לימודי ניהול לתואר ראשון באקדמית גליל מערבי

רוצה לדעת על ההקלות בעקבות משבר הקורונה? רוצה לדעת על לימודים בנושאי ניהול?

 

 

לחץ/י כאן ותקבל/י שירות בחינם שיחסוך לך הרבה זמן, כאבי ראש וגם כסף ...

 

* חדש באתר: סדנה דיגיטלית לבחירת לימודים ומקצוע לחיים שתשנה לך את החיים

 

הגעת לדף עם מידע על גליל מערבי - לימודי ניהול.

המידע באתר הועיל ל92% מהגולשים.

 

עזרנו גם לך? דרג אותנו:


לימודי ניהול לתואר ראשון B.A. באקדמית גליל מערבי - חד חוגי או דו חוגי

 

לאנשים שנולדו להוביל

 

ניהול הוא תחום נרחב ביותר, שכולל בתוכו שדות מחקר רבים כמו כלכלה, משפטים, מנהל עסקים ומדעי ההתנהגות. כדי להתמודד בהצלחה עם אתגרים שמציבה בפניהם הזירה העסקית העכשווית, מנהלים צריכים לשלוט במגוון כלים לניתוח ולביקורת וגם לדעת להוביל את המצב בשטח מול צוותי העובדים וגורמים חיצוניים.

 

באקדמית גליל מערבי מתקיימת תכנית לימודי ניהול לתואר ראשון, שמטרתה להכשיר את הדור הבא של המנהלים בישראל. המיומנויות שרוכשים הסטודנטים במהלך הלימודים יכולות לסייע להם להשתלב בתפקידים מובילים במגוון ענפים במגזר הציבורי והפרטי הם יכולים להשתלב בתפקידי מפתח במוסדות שלטון מקומי וברשויות מקומיות ברחבי הארץ ובפרט באזור הצפון והגליל. באפשרותם להמשיך גם לתארים מתקדמים בתחומים כמנהל עסקים או כלכלה.

 

תכנית הלימודים

 

החוג לניהול מעניק לסטודנטים ידע במדעי החברה וההתנהגות, אשר מזינים את תחום הניהול, כגון כלכלה, סוציולוגיה, פסיכולוגיה, משפטים, חשבונאות, סטטיסטיקה ויחסי עבודה. תכנית זו משלב בין ידע עיוני לבין שיטות מחקר, פתרון בעיות, התנסות בכלי חשיבה ושיטות להתמודדות פרקטית עם סוגיות ניהוליות כתקצוב, תכנון, פיתוח, בקרה ותפעול.

 

מטרתה של תכנית זו היא להכשיר מנהלים בדגרי ביניים בקו הביצוע בארגונים, ומנהלים מקצועיים במטה ארגונים כגון כספים, שיווק, תפעול, משאבי אנוש, תכנון וארגון. באמצעות הידע העיוני והיישומי שנרכש במהלך הלימודים, הבוגרים יכולים לעמוד בראשם של ארגונים קטנים, להוביל מיזמים עסקיים וטכנולוגיים, למלא תפקידי פיקוח וניהול, לנהל ענפים כלכליים בתחומי התעשייה, השירותים והחקלאות.


מסלולי התמחות

 

 • ניהול עסקים קטנים ובינוניים: הסטודנטים בהתמחות זו רוכשים כלים להקמה ולניהול עסקים קטנים וגם לומדים מיומנויות תמיכה וייעוץ לעסקים אלו במסגרות ממשלתיות, ציבוריות או פרטיות.

 

 

 • ניהול אסטרטגי של משאבי אנוש: בהתמחות זו לומדים להקים, לנהל ולהתוות מדיניות בנוגע להון האנושי, ושמים דגש על אזור הגליל.

 

 

 • לוגיסטיקה: ההתמחות מעניקה ידע בסיסי בלוגיסטיקה ובמקביל כלים בכלכלה ובניהול שמאפשרים להשתלב במגזר התעשייתי, העסקי והציבורי.

