תואר בהנדסה בעזריאלי - מכללה אקדמית להנדסה ירושלים

שירות אישי - צור קשר
תואר בהנדסה בעזריאלי - מכללה אקדמית להנדסה ירושלים

תואר ראשון בהנדסה בעזריאלי - מכללה אקדמית להנדסה ירושלים

 

שלל אפשרויות בעולם ההנדסה

 

לימודי הנדסה בישראל הם מבוקשים מאוד וכוללים תחומים רבים ומרתקים. ישנם סוגים רבים של מהנדסים, היום קיים צורך גדול במהנדסים איכותיים ומקצועיים. מהו בעצם מהנדס? מהנדס הוא אדם שמיישם את הטכנולוגיה והמדע המתקדמים ביותר לצרכי האנושות, במגוון תחומים כגון בניין, מחשבים, מזון או מחשוב.

עזריאלי - מכללה אקדמית להנדסה ירושלים היא מכללה איכותית אשר מכשירה מהנדסים מתחומים שונים לעבודה בשוק הפרטי (במגזר הציבורי ובמגזר הפרטי כאחד). מכללה זו מוכרת על ידי המועצה להשכלה גבוהה וניתן ללמוד בה במסגרת מגוון מסלולים ללימודי הנדסה. כל תחומי ההנדסה הללו מבוקשים מאוד, הבוגרים משתלבים במבחר ארגונים בתעשייה בתום לימודיהם.

 

מסלולי הלימוד

 

 

  • הנדסת תוכנה: לימודי הנדסת תוכנה מכשירים מהנדסים לפיתוח ולתכנון של פרויקטים בתוכנה, בתקשורת, באינטרנט ובעולם המובייל ומכינים את הבוגרים להשתלבות בתעשיית ההייטק.

 

  • הנדסת תעשייה וניהול: במהלך לימודי הנדסת תעשייה וניהול הסטודנטים רוכשים כלים שיכולים לסייע להם להגיע לתפקידים בכירים בארגוני תעשייה. הלימודים מקיפים תחומים ככלכלה, סטטיסטיקה, מחשבים, מימון ושיווק ומעמיקים במערכות ייצור, בקרה ותזמון ובניהול של פרויקטים בארגונים. אפשר לבחור בין התמחות בניהול תפעול להתמחות במערכות מידע.

 

  • הנדסת מכונות: לימודי הנדסת מכונות מקנים לסטודנטים היכרות עם טכנולוגיות מודרניות וחוקים פיזיקליים ומכשירים אותם להתמודד עם בעיות הנדסיות מורכבות. הם לומדים כיצד לפתח ולייצר מוצרים מגוונים שדרושים בתעשייה הטכנולוגית של היום.

 

  • הנדסת חשמל ואלקטרוניקה: הסטודנטים בלימודי הנדסת חשמל ואלקטרוניקה מתוודעים למגוון נושאים כגון תקשורת, מחשבים, אלקטרואופטיקה, מעגלים משולבים והתקנים אלקטרוניים והמרות אנרגיה.

 

  • הנדסה פרמצבטית: במסגרת לימודי הנדסה פרמצבטית בהתמחות מזון לומדים על תהליכי פיתוח תרופות באופן מסחרי, מהרעיון המחקרי ועד להגעתן אל הצרכנים. הם מכירים את התנהלותם של המהנדסים מול מכלול הגורמים בפיתוח של תרופות, מהרופאים, דרך כימאים וביולוגים ועד לרוקחים.

 

  • הנדסת חומרים מתקדמים: בלימודי הנדסת חומרים מתקדמים מכירים לעומק את תכונותיהם של חומרים מתכתיים, פולימריים, מרוכבים וקרמיים ולומדים כיצד ניתן להשתמש בהם ליצירה של מוצרים ומערכות טכנולוגיות. המכללה מציעה מסלול התמחות בחומרים למיקרואלקטרוניקה ומסלול התמחות בטכנולוגיות סביבתיות.

 

 

תנאי קבלה

 

תנאי הקבלה ללימודי הנדסה במוסד הלימוד כוללים תעודת בגרות מלאה בממוצע 90 לפחות וציון בפסיכומטרי של לפחות 550 או 600, בהתאם למחלקות השונות. נדרשת בגרות במתמטיקה ברמת 5 יחידות בציון 70 או ברמת 4 יחידות בציון 80 וכן בגרות באנגלית ברמת 4 יחידות לפחות בציון 70. כמו כן, המועמדים נדרשים לעמוד בדרישות השפה האנגלית ולהגיע לרמה 3 באמצעות פרק האנגלית בפסיכומטרי או מבחינות אמי"ר ואמיר"ם. המכללה מקבלת גם בוגרי מכינה קדם אקדמית והנדסאים שממוצע הציונים שלהם הוא לפחות 75 אשר עומדים בכל יתר התנאים.


שכר לימוד ומלגות

 

שכר הלימוד במכללה זו הוא אוניברסיטאי, ונקבע מדי שנה על ידי המדינה. המכללה מעניקה מלגות לימוד שונות לסטודנטים כדי לסייע להם בתשלום שכר הלימוד.

עוד מסלולי לימוד - עזריאלי - מכללה להנדסה ירושלים
חוות דעת של סטודנטים על עזריאלי - מכללה אקדמית להנדסה בירושלים - הנדסה
התקבלו 148 דירוגיםבציון ממוצע: 3.9 מתוך 5

עזריאלי - מכללה להנדסה ירושלים
14/08/2017

מה אתה אוהב/לא אוהב במוסד הלימודים?

לא אוהבת שלומדים 5 ימים בשבוע מהבוקר עד הערב..זה קשה מאווד,בקושי אפשר לשלב עבודה או חיים אחרים

על הקמפוס

קטן יחסית,אין הרבה טודנטים ראש החוד מקסימה ואנושית שזה הכי חשוב,נותנת אמון ובטחון בסטודנט

טיפים

צריך ללמוד ולהשקיע אין זמן לעבוד כמעט,מאוד גם מבחינה תחבורה מסורבל להגיע למכללה

עזריאלי - מכללה להנדסה ירושלים
08/08/2017

מה אתה אוהב/לא אוהב במוסד הלימודים?

אוהב: כיתות חדשות ומרווחות, מספר קטן של סטודנטים בכל כיתה, מחשבים מתקדמים, מגוון פעילויות של האגודה. קרא עוד...

על הקמפוס

הקמפוס מורכב מקמפוס ישן וחדש, רוב השיעורים מועברים בקמפוס החדש הכולל כיתות מרווחות מזגנים איכותיים ו קרא עוד...

טיפים

לעקוב אחרי טיפים של מרצים לקראת הבחינות החל מהיום הראשון. במקרה ולא הובן חלק מהחומר לפתוח פניה למרצ קרא עוד...


לכל חוות הדעת
Whatsapp Whatsapp