לימודי הדרכת טיולים בחו"ל דיפלומה האוניברסיטה הפתוחה

שירות אישי - צור קשר
לימודי הדרכת טיולים בחו"ל דיפלומה האוניברסיטה הפתוחה

קורס מדריכי טיולים בחו"ל של דיפלומה האוניברסיטה הפתוחה

 

תיק על הגב, והעולם בכף היד

 

אוהבים לטייל בחו"ל? רוצים לעמוד במרכז העניינים ולשתף קהל בידע שלכם? חולמים על מקצוע מאתגר ודינמי המשלב עסקים עם הנאה? בית הספר דיפלומה בשיתוף עם חברת "אופיר טורס" מציע קורס מקצועי להכשרת מדריכי טיולים בחו"ל, המעניק את כל הכלים להדרכה חווייתית ועשירה בשטח, בכל יעד בעולם שבו תחפצו.

 

היכן לומדים?

 

את הקורס ניתן ללמוד בשלוחות בערים רעננה, תל אביב, חיפה, אשדוד, מודיעין, באר שבע. נלמד גם במתכונת מקוונת

 

תכנית הלימודים

 

הלימודים מורכבים מפרק עיוני ומפרק עבודה מעשית. הפרק העיוני מכיל ידע רחב ומקיף על העולם מזוויות היסטוריות, גאוגרפיות, אמנותיות ועוד. כמו כן, הסטודנטים רוכשים ידע בפרוצדורות הכרוכות בהכנת הקבוצה לפני היציאה מהארץ, לומדים לעמוד מול קבוצה במצבים שונים, להציג נושא באופן מעניין ואפקטיבי, ולהעצים את דמותם כמנחים.

 

הפרק המעשי כולל שלושה טיולים מאורגנים בארץ, שבמהלכם מתרגלים הסטודנטים הובלת קבוצה, ניהול טיול, ניווט בשטח, הדרכה באתרים ועוד. לקראת סיום הקורס מגישים הסטודנטים תיק הדרכות אישי, הכולל דפי לוחות זמנים, מידע על אתרים, חומרי עזר, וכל מה שצריך כדי שטיול יצליח. תיק ההדרכות נבנה בליווי ובהתייעצות עם צוות המרצים, ומשמש את הבוגרים לעבודה מקצועית בתום הלימודים.

 

 

סטאז' בחו"ל

 

בתום תקופת ההכשרה, הבוגרים רשאים להצטרף לטיול מאורגן בחו"ל עם מדריך מנוסה ומקצועי, על מנת להכיר את כל שלבי הטיול וניהולו מנקודת המבט של המנחה. במהלך הטיול לוקחים הסטאז'רים חלק פעיל במשימות שונות ומתרגלים הדרכה מעשית בזמן אמת. חשוב לציין, כי התשלום על הסטאז' נעשה בנפרד ולא כלול במחיר הקורס. הסטאז' עולה בסביבות 1,000 דולרים לעשרה ימים, והוא אינו בהכרח מקנה כרטיס כניסה לתפקיד הדרכה בחברת הנסיעות.

 

מבנה הלימודים

 

היקף קורס מדריכי טיולים בחו"ל בדיפלומה – בית הספר ללימודי תעודה והסמכה של האוניברסיטה הפתוחה, הוא 224 שעות. הקורס מתקיים ברחבי הארץ בכל יום בשעות הבוקר ובשעות הערב, והסטודנטים יכולים לבחור באיזה זמנים לבוא ללמוד.

 

נושאי לימוד

 

  • גאוגרפיה וגאולוגיה
  • דתות ואמונות
  • ההיסטוריה של העולם
  • אמנות ואדריכלות
  • מסלולים מבוקשים בעולם
  • ניהול קבוצה ופתרון בעיות
  • ועוד
  • סידורים לטיסה ולשהייה במלונות     
 

 

קהל היעד

 

קורס מדריכי טיולים בחו"ל בדיפלומה מיועד לאנשים סקרנים, שוחרי ידע ותרבות, שרוצים לטייל ולהכיר מקומות חדשים, ולהדריך קבוצות מבקרים ותרמילאים ברחבי העולם. הקורס מתאים גם לאנשים המבקשים לבצע הסבת מקצוע.

 

תנאי קבלה

 

רשאים להשתתף בקורס אנשים בעלי 12 שנות לימוד, דוברי עברית ושפה זרה שנייה.

 

תעודה

 

למסיימי הקורס תוענק תעודה מטעם האוניברסיטה הפתוחה ומטעם חברת "אופיר טורס". בנוסף, הבוגרים יקבלו תשע נקודות זכות להמשך לימודים לתואר ראשון באוניברסיטה הפתוחה.

 

 

אפשרויות תעסוקה

 

בוגרי המסלול שעברו אותו בהצלחה, משתלבים בחברת "אופיר טורס" או בחברות נסיעה אחרות, בתפקידי הדרכת קבוצות ברחבי העולם. הם יוצאים עם כלים, ידע וביטחון, וביכולתם לבחור כל יעד בחו"ל ולצאת בכל פעם להרפתקה חדשה.

 

עוד מסלולי לימוד - דיפלומה - לימודי תעודה
Whatsapp Whatsapp