המרכז הבינתחומי הרצליה
שם מלא
אימייל
טלפון
אני מסכים לתנאי השימוש ומדיניות האתר
לימודים > תואר ראשון > המרכז הבינתחומי - תואר ראשון

תואר ראשון במרכז הבינתחומי הרצליה

שירות אישי - המרכז הבינתחומי הרצליה

מלא/י את פרטייך ונציג שירות יחזור אליך בהקדם

טלפון אימייל שם מלא
אני מסכים לתנאי השימוש ומדיניות פרטיות

תואר ראשון במרכז הבינתחומי

 

המרכז הבינתחומי נמצא בהרצליה שבמרכז הארץ, מציע מגוון רחב של לימודים לתואר ראשון, בשפה העברית וגם בשפה האנגלית. במרכז תוכלו למצוא סטודנטים מכל העולם ולא רק מישראל, במרכז הבינתחומי ניתן ללמוד לתואר ראשון בתחומים הבאים:

 

לימודי משפטים

במסלול למשפטים המוצע על ידי המרכז הבינתחומי ניתן לבחור בין מספר מסלולי לימוד משולבים: משפט ועסקים, משפט וממשל או תואר כפול במשפטים ובפסיכולוגיה. במסגרת לימודי משפט ועסקים הסטודנטים יכולים לבחור מבין ההתמחויות הבאות: מימון ויזמות, שיווק ויזמות, מקרקעין, או משפט עסקי בינלאומי.

במסגרת לימודי משפט וממשל לומדים הסטודנטים באחת מהחטיבות שמציע המרכז: דיפלומטיה ואסטרטגיה, ממשל ומנהיגות, ביטחון וטרור, מזרח תיכון, יישוב סכסוכים בינלאומיים, משפט וביטחון.

 

בתואר במשפטים ופסיכולוגיה לומדים קורסים משני הענפים הללו, כמו למשל המשפט בפסיכולוגיה הקלינית, נורמות חברתיות וערכים או דיני משפחה. למסלול זה יכולים להתקבל סטודנטים שלהם הישגים לימודיים גבוהים.

 

לימודי מנהל עסקים

לימודי מנהל עסקים נמשכים שלוש שנים ומיועדים לסטודנטים המעוניינים לעסוק בתפקידי ניהול ותפקידי מטה מקצועיים. תכנית הלימודים מורכבת מקורסי חובה ובחירה ובה ארבע אפשרויות התמחות: מימון ויזמות (עם התמחות משנה ניהול סיכונים פיננסיים), שיווק ויזמות (התמחות משנה תקשורת שכנועית), חדשנות טכנולוגית. בנוסף ניתן ללמוד בתכנית עם התמחות בחשבונאות, בה לומדים סוגיות מתקדמות במימון, במיסים ובביקורת.

 

לימודי יזמות ומדעי המחשב

 

התכנית לתואר ראשון דו חוגי ביזמות ומנהל עסקים מתאימה למי שמעוניינים להקים סטארט אפים ומיזמים חדשניים וכן למי ששואפים להקים פרויקטים חדשניים בתוך ארגונים קיימים.


לימודי מדעי המחשב

משך הלימודים לתואר זה הינו שלוש שנים. תכנית זו מתאימה לסטודנטים המעוניינים בקריירה העוסקת בפיתוח טכנולוגיה ומוצרי תוכנה וביזמות עסקית. תכנית הלימודים מורכבת מקורסי חובה וקורסי בחירה. התכנית כוללת פרויקטים מחקריים עם אנשים הסגל, פרויקטים בתעשייה והרצאות אורח של מומחים בתחום ההיי-טק.

כמו-כן, התכנית מציעה מגוון רחב של התמחויות, ביניהן ניתן למצוא התמחות במערכות אבטחה בעידן הרשת, התמחות בפיתוח משחקי מחשב ומדיה.

 

לימודי מדעי המחשב ויזמות

 

תואר ראשון דו חוגי זה מאפשר לסטודנטים להכיר לעומק הן מיומנויות ביזמות עסקית וטכנולוגית והן עקרונות חשובים במדעי המחשב. אורך הלימודים כשלוש שנים.

 

לימודי ממשל

התכנית מתאימה לסטודנטים המעוניינים לקבל הכשרה מקצועית והתמחות בתחומים הרלוונטיים לממשל בארץ ובעולם. בשנה השלישית בוחרים הסטודנטים מבין מספר חטיבות: משפט וביטחון, דיפלומטיה ציבורית, ממשל ומנהיגות ביטחון וטרור, יישוב סכסוכים ודיפלומטיה, מזרח תיכון או מנהל עסקים.

 

בנוסף, מציעים במוסד הלימוד מסלול דו חוגי ללימודי ממשל וקיימות ומסלול לתואר כפול במשפט וממשל. סטודנטים מצטיינים יכולים לקחת חלק בתכנית באסטרטגיה וקבלת החלטות. כל מסלולי הלימוד משלבים בין למידה עיונית להתנסות מעשית ומשלבים סדנאות משא ומתן ושיווק, סיורים לימודיים ומפגשים עם מנהלים ומנהיגים מהארץ ומהעולם.

 

תואר ראשון בתקשורת


תכנית הלימודים מציעה מגוון רחב של קורסים המקנים ידע תיאורטי עדכני ושלל סדנאות מעשיות וסמינרים המאפשרים לסטודנטים לצבור ניסיון מקצועי ומעשי כבר במהלך הלימודים בהדרכת אנשי מקצוע מובילים. במסגרת התוכנית ניתן לבחור בין שלוש התמחויות: תקשורת אינטראקטיבית, תקשורת שיווקית ופוליטית - דיגיטל, תקשורת אינטראקטיבית, או תוכן ויזואלי.

