קורס פסיכומטרי בבית של תמר

רוצה לדעת על לימודים בנושאי פסיכומטרי?

 

לחץ/י כאן ותקבל/י שירות בחינם שיחסוך לך הרבה זמן, כאבי ראש וגם כסף ...

 

הגעת לדף עם מידע על הבית של תמר - פסיכומטרי.

המידע באתר הועיל ל94% מהגולשים.

 

עזרנו גם לך? דרג אותנו:

אהבת? שתף ב:


לימודי פסיכומטרי בבית הספר "בית של תמר"

 

בימינו להשכלה גבוהה יש חשיבות רבה לצורך השתלבות בשוק העבודה. כחלק מן התנאים לקבלה למסלולי הלימוד השונים באוניברסיטאות ובמכללות יש צורך בציון פסיכומטרי. כמובן שככל שהציון בבחינה הפסיכומטרית גבוה יותר כך גדלים הסיכויים של המועמד להתקבל למסלול הלימוד אותו הוא רוצה.

 

בית הספר "הבית של תמר" הוקם בשנת 1990 ומאפשר לתלמידים בעלי לקויות למידה והפרעות קשב וריכוז לשפר את סיכוייהם להתקבל ללימודים גבוהים. תוכנית הלימוד הייחודית בקורס מאפשרת לתלמידים ללמוד בסביבה המבינה את מצבם האישי. לבית הספר יש שלושה סניפים הממוקמים במשמר השרון, בשפיים ובתל אביב.

 

 

במסגרת קידום הנגישות להשכלה גבוהה בקרב תלמידים בעלי קשיים לימודיים, מציע בית הספר קורס הכנה ייחודי לבחינה הפסיכומטרית. הקורס מותאם באופן אישי לכל תלמיד ובכפוף לצרכים האישיים שלו וללקות הלמידה ממנו הוא סובל.

 

הקורס מועבר בכיתות קטנות (עד 14 תלמידים) ומאפשר מתן יחס אישי לכל תלמיד ותלמיד. במהלך הקורס התלמידים משתמשים בתוכנת מחשב מיוחדת שנועדה להקל על הלימוד והשינון של החומר לקראת הבחינה.

 

קורסי ההכנה מועברים על ידי צוות מורים מקצועי ומיומן בעלי ניסיון הוראה ועבודה עם תלמידים בעלי לקויות למידה והפרעות קשב וריכוז. הקורסים כוללים שיטות הוראה ייחודיות שמאפשרות לתלמידים למצות את הפוטנציאל הטמון בהם ולהגיע מוכנים ככל האפשר לבחינה עצמה.

 

כל תלמיד מקבל שעות הוראה אישיות עם המרצים במהלכן הוא יכול להציג את הבעיות בהן הוא נתקל ולפותרן. הלימודים בקורס מקנים לתלמידים סביבה תומכת המבינה את הקשיים הלימודיים אותם הם חווים ומציעה דרכי פתרון והתמודדות עימם.

 

חיילים משוחררים יוכלו להשתמש בכספי הפקדון לצורך תשלום שכר הלימוד של הקורס.
 ** לתשומת לבך נכונות המידע עלולה להשתנות מעת לעת. המידע המוצג כאן נכתב ונערך על ידי צוות האתר. למען הסר ספק בין האתר למוסד הלימודים לא מתקיים קשר מכל סוג שהוא.

מעל 28,448 סטודנטים
המליצו והצביעו על מוסדות לימוד

חפשו חוות דעת על המסלול
ומוסד הלימודים שמעניין אתכם
למשל: אוניברסיטת חיפה, הבינתחומי ...
למשל: מנהל עסקים, משפטים...

חוות דעת של סטודנטים על מוסדות לימוד

  • 4.1

    שנקר, המכללה להנדסה ולעיצוב 687 חוות דעת

  • 3.9

    המכללה האקדמית אחוה 447 חוות דעת

  • 4.0

    אוניברסיטת בן-גוריון 1,085 חוות דעת

עדכונים אחרונים באתר

חדשות ועדכונים

עכשיו בפורום

לכל הפורומים

מלגות חדשות

ימים פתוחים