לנציגי השירות האישי שלנו יש תשובות לכל השאלות. כדאי לכם להתנסות חינם בשירות האישי שלנו, כך תוכלו לחסוך זמן, כאבי ראש וכסף.

שירות אישי חינם

צריך פרטים על הוראת סוציולוגיה?

רוצה לדעת יותר על הוראת סוציולוגיה?
רוצה שמוסדות הלימוד יחזרו אליך?

אנחנו באתר לימודים דואגים לך. נציגי השירות שלנו ישמחו לענות לך על שאלות בנושאי: תנאי קבלה, מלגות, עלויות, קורסים, משך הלימודים, הטבות וכו', אנו מזמינים אותך לנסות את השירות שלנו בחינם.

מתחייבים לא להעביר את פרטיך ללא אישור
מוסדות לימוד הוראת סוציולוגיה
חוות דעת של סטודנטים: הוראת סוציולוגיה
התקבלו 3 דירוגים בציון ממוצע 4.0 מתוך 5
Whatsapp Whatsapp