 

לימודי פסיכולוגיה

משך לימודי פסיכולוגיה לתואר זה הינו שלוש שנים. בתכנית זו יוכלו הסטודנטים לקבל ולרכוש ידע, כלים והתנסויות שיאפשרו להם לתרום לרווחת הפרט והחברה ולהשתלב בלימודים לתארים מתקדמים. בין קורסי הליבה בתכנית זו ניתן למצוא קורסים העוסקים בפסיכולוגיה של האינטרנט, פסיכולוגיה עסקית, פסיכולוגיה פוליטית ופסיכולוגיה חיובית.

בנוסף, ילמדו הסטודנטים במסגרת הקורסים המעשיים, את מיומנויותיו של הפסיכולוג בשדה הטיפולי והארגוני דרך סדנאות חווייתיות של צמיחה אישית ומקצועית. כמו-כן, במסגרת הלימודים הסטודנטים מעורבים במגוון רחב של פעילויות למען הקהילה. לתכנית הלימוד יש אופי בין תחומי וכך הסטודנטים משלבים קורסים מחטיבות נוספות כמו ממשל, תקשורת או מנהל עסקים.


לימודי כלכלה

התכנית מעניקה לסטודנטים ידע מקיף בתחומי הכלכלה ובנוסף מתמקדת בתכנים ייחודיים נוספים אשר מטרתם להכין את הסטודנטים להובלה בסקטור העסקי והציבורי. התוכנית מעניקה לסטודנטים רקע עשיר באקונומטריה ובשיטות כמותיות.

בהמשך לכך כל סטודנט יידרש להכין עבודת מחקר אמפירית ברמה גבוהה המתבססת על נתוני אמת. התכנית כוללת גם סמינריונים אשר עוסקים במדיניות כלכלית, שייערכו בשיתוף עם גופים מובילים בכלכלת ישראל. בנוסף ישנם אשכולות של קורסי חובה, המתעמקים בממשקים השונים שבין הכלכלה לבין מדעי החברה כגון: ממשל, פסיכולוגיה, מדעי המחשב, יסודות תקשורת ומשפט. כמו-כן ישנם קורסי בחירה מגוונים כגון: כלכלת בנקאות, שוק ההון, תורת המשחקים, מסחר בינלאומי ועוד.

 

הסטודנטים יכולים לבחור גם ללמוד בתכנית לימודי כלכלה בהתמחות חשבונאות, מסלול זה מיועד לסטודנטים שלהם נתונים גבוהים במיוחד.


לימודי קיימות

 

לימודי הקיימות במרכז הבינתחומי מתקיימים בתכנית דו חוגית, כשניתן לבחור בין לימודי ממשל או לימודי כלכלה כמקצוע שני. מסלול זה נמשך כשלוש שנים והוא מכשיר את תלמידיו להנהגה ולקבלת החלטות כלכליות ופוליטיות שנוגעות לחברה ולסביבה. התכנית שמה דגש על יזמות וחדשנות וכך בוגריה יכולים להשתלב במגזר הציבורי והעסקי כאחד.

למידע נוסף לחצו: המרכז הבינתחומי הרצליה


עוד מסלולי לימוד - המרכז הבינתחומי הרצליה: 

חוות דעת של סטודנטים: המרכז הבינתחומי - תואר ראשון (4 חוות דעת)
התקבלו 4 דירוגים בציון ממוצע: 4.5 מתוך 5    
סטודנט? רוצה להצביע ולקבל מילגה? לחץ כאן לכל חוות הדעת
, המרכז הבינתחומי - תואר ראשון, 17/09/2017

דירוג: 4/5 
מה אתה אוהב/לא אוהב במוסד הלימודים?
כן אוהבת מאוד...חברה רציניים מורים מקצועיים....מקסים....

על הקמפוס
מקום טוב....תלמידים טובים.....יחס אישי ומקצועי.....
, המרכז הבינתחומי - תואר ראשון, 13/08/2017

דירוג: 4/5 
מה אתה אוהב/לא אוהב במוסד הלימודים?
אני אוהבת במוסד שיש יחס אישי עבור התלמידים,שמגיעים אנשים מאוד משכילים ושהם הטובים ביותר בתחומם להרצות על נושאים שונים, יש תוכניות מאוד מעניינות שניתן להשתתף בהם.
אני לא אוהבת את השכר השנתי היקר

על הקמפוס
הקמפוס עצמו הוא מאוד מזמין, יש בו אווירה מאוד טובה, הכל מאוד חדש ונוח לשהייה ממושכת.

    עוד חוות דעת
עוד דברים שהסטודנטים מספרים על המרכז הבינתחומי הרצליה
  • באיזו מידה מעבירים המרצים את החומר בצורה מעניינת ומובנת?
  • עד כמה נותנים המרצים יחס אישי לתלמידים?
  • באיזו מידה תכנית הלימודים מקנה כלים מעשיים לעיסוק במקצוע?
  • עד כמה חברותיים הסטודנטים במסלול הלימודים?
  • במידה והנך עובד/ת, האם תחום התעסוקה שלך
    קשור לתחום הלימודים שלך?
  • האם לדעתך ניתן לשלב לימודים ועבודה במשרה מלאה
    במסלול בו הינך לומד?

המרכז הבינתחומי הרצליה


פורום לימודים  |  ימים פתוחים  |  תנאי קבלה  |  תנאי שימוש  |  מפת האתר  |  מגזין לימודים  |  צור קשר  |  English