לימודי פוליטיקה וחברה באקדמית תל אביב יפו

רוצה לדעת על ההקלות בעקבות משבר הקורונה? רוצה לדעת על לימודים בנושאי מדעי המדינה?

 

 

לחץ/י כאן ותקבל/י שירות בחינם שיחסוך לך הרבה זמן, כאבי ראש וגם כסף ...
 

הגעת לדף עם מידע על האקדמית תל אביב יפו - פוליטיקה וממשל.

המידע באתר הועיל ל91% מהגולשים.
 

עזרנו גם לך? דרג אותנו:


לימודי ממשל וחברה באקדמית תל אביב יפו - לימודי חברה ופוליטיקה BA

 

לימודי מדעי המדינה הפכו למבוקשים מאוד בעשור האחרון בשל העניין הרב שבהם. בבית הספר לממשל וחברה של האקדמית תל אביב יפו ניתן ללמוד תחום זה, במסגרת מסלול מיוחד המעניק תואר ראשון בחברה ופוליטיקה ומתמקד בנושאים מגוונים מעולם מדעי המדינה.

 

כל מי שעולם הפוליטיקה מרתק אותם, מוזמנים לתכנית ללימודי ממשל וחברה המתקיימת בבית הספר ללימודי פוליטיקה וממשל של האקדמית תל אביב יפו.

בבית הספר לממשל וחברה שואפים להכשיר בוגרים בעלי מעורבות אזרחית גבוהה וסקרנות אינטלקטואלית לבחון את הזירה החברתית והמדינית. התכנית יכולה לסייע לסטודנטים לפתח חשיבה פוליטית ולבחון ערכי יסוד באזרחות פעילה.

 

תכנית הלימודים

 

לימודי חברה ופוליטיקה הם רב תחומיים ובמהלכם עוסקים בשלל סוגיות חברתיות, בין לאומיות ופוליטיות שנוגעות לחיים בישראל. במהלך התואר הסטודנטים בוחנים שלל מנגנונים שמשפיעים על חיינו. הם מנתחים קשרים בין התחום החברה לפוליטיקה, את השפעותיה של המדיה על חיינו ואת ההשלכות של תהליכים כלכליים על התנהלותם של תהליכים חברתיים.

 

 


מסלולי לימוד

 

סטודנטים בתכנית זו יכולים לבחור בהתמחות, שבה מעמיקים בכלים חברתיים, רוכשים מיומנויות יזמות ובוחנים שינויים המתחוללים בתחומים שונים בחברה הישראלית -

 

חטיבה בתקשורת פוליטית - חטיבה זו מספקת לסטודנטים ידע אודות נקודות ההשקה שבין הפוליטיקה והמדיה. הם גם עוסקים בקשר שבין אסטרטגיה לבין כלי התקשורת ודנים באופן בו התקשורת משפיעה על תהליכים מדיניים ועל חיי היום יום שלנו. החטיבה כוללת סדנאות וקורסים יישומיים בתחומים כגון יחסי ציבור, כתיבה, אסטרטגיה פוליטית אונליין, שדרנות רדיו, דוברות פוליטית ועוד. בשנה השלישית עוברים התמחות מעשתי בארגונים בתחומי יחסי הציבור, בארגונים אזרחיים, בכנסת, בערוצי מדיה ועוד.

 

חטיבה בלימודי קהילה ומנהיגות - בחטיבה בקהילה ומנהיגות הסטודנטים לומדים על תהליכי חדשנות, הכלה וגיוון חברתי ועם כלים להתמודדות עם שינויים שמתחוללים בחברה הישראלית והכללית. בחטיבה מתמקדים במישורים - קהילה, מנהיגות, מרחב ציבורי וקריאה לפעולה. הסטודנטים סוקרים דפוסי מנהיגות חדשה ואת פעילותן של קהילות מתחדשות, לרבות קואופרטיביים וקהילות צריכה, קהילות חינוכיות, קהילות וירטואליות, מרחבים לעבודה שיתופית ועוד.


מתכונת הלימוד

 

הלימודים נפרשים על פני כשלוש שנים. הם משלבים מגוון של קורסים פרקטיים והתנסותיים והתמחות מעשית שבה מכירים מקרוב פעילות של גופים ציבוריים וחברתיים שונים.

 

סטודנטים בשנה א' יכולים לקחת חלק בתכנית מלגות ייעודית במסגרת פעילות חברתית.

 

תנאי קבלה

 

התנאים להגשת מועמדות ללימודים אקדמאיים לתואר ראשון בתחום זה הם תעודת בגרות מלאה וציון של הבחינה הפסיכומטרית. לקבלת מידע נוסף באשר לסיכויי הקבלה עבור כל מסלול, מומלץ לפנות ישירות אל מוסד הלימוד.

 

שכר לימוד ומלגות

 

שכר הלימוד במוסד זה הוא כשכר הלימוד האוניברסיטאי. האקדמית מעניקה לסטודנטים מספר מלגות אשר מסייעות בתשלום שכר הלימוד כגון מלגות הצטיינות, מלגות סיוע כלכלי ומלגות נוספות.

 

על מוסד הלימוד


סטודנטים הלומדים באקדמית תל אביב יפו יכולים לבחור מבין מגוון של מסלולי לימוד. תכניות אלה מתמקדות בהקנייה של כלים חיוניים להשתלבות בתפקידי מפתח בתחום החברתי, העסקי, בענפי הרווחה ובתחומים נוספים. בין מסלולי הלימודים הנוספים המתקיימים במוסד זה נכללים לימודי סיעוד, לימודי מערוכת מידע, לימודי כלכלה וניהול, לימודי מדעי ההתנהגות ועוד. תכניות הלימוד משלבות פרויקטים והתנסויות מעשיות במטרה לחשוף את הסטודנטים לאתגרים עכשוויים בשוק העבודה ולאפשר להם לצבור ניסיון פרקטי כבר במהלך לימודיהם, בדרך לפיתוח קריירה בענפים מבוקשים.


תעודה


תואר ראשון BA בממשל וחברה ניתן לסטודנטים שעומדים בהצלחה בכל חובותיהם, על ידי האקדמית תל אביב יפו.

 

 ** לתשומת לבך נכונות המידע עלולה להשתנות מעת לעת. המידע המוצג כאן נכתב ונערך על ידי צוות האתר. למען הסר ספק בין האתר למוסד הלימודים לא מתקיים קשר מכל סוג שהוא.


למידע נוסף לחצו: המכללה האקדמית תל אביב יפו

עוד מסלולי לימוד - האקדמית תל אביב יפו
פורום ייעוץ לימודים
לימודי תואר שלישי פסיכולוגיה של היהדות
נילי דה בוטון
ללא תגובה
תואר שמתאים לבעלי לקויות למידה והפרעות קשב וריכוז
קשב
ללא תגובה
אפשרויות לימודים בתואר דו חוגי
מור
ללא תגובה
אפשרויות תעסוקה לתואר ראשון במגדר ונשים
מור
ללא תגובה
התלבטות בין עבודה סוציאלית או מדעי ההתנהגות כדי להגיע למסלול טיפול בתנועה
רחל
ללא תגובה
לימודי רנטגן או סיעוד ללא צורך בפסיכומטרי
נוסייר בדארנה
1 תגובות
אפשרות להסבה אקדמית לרוקחות
עיסמי רזאן
1 תגובות
לכניסה לפורום
Whatsapp Whatsapp