תואר במדעי המחשב באקדמית תל אביב יפו

רוצה לדעת על ההקלות בעקבות משבר הקורונה? רוצה לדעת על לימודים בנושאי מדעי המחשב?

 

 

לחץ/י כאן ותקבל/י שירות בחינם שיחסוך לך הרבה זמן, כאבי ראש וגם כסף ...
 

הגעת לדף עם מידע על האקדמית תל אביב יפו - מדעי המחשב.

המידע באתר הועיל ל91% מהגולשים.
 

עזרנו גם לך? דרג אותנו:


תואר ראשון במדעי המחשב B.Sc. באקדמית תל אביב יפו

באקדמית תל אביב יפו ניתן ללמוד לקראת תואר ראשון בתחומים רבים, בין היתר גם בתחום מדעי המחשב המבוקש. תוכנית הלימודים במדעי המחשב של המכללה מכשירה את הסטודנטים להשתלבות במגוון רחב שלמשרות בעולם ההייטק. הסטודנטים יקבלו כלים מתקדמים מעשיים ותיאורטיים אשר יעזרו להם בשוק העבודה הפרטי.

 

תכנית הלימודים

 

לימודי מדעי המחשב מקנים לסטודנטים ידע נרחב בטכנולוגיות מחשוב וחושפת אותם לשפות תכנות עדכניות ובעלות ביקוש בעולם ההייטק. הסטודנטים לומדים נושאים תיאורטיים ויישומיים בשלל היבטים של מדעי המחשב לרבות תוכנה, חומרה ובסיסי נתונים.

התמחויות

 

באפשרות הסטודנטים ללמוד בהתמחויות שונות, המסייעות לקבל כלים ממוקדים בתחומים מבוקשים בתחום מדעי המחשב:

 

  • תקשורת ואינטרנט - במסגרת ההתמחות הסטודנטים נחשפים לשיטות מחקר ופיתוח בתחום תקשורת המחשבים. הם לומדים על מגוון תהליכים בתחום הרשתות ומפתחים מיומנויות מחקר פעיל בענף זה.

 

  • הנדסת תוכנה ומערכות - בהתמחות זו מתמקדים בשיטות פרקטיות שנחוצות להתמודדות עם התפתחויות טכנולוגיות מואצות בתעשייה. הסטודנטים מתמקדים בפתרונות טכנולוגיים שמותאמים למערכות תוכנה גדולות.

 

  • ניהול וכלכלה - תכנית זו מקנה לסטודנטים כלים בניהול עסקי של תחום המחשבים. הסטודנטים מקבלים מגוון של מיומנויות לפיתוח ולניהול של מערכות מחשבים ופרויקטים מתקדמים בתוכנה.


מתכונת הלימוד

 

לימודי מדעי המחשב נפרשים על פני כשלוש שנים. במהלכם הסטודנטים לוקחים חלק במגוון רחב של קורסי חובה, קורסי בחירה וקורסים מעשיים. הם גם מבצעים פרויקט גמר יישומי שאותו הם מציגים בתערוכת הפרויקטים השנתית של מוסד הלימוד. הפרויקטים מאפשרים להתנסות בפיתוח פתרונות מתקדמים לצורכי התעשייה ובמקרים מסוימים הם מתקיימים בשיתוף עם גורמים בארגוני הייטק ותוכנה.

 

מוסד הלימוד מאפשר לימודים במסלול דו יומי. מסלול זה מתאים במיוחד לסטודנטים המעוניינים לשלב את הלימודים עם עבודה וכן הוא יכול להתאים גם לחיילים.

 

תנאי קבלה

תנאי הסף העיקריים להגשת מועמדות ללימודים לקראת תואר ראשון בתחום זה זכאות לתעודת בגרות וציון של הבחינה הפסיכומטרית.

 

כמו כן, הם צריכים להיות בעלי ציון 85 ומעלה בבגרות במתמטיקה ברמה של 4 יחידות לימוד או ציון 65 ומעלה בבגרות במתמטיקה ברמה של 5 יחידות לימוד.

 

מועמדים המעוניינים להתקבל לתכנית לימודי מדעי המחשב וכלכלה וניהול שאינם עומדים בדרישות במתמטיקה אך עומדים בכל תנאי הקבלה האחרים יכולים להתקבל במעמד "על תנאי" לסמסטר הראשון של שנת הלימודים הראשונה, הם נדרשים לגשת לבגרות במתמטיקה במועד הקיץ המתאים ולהגיע לרף הציונים הנדרש.

סגל המרצים

בין המרצים בתחום המחשבים ניתן למצוא מומחים רבים בענפים השונים של עולם מרתק זה. דיקאן בית הספר למדעי המחשב הוא פרופסור שמחקריו מתמקדים בתחום הבינה המלאכותית. לאורך השנים לקח חלק הפיתוח של שלל פתרונות בינה מלאכותית בחברות הייטק וגם עסק בייעוץ לחברות בתחום זה.

שכר לימוד ומלגות

שכר הלימוד במכללה צמוד לשכר הלימוד האוניברסיטאי. האקדמית מעניקה מדי שנה מלגות לסטודנטים, בין היתר - מלגות הצטיינות, מלגות סיוע כלכלי ומלגות מיוחדות עבור מעורבות חברתית.


על מוסד הלימוד


מגוון רחב של תכניות לימודים מתקיימות באקדמית תל אביב יפו. ביניהן אפשר למנות לימודי מערכות מידע, לימודי כלכלה וניהול, לימודי מדעי ההתנהגות, לימודי סיעוד ולימודי חברה ופוליטיקה. תכניות הלימודים השונות המתקיימות במוסד זה שמות דגש על הקנייה של כלים פרקטיים הנחוצים לאנשי המקצוע בתעשייה של היום. כך הן משלבות מגוון רחב של פרויקטים, סדנאות ותכנים מעשיים שמאפשרים לצבור ניסיון פרקטי כבר במהלך הלימודים.

 

תעודה


לסטודנטים שעומדים בהצלחה בכל חובות הלימודים מוענק עם סיומם תואר ראשון B.Sc. במדעי המחשב מטעם האקדמית תל אביב יפו.


קראו עוד על

 

 

 ** לתשומת לבך נכונות המידע עלולה להשתנות מעת לעת. המידע המוצג כאן נכתב ונערך על ידי צוות האתר. למען הסר ספק בין האתר למוסד הלימודים לא מתקיים קשר מכל סוג שהוא.


למידע נוסף לחצו: המכללה האקדמית תל אביב יפו

עוד מסלולי לימוד - האקדמית תל אביב יפו
פורום לימודי מחשבים
תעסוקה אחרי קורס ניהול תשתיות ענן היברדי
אורי
1 תגובות
ללמוד מדעי המחשב בטכניון עם ממוצע בגרויות גבוה ללא פסיכומטרי
אברהם רחימוב
1 תגובות
מהם תנאי הקבלה ללימודי מדעי המחשב?
אודל וויניק
1 תגובות
מדעי המחשב או הנדסת תוכנה
מוניר סלאמנה
1 תגובות
איפה ניתן לעשות קורס אקסל?
רביטל
1 תגובות
קורס בדיקות תוכנה במקום תואר מדעי המחשב
אנונימי
1 תגובות
לימודי מולטימדיה - תעודה או תואר?
רחל
1 תגובות
לכניסה לפורום
Whatsapp Whatsapp