תואר שני במדעי המחשב, תקשורת ומערכות מחשבים באקדמית ת"א יפו

רוצה לדעת על ההקלות בעקבות משבר הקורונה? רוצה לדעת על לימודים בנושאי מדעים?

 

 

לחץ/י כאן ותקבל/י שירות בחינם שיחסוך לך הרבה זמן, כאבי ראש וגם כסף ...

 

 

הגעת לדף עם מידע על האקדמית ת"א יפו - מדעי המחשב התמחות בתקשורת ומערכות מחשבים.

המידע באתר הועיל ל93% מהגולשים.

 

עזרנו גם לך? דרג אותנו:


תואר שני במדעי המחשב התמחות בתקשורת ומערכות מחשבים באקדמית ת"א יפו

 

המסלול אינו פעיל, למסלולים נוספים של האקדמית תל אביב יפו לחצו כאן

 

קצת על האקדמית תל-אביב יפו...

 

"האקדמית תל אביב יפו" הינה מכללה אקדמית אשר החלה את צעדיה הראשונים בשנת 1994, כיוזמה של עריית תל אביב, אוניברסיטת תל אביב והמועצה להשכלה גבוהה בישראל. המכללה מקפידה לעמוד בסטנדרטים לימודיים גבוהים אך יחד עם זאת מעניקה לציבור הסטודנטים אווירה משפחתית, נעימה ותומכת. בית הספר למדעי המחשב של האקדמית תל אביב יפו מאפשר לימודים לתואר ראשון ולימודים לתואר שני בהתמחויות שונות.

 

למה כדאי ללמוד באקדמית תל-אביב יפו?

 

המכללה שומרת מזה שנים על רמת לימודים גבוהה ביותר, דוגלת בעבודה קשה, הן מצד הסטודנטים והן מצד הסגל כקריטריון בדוק להצלחה. המכללה מקפידה על תנאי קבלה מחמירים, השומרים על איכות הלמידה בכל חוג ועל רמה אקדמית גבוהה לאורך כל התואר.

 

למי מיועדים לימודים אלו?

 

הלימודים לתואר שני במדעי המחשב עם התמחות בתקשורת ומערכות מחשבים מיועדים לכל הסטודנטים אשר ברצונם לרכוש ידע הנדסי הלוקח חלק בעבודה עם מערכות של מחשבים, לכל הסטודנטים אשר מעוניינים לפתח את הידע הנ"ל ולהעמיקו בכל הקשור למערכות של תקשורת ממוחשבות.

 

תוכנית הלימודים לתואר שני במדעי המחשב - תקשורת ומערכות מחשבים

 

תוכנית הלימודים לתואר שני בתחום הינה תוכנית יחסית גמישה, תוכנית זו מאפשרת לסטודנטים בחוג להמשיך לעסוק בעבודתם הנוכחית, תוך כדי קידום הקריירה העתידית שלהם על ידי לימודים לתואר שני. הלימודים בתוכנית מאפשרים לסטודנטים להרחיב את הידע הנוכחי שלהם במקצועות מדעי המחשב ולעדכן או לרכוש פרקטיקה מקצועית המאפשרת צמיחה וקידום בעולם ההיי טק התחרותי.

 

מבנה תוכנית הלימודים: היקף כלל הלימודים בתוכנית זו הינו 48 נקודות זכות המחולקות כך: 11 נקודות זכות עבור קורסי חובה, 3 נקודות זכות עבור סמינר עיוני ו- 24 נקודות זכות עבור 8 קורסי בחירה ופרויקט גמר המזכה את הסטודנטים ב-10 נקודות זכות.

 

התמחות בתקשורת ומערכות מחשבים: הלימודים לתואר שני במדעי המחשב בהתמחות בתקשורת ומערכות מחשבים דורשים מהמועמדים להיות בעלי תנאי קדם הכוללים: ציון עובר בקורס "מבוא לתקשורת מחשבים" בתואר ראשון הנלמד במכללה האקדמית תל אביב יפו, או ציון עובר בכל קורס חופף לו אשר נלמד במוסד להשכלה אקדמית אחר.

 

הסטודנטים נדרשים ללמוד שלושה קורסי חובה המזכים ב- 11 נקודות זכות, קורסי בחירה המזכים ב- 21 נקודות זכות וסמינר בהיקף של 3 נקודות זכות. כמו כן הסטודנטים צריכים להגיש פרויקט גמר בהיקף של 10 נקודות זכות ולעבור בחינה בכתב הסודקת את כשירותם למקצוע.

