לימודי הוראת מתמטיקה במכללת לוינסקי לחינוך

רוצה לדעת על ההקלות בעקבות משבר הקורונה? רוצה לדעת על לימודים בנושאי חינוך והוראה?

 

 

לחץ/י כאן ותקבל/י שירות בחינם שיחסוך לך הרבה זמן, כאבי ראש וגם כסף ...
 

הגעת לדף עם מידע על לוינסקי - לימודי הוראת מתמטיקה.

המידע באתר הועיל ל91% מהגולשים.
 

עזרנו גם לך? דרג אותנו:


החוג למתמטיקה במכללת לוינסקי לחינוך - לימודי הוראת מתמטיקה

חושבים חינוך

ההתפתחויות הטכנולוגיות של העשורים האחרונים הופכות את ההבנה במתמטיקה ובמחשבים לידע בסיסי. אך אף על פי שישנו שפע של מחשבים, תוכנות ואפליקציות, הדיסציפלינות שעומדות מאחוריהם אינן נגישות לכל הילדים וישנם תלמידים רבים שנאבקים ללמוד אותם.

השילוב של המודרניזציה והצורך בידיעת המקצועות הללו מביא לצורך בלתי נדלה של מורים מקצועיים להוראת מקצועות המתמטיקה במסגרות החינוך השונות. לפיכך, קיימת חשיבות רבה להכשרת מורים בעלי ידע תיאורטי ומעשי בתחום המתמטיקה. הלימודים עוסקים בקשת רחבה של נושאים ומקנים לסטודנטים תשתית ידע רחבה בתחום.
 

תכנית הלימודים

לימודי הוראת מתמטיקה במכללת לוינסקי לחינוך מכשירים את הסטודנטים להיות מורים למקצועות הללו ולהנגיש אותם לתלמידי בית הספר בגילים השונים. הסטודנטים לומדים את מקצועות המתמטיקה, כמו חשבון דיפרנציאלי ואינטגראלי, לוגיקה, הסתברות וגיאומטריה וכן הם לומדים את המקצועות התיאורטיים של הדיסציפלינה, כמו סביבה עתירת טכנולוגיה, תולדות המתמטיקה, טכנולוגיה דיגיטלית והוראת מתמטיקה.

תכנית הלימודים משלבת טכנולוגיה דיגיטלית שמאפשרת תהליכים של למידה והוראה פעילים. כמו כן, הם לומדים על תחום התקשוב בנושאים כגון בניית אתרים, גרפיקה ממוחשבת ושימוש במולטימדיה.
 

מתכונת הלימוד

הלימודים נמשכים כארבע שנים. מתכונת הלימודים מחולקת לשלושה מסלולים: הוראה לבתי הספר העל יסודיים בהיקף של 56 שעות לימוד, הוראה לבית הספר היסודי בהיקף של 26 שעות לימוד והוראה לחינוך המיוחד בהיקף של 26 שעות לימוד. את דרכי ההוראה שהסטודנטים לומדים הם מיישמים בהכשרה המעשית שהם משתתפים בה לאורך תקופת הלימודים.

נושאי לימוד
 
 • פונקציות וגרפים
 • חקר נתונים
 • אלגברה ליניארית
 • קהילה ברשת
 • סטטיסטיקה מתמטית
 • תורת הקבוצות
 • פיתוח חשיבה מתמטית
 • יסודות האנליזה
 • תולדות המדע והמתמטיקה
 • תורת הווקטורים    
 • תאוריות בהוראת מתמטיקה    
 • ועוד

על מוסד הלימודים

מכללת לוינסקי לחינוך היא מוסד להשכלה גבוהה המתמחה בתחומי ההוראה והחינוך. תכניות הלימוד של המכללה מושתתים על ערכים חברתיים הן ברמה המקומית והן ברמה הגלובאלית והסטודנטים של המכללה משתתפים בפעילויות של מעורבות חברתית. מסלולי הלימוד מותאמים לדרישות של משרד החינוך ולצרכים של התלמידים בישראל. בין תכניות הלימוד של המכללה אפשר ללמוד הוראת מדעים, הוראת תנ"ך, הוראת מחשבת ישראל ולימודי אמנות חזותית.

תנאי קבלה

ללימודי הוראת מתמטיקה מתקבלים מועמדים בני 20 ומעלה בעלי תעודת בגרות מלאה וציון בבחינה הפסיכומטרית. ציון הסכם של תעודת הבגרות ובחינת הפסיכומטרי צריך להיות 525 לפחות. מועמדים שגילם מעל 30 יכולים להתקבל על סמך ציון בחינת הפסיכומטרי בלבד.

תעודה

סטודנטים שעומדים בכל המטלות הנדרשות, לרבות ההכשרה המעשית, מקבלים תעודת הוראה בלימודי מתמטיקה מטעם מכללת לוינסקי לחינוך.

אפשרויות תעסוקה

בוגרי החוג להוראת מתמטיקה משתלבים במסגרות החינוכיות השונות, כמו בתי הספר היסודיים והעל יסודיים, החינוך המיוחד והחינוך הבלתי פורמאלי. כמו כן הם ממשיכים ללימודים מתקדמים בתחום החינוך והמתמטיקה.

 ** לתשומת לבך נכונות המידע עלולה להשתנות מעת לעת. המידע המוצג כאן נכתב ונערך על ידי צוות האתר. למען הסר ספק בין האתר למוסד הלימודים לא מתקיים קשר מכל סוג שהוא.


למידע נוסף לחצו: מכללת לוינסקי לחינוך

עוד מסלולי לימוד - מכללת לוינסקי לחינוך
פורום לימודי חינוך
קבלה לאבחון דידקטי במכללת אשקלון
ירדן ונטורה
ללא תגובה
הכרה בתואר שני מאוניברסיטת דרבי בבריטניה
סלי מנור פרנקו
3 תגובות
מסלול מקוצר לעובדי הוראה ללימודי תואר ראשון בהוראה
שירה ב
1 תגובות
היכן ניתן ללמוד מסלול מאבחנת דידקטית?
עדי יצחק
1 תגובות
היכן אפשר לעשות תואר בייעוץ חינוכי?
רים
1 תגובות
ייעוץ והכוונה ללימוד ניתוח התנהגות
ענבר שרעבי
1 תגובות
מסלול מקוצר לחינוך גיל הרך לסטודנטית לחינוך מיוחד
שירונת
1 תגובות
לכניסה לפורום
Whatsapp Whatsapp