תואר שני באקדמית תל אביב- יפו

רוצה לדעת על ההקלות בעקבות משבר הקורונה? רוצה לדעת על לימודים בנושאי תואר שני?

 

 

לחץ/י כאן ותקבל/י שירות בחינם שיחסוך לך הרבה זמן, כאבי ראש וגם כסף ...
 

הגעת לדף עם מידע על האקדמית תל אביב- יפו - תואר שני.

המידע באתר הועיל ל91% מהגולשים.
 

עזרנו גם לך? דרג אותנו:


תואר שני במכללה האקדמית תל אביב יפו

תואר ראשון הפך כבר מזמן לתואר המינימאלי שיש להציג כאשר אנחנו מחפשים עבודה ובמשרות נחשקות רבות יש צורך להציג גם תואר שני. את התואר השני לומדים בדרך כלל במשך כשנתיים והוא מעמיק יותר מאשר התואר הראשון ומתמקד בהתמחויות יותר ספציפיות.

 

מדוע כדאי ללמוד לתואר שני דווקא באקדמית תל אביב יפו?
 

 

המכללה האקדמית תל אביב יפו אשר הוקמה בשנת 1994, היא מכללה איכותית בה רמת הלימודים היא גבוהה ויש בה מרצים איכותיים, כיתות קטנות וחדישות ותכני לימוד מגוונים.

 

בנוסף למגוון רחב של תארים ראשונים אותם ניתן ללמוד במכללה זו, קיימים גם שלושה מסלולים לתואר שני - תואר שני במדעי המחשב, תואר שני במדעי המחשב למסיימי תואר ראשון בביולוגיה או מדעי החיים ותואר שני בפסיכולוגיה בארבעה מסלולי התמחות - פסיכולוגיה רפואית, פסיכולוגיה תעסוקתית, נוירופסיכולוגיה שיקומית ופסיכולוגיה קלינית.

 

יש לציין כי כמו בתואר הראשון, גם במסלולים לתואר השני, האקדמית שמה דגש על בניית יחס אישי עם ציבור הסטודנטים, ועל בניית תכניות לימודים מעניינות אשר יעזרו לבוגרים להשתלב בהצלחה בשוק העבודה.

מה לומדים?

תכניות הלימודים לתואר שני במכללה הן מגוונות. בתואר השני בפסיכולוגיה ישנם 4 התמחויות. ההתמחות בפסיכולוגיה רפואית מכשירה את הסטודנטים לעבודה במערכת הרפואית בהתמחות בפסיכולוגיה תעסוקתית לומדים הסטודנטים לטפל ולסייע בכל מה שקשור לשינויים בתעסוקה בעקבות שינוי במצב בריאותי, הפיזי או הנפשי.

 

בהתמחות בנוירופסיכולוגיה שיקומית הסטודנטים מוכשרים לעמוד בדרישות לתחילת התמחות בפסיכולוגיה שיקומית, ורוכשים ידע רב הדרוש לטיפול בפגיעות במערכת העצבים. ההתמחות המבוקשת ביותר היא התמחות בפסיכולוגיה קלינית בו לומדים הסטודנטים את כל מה שנדרש על מנת לעבוד כפסיכולוגים המטפלים באופן אישי באנשים עם בעיות שונות.

 

התואר שני במדעי המחשב מכשיר את הסטודנטים לתפקידים מתקדמים בעולם המחשבים ובעולם ההייטק וכך גם המסלול החדש של תואר שני במדעי המחשב המיועד למסיימי תואר ראשון בביולוגיה או מדעי החיים.

תנאי קבלה

תנאי הקבלה לכל תואר הם שונים ותלויים בסוג ההתמחות. בתואר השני בפסיכולוגיה יש צורך כמובן בתואר ראשון בפסיכולוגיה (עם ממוצע ציונים גבוה). המועמדים יעברו גם ועדת קבלה הכוללת ראיונות אישיים. גם בתואר השני במדעי המחשב יש צורך בתואר ראשון (עם ציונים גבוהים) בתחום זה. לקבלת מידע מפורט יותר אודות תנאי הקבלה לכל מסלול ניתן לפנות למשרדי המכללה.

 


שכר לימוד ומלגות

שכר הלימוד במכללה זו הוא אוניברסיטאי ולמעשה צמוד לשכר הלימוד באוניברסיטאות. זוהי הסיבה ששכר הלימוד הוא זול יותר מאשר במכללות פרטיות רבות וזהו כמובן יתרון גדול. בנוסף, ניתן לשלם את שכר הלימוד באמצעות מלגות לימוד שונות המוענקות לסטודנטים המתקשים בתשלום שכר הלימוד (על פי קריטריונים שונים).
 ** לתשומת לבך נכונות המידע עלולה להשתנות מעת לעת. המידע המוצג כאן נכתב ונערך על ידי צוות האתר. למען הסר ספק בין האתר למוסד הלימודים לא מתקיים קשר מכל סוג שהוא.


למידע נוסף לחצו: המכללה האקדמית תל אביב יפו

עוד מסלולי לימוד - האקדמית תל אביב יפו
פורום ייעוץ לימודים
לימודי תואר שלישי פסיכולוגיה של היהדות
נילי דה בוטון
ללא תגובה
תואר שמתאים לבעלי לקויות למידה והפרעות קשב וריכוז
קשב
ללא תגובה
אפשרויות לימודים בתואר דו חוגי
מור
ללא תגובה
אפשרויות תעסוקה לתואר ראשון במגדר ונשים
מור
ללא תגובה
התלבטות בין עבודה סוציאלית או מדעי ההתנהגות כדי להגיע למסלול טיפול בתנועה
רחל
ללא תגובה
לימודי רנטגן או סיעוד ללא צורך בפסיכומטרי
נוסייר בדארנה
1 תגובות
אפשרות להסבה אקדמית לרוקחות
עיסמי רזאן
1 תגובות
לכניסה לפורום
Whatsapp Whatsapp