לימודי פסיכולוגיה באקדמית תל אביב יפו

רוצה לדעת על ההקלות בעקבות משבר הקורונה? רוצה לדעת על לימודים בנושאי פסיכולוגיה?

 

 

לחץ/י כאן ותקבל/י שירות בחינם שיחסוך לך הרבה זמן, כאבי ראש וגם כסף ...
 

הגעת לדף עם מידע על האקדמית תל אביב - פסיכולוגיה.

המידע באתר הועיל ל91% מהגולשים.
 

עזרנו גם לך? דרג אותנו:


לימודי פסיכולוגיה .B.A באקדמית תל אביב יפו


באקדמית תל אביב יפו מתקיימים לימודי פסיכולוגיה, המשלבים בין תחום הפסיכולוגיה והסוציולוגיה ומעניקים לסטודנטים ידע וכלים נרחבים אודות החברה וההתנהגות האנושית. לימודים אלה כוללים שלל תכנים פרקטיים ומאפשרים גם לקחת חלק בהתנסות מעשית בזמן התואר. התואר גם מאפשר להמשיך ללימודים מתקדמים במגוון מסלולים בתחום הפסיכולוגיה והחברה.

 

תכנית הלימודים

 

תכנית לימודי פסיכולוגיה מאפשרת לסטודנטים ללמוד אודות נפש האדם וכן לקבל הכנה לקראת המשך לתואר שני בפסיכולוגיה במגוון אוניברסיטאות ומכללות. בתכנית גם שמים דגש להכנה לשוק העבודה הדינמי, בענפים כגון משאבי אנוש, מחקר או המגזר השלישי.

 

במהלך הלימודים מקבלים ידע וכלים מענפי הפסיכולוגיה והסוציולוגיה. הסטודנטים לומדים כיצד לחקור תהליכים חברתיים ואישיים ומפתחים הבנה של נושאי מחקר מרכזיים בתחומי הסוציולוגיה והפסיכולוגיה תוך שהם דנים גם בנקודות הזיקה וההשקה שבין שני התחומים.

 

 

מסלולי לימוד

 

סטודנטים בתכנית ללימודי פסיכולוגיה יכולים ללמוד במספר מסלולים:

 

 • לימודי פסיכולוגיה BA
 • לימודי פסיכולוגיה בצירוף התמחות ניהול משאבי אנוש
 • לימודי פסיכולוגיה במסלול אינטראקציית אדם - מחשב
 • לימודי פסיכולוגיה במסלול פסיכולוגיה של ספורט ופעילות גופנית
   

 

מתכונת הלימוד

 

לימודי פסיכולוגיה נפרשים על פני שלוש שנים. בתכנית נכללים קורסים בשיטות מחקר, בשימושי מחשב ובסטטיסטיקה שבהם מפחתים מיומנויות מחקר. בבית הספר לומדים בכיתות קטנות תוך מענה לצורכי הסטודנטים והענקת יחס אישי.

 

במהלך השנה השלישית הסטודנטים לוקחים חלק בשני סמינרים מחקריים, החד עוסק בתחום הפסיכולוגיה והאחר בסוציולוגיה. הסטודנטים עורכים מחקריים עצמיים שמתקיימים בהדרכה אישית.

נוסף על כך, מתקיימים קורסים התנסותיים שבהם מיישמים את החומר הנלמד ומתנסים במחקר בתחומים שונים. בבית הספר פועלת תשתית מעבדות מחקר, מכון התפתחות רגשית מוקדמת ומכון להוראת תחום הפסיכותרפיה.

 

נושאי הלימוד

 

 • קבלת החלטות
 • נוירופסיכולוגיה
 • פסיכולוגיה חברתית
 • קונפליקטים בין קבוצות
 • פסיכולוגיה התפתחותית
 • פסיכולוגיה של האישיות
 • ועוד


תנאי קבלה

 

יש לעמוד במספר תנאים על מנת שתוכלו להגיש מועמדות ללימודים במסלול זה. על כל מועמד לתואר ראשון להציג תעודת בגרות מלאה ואת הציון בבחינה הפסיכומטרית. השקלול בין הנתונים הללו יעשה על ידי מוסד הלימוד ועל סמך הנתונים תתקבל החלטה בנוגע לקבלה של כל מועמד.

 

סגל המרצים

 

סגל המרצים בתחום זה הוא איכותי ומגוון. המרצים מגיעים מתחומים שונים של עולם מדעי ההתנהגות - סוציולוגיה, פסיכולוגיה, קרימינולוגיה ועוד.

 

על מוסד הלימוד

 

באקדמית תל אביב יפו מתקיימות עוד שלל תכניות לימודים כגון לימודי חברה ופוליטיקה, לימודי מדעי המחשב, לימודי סיעוד, לימודי מערכות מידע ולימודי כלכלה וניהול. בוגרי התואר הראשון יכולים גם להמשיך לתואר שני במסלולים כגון תואר שני בלימודי משפחה או תואר שני במנהל עסקים. שכר הלימוד במכללה הוא אוניברסיטאי וצמוד לשכר הלימוד באוניברסיטאות הרגילות. בנוסף, המכללה מעניקה גם מלגות לימוד  שונות כמו מלגות הצטיינות, מלגות סיוע כלכלי ומלגות נוספות על מנת לסייע לסטודנטים המתקשים בתשלום שכר הלימוד.


תעודה


סטודנטים שמשלימים בהצלחה את לימודיהם זכאים לתואר ראשון BA בפסיכולוגיה מטעם האקדמית תל אביב יפו.

 

אפשרויות תעסוקה


בתום לימודי פסיכולוגיה הסטודנטים יכולים להשתלב בתפקידי ייעוץ ומחקר, באפשרותם לעסוק בענפים כגון משאבי אנוש, וכן תפקידים מחקריים וניהוליים. בוגרי המסלול בממשקי אדם מחשב יכולים להשתלב בתחום זה, שהביקוש לו בתעשייה רב.


חשוב להדגיש כי התכנית אינה מכשירה את בוגריה לעסוק בטיפול כפסיכולוגים קליניים, לשם כך יש להמשיך לתואר שני בפסיכולוגיה ולעמוד בתנאים נוספים. בבית הספר מכינים את הסטודנטים לקראת המשך לתואר השני דרך חשיפתם לשלל תחומים הנלמדים במסגרת תכנית המוסמך.

 

 ** לתשומת לבך נכונות המידע עלולה להשתנות מעת לעת. המידע המוצג כאן נכתב ונערך על ידי צוות האתר. למען הסר ספק בין האתר למוסד הלימודים לא מתקיים קשר מכל סוג שהוא.


למידע נוסף לחצו: המכללה האקדמית תל אביב יפו

עוד מסלולי לימוד - האקדמית תל אביב יפו

כלים שיעזרו לך לבחור

Whatsapp Whatsapp