קורס הוראה מתקנת בקריאה במכללה האקדמית אחוה

מכללת אחוה - לימודי תעודה

קורס הוראה מתקנת בקריאה במכללת אחוה

 

אודות המכללה

 

המכללה האקדמית לחינוך אחוה פועלת מזה שנים רבות אך החלה את דרכה כמוסד עצמאי משנת 1994. כיום המכללה מאפשרת היצע לימודים עשיר הכולל: לימודים לתואר ראשון במגוון מקצועות מבוקשים, מכינה קדם אקדמית, לימודי הסמכה בתחומים נדרשים, קורסים, הסמכות והשתלמויות.

 

היחידה ללימודי תעודה והשתלמויות של מכללת אחוה שמה דגש רב על טיפוח עובדי ההוראה השונים בארץ ישראל. מטרת הלימודים ביחידה זו היא לתת אפשרות לכל עובד הוראה, לאורך כל שלבי הקריירה שלו, להעשיר את זהותו האישית והמקצועית. לימודי חינוך לתעודה ביחידה זו מתנהלים בהתאם למדיניות המכללה, מתקיימים לפי כל החוקים של משרד החינוך בכדי לקדם את עובד ההוראה, התלמידים ובתי הספר.

 

במהלך הקורסים וההשתלמויות של מכללת אחוה, זוכים המשתתפים לפתח את מיומנויות החשיבה והכישורים האישיים, מה שבאופן ישיר הופך אותם למורים טובים יותר, בעלי כלים גבוהים להתמודדות עם מכלול הצרכים של התלמידים ודרכים לקדם את הישגיהם הלימודים במגוון תחומים. תוכניות הלימוד הייחודיות של יחידה זו פותחו על ידי אנשי מקצוע מיומנים ומנוסים ומשלבות ידע עיוני עם תרגול יישומי.

 

על הקורס

 

מטרת לימודי הוראה מתקנת בתחום במכללת אחוה היא להבין מהו הליך הקריאה הנכון והתקין, לעומת הליך הקריאה הלקוי. במשך הלימודים בקורס זה, נחשפים המשתתפים לדרכים שונות למיפוי הקריאה, זוכים להכיר מגוון שיטות וגישות להוראה מתקנת בקריאה ולמדים כיצד להתאימן לתלמידי בית ספר יסודי ותלמידי חטיבת הביניים.

 

 

מה לומדים?

 

להלן נושאי הלימוד העיקריים כפי שנלמדים בקורס: תהליכי הקריאה, הקשיים השונים במשך הקריאה, מיפוי והבנה של קשיי קריאה ומגוון שיטות בהוראה מתקנת. כמו כן, הסטודנטים מוכשרים בבניית תכניות התערבות בקריאה ובהתאמתן לסוגי הקשיים של תלמידים.

 

משך הלימודים

 

הלימודים בקורס הוראה מתקנת בקריאה של מכללת אחוה נפרשים על פני סמסטר שלם, בהיקף של 60 שעות לימוד כאשר כל מפגש אורך 4 שעות אקדמיות.

 

תנאי קבלה

 

 

שכר לימוד

 

עלות הלימודים בקורס הוראה מתקנת בקריאה במכללת אחוה עומדת על כ - 1750 ₪, הדמי רישום 150 שקלים.

 

מרצת הקורס

 

מרצת קורס הוראה מתקנת בקריאה במכללת אחוה היא מאבחנת דידקטית מוסמכת, בעלת תואר שני בחינוך מיוחד אשר מתפקדת כמרצה ומנחה בקורסי אבחון דידקטי במכללת אחוה, מורת שילוב בתחום ההוראה המתקנת, מורת מתי”א ומעריכת תפקודי למידה.

 

סיום הלימודים וקבלת התעודה

 

בוגרי קורס זה הוראה מתקנת- קריאה, אשר עמדו בכל החובות וסיימו את מטלותיהם בהצלחה זכאים לתעודת סיום מטעם מכללת אחוה- המכללה האקדמית לחינוך. להלן התנאים לקבלת תעודה זו: הגשת עבודת סיום והשתתפות פעילה במפגשי הקורס.

 

 

חוות דעת של סטודנטים על הוראה מתקנת בקריאה - אחוה

התקבלו 2 דירוגיםבציון ממוצע: 4.0 מתוך 5

מכללת אחוה - לימודי תעודה
25/12/2018

מה אתה אוהב/לא אוהב במוסד הלימודים?

המכללה נותנת לתלמידים כל הצרכים מי המידע בלומדים ברמה. אין ג'ו ללמידה וזה לא נותן גירוי .

על הקמפוס

הו מבנה בצורה לשמור על ג׳ן של הטבע ועל ישבת טביעה .

טיפים

צריך לתכנן את השוערים בחוכמה המכללה מתחילה במצב הלומדים של התלמידים

מכללת אחוה - לימודי תעודה
17/01/2019

מה אתה אוהב/לא אוהב במוסד הלימודים?

האוירה מאוד נחמדה ונעימה לסטודנטים,לא אוהבת שאין דרכי גישה נוחים וקרובים יותר מהחנייה למכללה

על הקמפוס

מכללה נעימה וכייפית אמליץ לחבריי ללמוד שם,מכללה שמתמחה בהוראה לחינוך זה מה שחיפשתי

טיפים

להגיע מצויידים באוכל ושתייה הקפיטרייה מאוד יקרה קטנה ולא נוחה


לכל חוות הדעת
ssssssssss
Whatsapp Whatsapp