 

 

 • ניהול נדל"ן: התמחות ניהול נדל"ן שמה דגש על הפן היישומי ומעניקה כלים לבחירת פעילות למגרשים נתונים תוך התייחסות למאפיינים סוציו כלכליים, מאפיינים פיזיים ומגבלות תכנוניות.

 

מתכונת הלימוד

 

לימודי ניהול במכללת גליל מערבי נמשכים שלוש שנים. קיים גם מסלול לימודים לאנשים עובדים. מלבד המסלול החד חוגי, מתקיים במכללה גם מסלול דו חוגי בניהול, בו משלבים גם לימודים במקצוע נוסף: לימודי סוציולוגיה, לימודי כלכלה, לימודי קרימינולוגיה או לימודי חינוך.
 

במהלך הלימודים, הסטודנטים משתתפים בקורסי חובה ובחירה ובסמינריונים בניהול. בנוסף, הם מבצעים פרקטיקום מעשי בשנה האחרונה ללימודים, בו הם מתנסים בתהליכי עבודה וניהול במסגרת ארגונים וחברות, בהיקף של כ - 4 שעות מדי שבוע. בזמן העשייה בשטח הם מנתחים תהליכי שינוי בארגונים , כאשר בדרך כלל מתקיים הפרקטיקום בקבוצות קטנות של מספר סטודנטים.

 

 

נושאי הלימוד

 

 • בניית תכנית עסקית
 • שיטות מחקר למנהלים
 • מערכות מידע ניהוליות
 • מבוא לתמחיר וחשבונאות
 • סטטיסטיקה וניתוח נתונים
 • אחריות חברתית ואתיקה ניהולית
 • יסודות התנהגות ארגונית מיקרו ומקרו   

 


סגל הוראה

 

בראש החוג לניהול עומד פרופסור שמומחה לניהול השיווק ולאסטרטגיות פרסום. בעבר פרסם מספר ספרים בנושא תקשורת שיווקית וסקרי צרכנים ודעת קהל וגם שימש יועץ למספר חברות גדולות.

 

בין המרצים בתכנית נמנים: דוקטור לפסיכולוגיה שעוסק גם בהכשרת יועצים ארגוניים; דוקטור שמחקריו עוסקים בשיווק דיגיטלי וקמעונאי וביזמות עסקית; פרופסור לניהול שעומד בראש מספר ארגונים ובוחן במחקריו היבטים בחדשנות עסקית ובניהול פרויקטים; ועוד.

 

תנאי קבלה

 

כדי להתקבל ללימודי ניהול במסלול החד חוגי באקדמית גליל מערבי המועמדים צריכים להיות בעלי ממוצג בגרויות של 85 לפחות וציון של 520 ומעלה בפסיכומטרי. לחלופין הם נדרשים לסיום של מכינה קדם אקדמית או מכינת 30+ בממוצע ציונים של 85 ומעלה וציון של לפחות 520 בפסיכומטרי. כמו כן, הם צריכים להציג ציון של 60 ומעלה בבגרות באנגלית ובמתמטיקה ברמת 4 יחידות לימוד. מועמדים שהם בעלי תעודת בגרות או חלופותיה בציון של לפחות 85 ודיפלומת הנדסאים, או מועמדים שאינם עומדים ברף הקבלה אך ברשותם ניסיון מקצועי ניהולי או פיננסי משמעותי יכולים להתקבל ללא צורך בפסיכומטרי.

 

הקבלה ללימודים במתכונת דו חוגית היא על פי תנאי הקבלה הגבוהים יותר מבין שני החוגים.

 

תעודה

 

סטודנטים שמסיימים בהצלחה את הלימודים ועומדים בכל חובותיהם מקבלים תואר ראשון BA בניהול, שניתן על ידי המכללה האקדמית גליל מערבי.