 

בנוסף לכך, קיימות עוד דרישות למסלול התמחות זה: קורס "נושאים מתקדמים בתקשורת" - קורס חובה בנוסף לשאר קורסי החובה הקיימים. במסגרת לימוד 21 נקודות הזכות של קורסי הבחירה, צריכים הסטודנטים לבחור קורסים בהיקף של 9 נקודות זכות או יותר מהרשימה הבאה:

 

 • תקשורת סלולארית – 3 נקודות זכות
 • סדנא בתקשורת מחשבים – 6 נקודות זכות
 • אבטחת מערכות מחשבים – 3 נקודות זכות
 • נושאים בחקר ביצועים – 3 נקודות זכות
 • מערכות מבוזרות – 3 נקודות זכות
  והגשת פרויקט הגמר בתחום מערכות המחשבים או תקשורת מחשבים.

 

אפשרויות תעסוקה בתום הלימודים

 

הלימודים לתואר שני במדעי המחשב בהתמחות בתקשורת ומערכות מחשבים הינם לימודים אשר מכשירים את הסטודנטים לעסוק בתפקידים מתקדמים ובכירים בתעשייה ובעולם ההיי טק, הישראלי והבינלאומי. הבוגרים של האקדמית תל אביב יפו משתלבים במהרה במקצועות מבוקשים בתחום מדעי המחשב ומערכות המחשבים.
 ** לתשומת לבך נכונות המידע עלולה להשתנות מעת לעת. המידע המוצג כאן נכתב ונערך על ידי צוות האתר. למען הסר ספק בין האתר למוסד הלימודים לא מתקיים קשר מכל סוג שהוא.


למידע נוסף לחצו: המכללה האקדמית תל אביב יפו

עוד מסלולי לימוד - האקדמית תל אביב יפו

ssssssssss

פורום לימודי מדעים

עבודה בתחום הביוכימיה בישראל
גילה
1 תגובות
מה הם תנאי הקבלה לביולוגיה חד חוגי?
סארה
1 תגובות
איפה ללמוד מדעי החיים?
מיטל
1 תגובות
הקלות בקבלה למדעי החיים בעקבות הקורונה
ליאל פרץ
1 תגובות
מתמטיקה שימושית או מתמטיקה?
qualcuno
1 תגובות
האם תואר בכימיה מקנה אפשרויות תעסוקה טובות?
שירי
1 תגובות
לימודי אנגלית לתואר שני בביוטכנולוגיה
שיר
1 תגובות
לכניסה לפורום

מעל 28,813 סטודנטים
המליצו והצביעו על מוסדות לימוד

חפשו חוות דעת על המסלול
ומוסד הלימודים שמעניין אתכם
למשל: אוניברסיטת חיפה, הבינתחומי ...
למשל: מנהל עסקים, משפטים...

חוות דעת של סטודנטים על מוסדות לימוד

 • 4.0

  אוניברסיטת אריאל1,220 חוות דעת

 • 4.1

  הטכניון - מכון טכנולוגי לישראל547 חוות דעת

 • 4.1

  האקדמיה בבצלאל984 חוות דעת

טיפים ממומחים בנושא מדעים

פרופ` כרמית לוי
פרופסור כרמית לוי מאמינה שבעולם המחקר המדעי יש מגוון של אפשרויות וגם סיפוק רב. "מדע זה תחום מדהים. זה לצאת למסע ולהגיע לראש הר ולדעת שאת הראשונה בעולם שהגעת למקום הזה. זה הגילוי שלך. כשהוא מתפרסם במאמר מדעי תחושת הסיפוק אדירה."
"בדרך לשם יש הרבה עבודה קשה... חשוב לדעת לחשוב מחוץ לקופסה ולגלות יצירתיות ועוצמה אישית. צריך גם המון מוטיבציה שמהווה מנוע פנימי לתהליך."
פרופ` כרמית לוי
חוקרת סרטן ישראלית
ד"ר ליאת יקיר
"למי שנמצאים בתחילת דרכם, יקיר ממליצה לשלב בין ביולוגיה, גנטיקה ומדעי המוח לבין מדעי המחשב. "כיום, גם הביולוגיה זקוקה לכוח מחשוב אדיר כדי לעשות מחקרים. גנטיקה עושים במחשב היום, בעיקר גנומיקה, השוואה בין רצפים, וביואינפורמטיקה."
ד"ר ליאת יקיר
ביולוגית, בוגרת המחלקה לגנטיקה מולקולרית במכון ויצמן למדע
Whatsapp Whatsapp