קורס הוראה מתקנת בחשבון במכללה האקדמית אחוה

המכללה האקדמית אחוה

קורס הוראה מתקנת בחשבון במכללה האקדמית אחוה

 

מכללת אחוה, המכללה האקדמית לחינוך, נוסדה ב- 1971 ומשנת 1994 החלה לעשות את צעדיה הראשונים כמוסד לימודים עצמאי ומוביל. בימים אלו, המכללה מאפשרת מסלולי לימודים מגוונים ועשירים, הפונים לקהלים רבים: לימודים אקדמיים לתואר ראשון, מכינה קדם אקדמית, קורסים מקצועיים בתחומים מבוקשים, השתלמויות בתחום ההשכלה, התרבות, החינוך ועוד.

 

אודות היחידה ללימודי תעודה והשתלמויות במכללה

 

במכללת אחוה ישנה יחידה ללימודי תעודה והשתלמויות אשר עוסקת בעיקר בתחומי החינוך, התרבות וההשכלה. מטרת הקורסים וההשתלמויות של יחידה זו היא לאפשר לעובדי הוראה מתחומים שונים להתפתח, לרכוש ידע והסמכה מקצועית בתחומי דעת מעניינים וחיוניים לעבודתם הנוכחית. הלימודים מתאימים לעובדי הוראה בכל גיל ובכל אחד משלבי הקריירה שלהם ומסייעים להם לטפוח את זהותם האישית.

 

הקורסים וההשתלמויות של מכללת אחוה מפתחים את הידע של עובדי ההוראה, מקנים להם טכניקות עבודה משופרות ודרכי חשיבה אלטרנטיביות, אשר יחדיו מאפשרים להתמודד טוב יותר עם הצרכים המגוונים והדינאמיים של התלמידים בבית הספר. תוכניות הלימוד מפותחות על ידי אנשי מקצוע מוסמכים, בעלי ותק של שנים בתחום ההוראה. המרצים הינם מן השורה הראשונה ומקפידים כי נושאי הלימוד יהיו רלוונטיים וחדשניים ויקנו למשתתפים ידע תיאורטי לצד פרקטיקה מעשית.

 

 

מטרת הלימודים

 

מטרת הלימודים בקורס הוראה מתקנת בחשבון היא להקנות למשתתפים ידע תיאורטי לצד פרקטיקה מעשית בתחום הוראת החשבון. הלימודים שמים בעיקר דגש על תקינות כנגד אי תקינות בנושאים המתמטיים העיקריים אשר נלמדים בבתי הספר היסודיים, לצד הקניית דרכים יעילות וחכמות להתמודדות עם תלמידים המתקשים בחשבון.

 

למי מתאים קורס הוראה מתקנת בחשבון?

 

לימודי הוראה מתקנת אלו מיועדים למורים בבתי ספר יסודיים או למורים לחינוך מיוחד אשר עוסקים בהוראת החשבון. קורס זה מתאים למועמדים בעלי ניסיון בהוראת החשבון או לאלו המתמצאים היטב את תוכנית הלימודים בתחום זה.

 

 

משך הלימודים

 

הלימודים בקורס הוראה מתקנת בחשבון של מכללת אחוה נפרשים על פני סמסטר שלם, 60 שעות לימוד, כל מפגש אורך 4 שעות אקדמיות.

 

תנאי קבלה

 

המועמדים לקורס זה נדרשים להיות:

 

עלות הקורס

 

שכר הלימוד בקורס זה עומד על כ- 1750 ש”ח, דמי רישום 150 שקלים.

 

מרצת הקורס

 

מרצת קורס הוראה מתקנת בחשבון הינה מאבחנת דידקטית, בעלת תואר ראשון, שני ושלישי בחינוך מיוחד. מומחית בהוראה מתקנת ובלקויות למידה, מכשירה פרחי הוראה, מאבחנים דידקטיים ומורים בתחומים שונים.

 

סיום הלמודים וקבלת התעודה

 

עם סיום הלימודים בקורס הוראה מתקנת בחשבון, זכאים הבוגרים אשר השתתפו במפגשי הקורס והגישו עבודת סיום מוצלחת, לקבל תעודת סיום מטעם המכללה האקדמית לחינוך- מכללת אחוה.

 

עוד מסלולי לימוד - המכללה האקדמית אחוה

ssssssssss

מתוך פורום המכללה האקדמית אחוה

קורס הוראה מתקנת בחשבון
אינה הלל
1 תגובות
איזה תכניות הסבה אקדמיים להוראה יש?
טליה
1 תגובות
קבלה לתואר ראשון בעברית
מורה עברית
ללא תגובה
מכינה להשלמת שעות באמנות
אביטל
ללא תגובה
האם אפשר להחליף קורס חובה אחד באחר?
N
ללא תגובה
איזה קורסים מוכרים לגמול השתלמות?
ענת אהרן
ללא תגובה
חינוך מיוחד - שינוי שכבת גיל
הילה
1 תגובות
לכניסה לפורום
Whatsapp Whatsapp