 ** לתשומת לבך נכונות המידע עלולה להשתנות מעת לעת. המידע המוצג כאן נכתב ונערך על ידי צוות האתר. למען הסר ספק בין האתר למוסד הלימודים לא מתקיים קשר מכל סוג שהוא.


למידע נוסף לחצו: האקדמית גליל מערבי

עוד מסלולי לימוד - המכללה האקדמית גליל מערבי

חוות דעת של סטודנטים על גליל מערבי - לימודי ניהול

התקבלו 5 דירוגיםבציון ממוצע: 3.8 מתוך 5

המכללה האקדמית גליל מערבי
15/12/2017

מה אתה אוהב/לא אוהב במוסד הלימודים?

לימודים ברמה מאוד גבוהה , קרוב לבית ,מרצים ברמה גבוהה

על הקמפוס

עבודה מקצועית מאוד , מבנה חדש ומסודר , אווירה נעימה וכייפית

טיפים

מכללה מומלצת , עוזרים הרבה לסטודנטים , מרצים ברמה גבוהה

המכללה האקדמית גליל מערבי
08/08/2017

מה אתה אוהב/לא אוהב במוסד הלימודים?

רמת המרצים ברמה גבוהה מוסד שתורם לי ברמה האישית וברמה המקצועית ממליצה בחום הסגל נחמד מאד ושעות התרגו קרא עוד...

על הקמפוס

מכללה טובה ממליצה בחום מכלחה ברמה גבוהה מקנה ידע ומיומנויות לחיים ממליצה לכולם ללמוד מכללה משפחתית מ קרא עוד...

טיפים

קשה לשלב עבודה עם לימודים כי התואר דורש המון שעות תרגול בבית


לכל חוות הדעת
ssssssssss

פורום לימודי מנהל עסקים

במה עובדים אחרי תואר במנהל עסקים?
משה סיני
3 תגובות
תואר 2 במנהל עסקים התמחות בנדלן
רון אגדי
1 תגובות
דלת כניסה לראיית חשבון
שחר
1 תגובות
התלבטות - תואר שני במנהל מערכות בריאות או מנהל עסקים?
תילין
1 תגובות
תואר שני בהתמחות ייעוץ ארגוני
זיו
1 תגובות
התמחות נדלן בתואר במנהל עסקים
רותם
1 תגובות
רישום לקורס תואר שני בניהול מצבי חירום
יניב כהן
1 תגובות
לכניסה לפורום

מעל 29,059 סטודנטים
המליצו והצביעו על מוסדות לימוד

חפשו חוות דעת על המסלול
ומוסד הלימודים שמעניין אתכם
למשל: אוניברסיטת חיפה, הבינתחומי ...
למשל: מנהל עסקים, משפטים...

חוות דעת של סטודנטים על מוסדות לימוד

 • 4.0

  אוניברסיטת תל אביב967 חוות דעת

 • 4.0

  המרכז האקדמי לב1,453 חוות דעת

 • 4.1

  האקדמיה בבצלאל985 חוות דעת

טיפים ממומחים בנושא ניהול

אמרי גלאי
"למי שטובים מאוד בניהול צוות ובעלי קשרי אנוש טובים יש אפשרויות במגוון תפקידים ניהוליים. בתפקידים כאלה חשוב להבין מה מניע עובדים ואיך לתת להם מוטיבציה ופידבק בדרך שתחזק אותם. כשאני מגייס לתפקידים כאלה אני מחפש קודם כל אנשים שיודעים לרתום אחרים איתם, חשובה מאוד גם יכולת לתת דוגמה אישית."
"להיות מנהל זה לאו דווקא לנהל אנשים. יש מגוון תפקידים חשובים ובכירים שבהם לא מנהלים ישירות עובדים אחרים, בעיקר בניתוח מספרים ונתונים, תפקידים שמתאימים לבעלי רקע בחשבונאות וכלכלה."
אמרי גלאי
מנכ"ל וולט ישראל

עדכונים אחרונים באתר

Whatsapp Whatsapp