לימודי תעודה במכללת דיפלומה - האוניברסיטה הפתוחה

רוצה לדעת על לימודים בנושאי תעודה, מקצוע?

 

לחץ/י כאן ותקבל/י שירות בחינם שיחסוך לך הרבה זמן, כאבי ראש וגם כסף ...

 

הגעת לדף עם מידע על דיפלומה - לימודי תעודה.

המידע באתר הועיל ל93% מהגולשים.

 

עזרנו גם לך? דרג אותנו:

אהבת? שתף ב:


בית הספר "דיפלומה" - לימודי תעודה במערך לימודי החוץ של האוניברסיטה הפתוחה

 

דיפלומה נחשבת ליחידת לימודי המשך הלוקחת חלק מהיחידה ללימודי חוץ והמשך של האוניברסיטה הפתוחה. לדיפלומה שייכות לאוניברסיטה הפתוחה, אוניברסיטה הנחשבת כיום לאוניברסיטה הגדולה ביותר בישראל ומעניקה תעודות הסמכה מוכרת ומכובדת המאפשרת קידום אישי ומקצועי לבוגרים.

 

הקורסים אותם מציעה דיפלומה הינם מגוונים מאוד ונחשבים למובילים ומעודכנים בתחומם, חלקם גם מאפשרים צבירת נקודות זכות לתואר ראשון באוניברסיטה הפתוחה. דיפלומה פועלת במספר מרכזי לימוד ברחבי הארץ: רעננה- מרכז ארצי, תל אביב והמרכז: הכפר הירוק, רמת אביב, ירושלים, חיפה, באר שבע, פתח תקווה וראשון לציון.

 

 

לימודי מנהל ומזכירות

 

קורס מזכירות רפואית

 

מטרת הלימודים בקורס זה היא הכשרת מזכירות רפואיות לעבודה במוסדות רפואיים ומדעיים מגוונים, כולל הקניית מושגים בסיסיים מעולם המדעיים והרפואה.

 

לימודי תיירות

 

קורס מדריכי טיולים לחו"ל

 

מטרות הלימודים בקורס זה הן: מתן כלים מעשיים לניהול ותפעול של גורמי תיירות שונים, לצד כלים מעשיים לניהול של קבוצות מטיילים.

 

קורס סוכני נסיעות ויועצי תיירות

 

מטרת הלימודים בקורס זה היא הכשרת סוכני נסיעות ויועצי תיירות בהתאם לרמה ולדרישות של התעשייה. הלימודים בקורס מאפשרים לבוגרים השתלבות במשרדי הנסיעות, חברות התעופה במגוון רב של תחומי עיסוק, כגון: תיירות יוצאת, תיירות נכנסת ותיירות פנים.

 

לימודי נדל"ן

 

קורס יסודות המשפט לסוכני נדל"ן

 

קורס זה עוסק בהקניית ידע בסיסי לצורך הכנה מיטבית למעבר של מבחן הרישוי מטעם משרד המשפטים. הלימודים בקורס זה מיועדים לסוכני נדל"ן מתחילים ולכל המעוניינים בהבנת ההיבטים המשפטיים של עבודת סוכן הנדל"ן בישראל.

 

קורס השקעות נדל"ן

 

קורס זה מקנה למשתתפיו ידע וכלים בבניית תיק השקעות בנדל"ן, בהבנת הסיכונים במקצוע, בבחירה מושכלת של אפיקי ההשקעה השונים ועוד. הלימודים בקורס מיועדים למשקיעים פרטיים המעוניינים לבנות עתיד כלכלי ולעסוק בהשקעות נדל"ן ולכל המעוניינים בהעשרת הידע בתחום הנדל"ן.

 

קורס הכנה לבחינת רישוי מתווכים

 

הקורס נותן ללומדיו כלים יעילים לפתרון הבעיות הטיפוסיות למבחן הרישוי הממשלתי למתווכי נדל"ן. 

 

לימודי עיצוב ואדריכלות

 

קורס עיצוב פנים

 

מטרת הלימודים בקורס עיצוב פנים היא הקניית כלים יישומיים, מיומנויות ביצוע ותרגול מעשי של תהליכי העיצוב השונים. הקורס מכשיר את בוגריו בצורה האפקטיבית ביותר לעבודה בתחום העיצוב ואדריכלות הפנים.

 

קורס עיצוב דירה

 

עיצוב דירה הוא מרכיב עיקרי במראה הדירה ובמה שהיא משדרת לאלו הגרים בה ולאלו המבקרים בה. מטרת הלימודים בקורס זה היא הקניית מושגים בסיסיים בשפת העיצוב לצד הבנה מיטבית של מרכיבי חלל הדירה ועיצובה.

 

קורס עיצוב אירועים

 

בשנים האחרונות מכל אירוע מצפים לעיצוב יצירתי ומיוחד שטרם נראה. מטרת הלימודים בקורס עיצוב אירועים היא הקניית כלים לעיצוב אירועים שונים לתחומים מגוונים ולאוכלוסיות משתנות.

 

לימודי חשבונאות ופיננסים

 

קורס הנהלת חשבונות 1+2

 

מטרת הלימודים בקורס הנהלת חשבונות היא הכשרת אנשי מקצוע הבקיאים במיומנויות המקצועיות של הנהלת החשבונות, היכרות מעמיקה עם נושאים מרכזיים בתחום הנהלת החשבונות והכנה למבחני ההסמכה של משרד התמ"ת.

 

קורס הנהלת חשבונות סוג 3

 

מטרת הלימודים בקורס זה היא הענקת כלים לעבודה מקצועית בתחום הנהלת החשבונות.
הלימודים מיועדים לבוגרי קורס הנהלת חשבונות 1+2.

 

קורס חשבי שכר בכירים

 

מטרת הלימודים בקורס היא הכשרת אנשי מקצוע בתחום חשבות השכר. קראו עוד על לימודי חשבי שכר.

 

קורס חשבונאי בכיר מדופלם

 

מטרת הלימודים בקורס זה היא הכנת המשתתפים לקראת הבחינות הנדרשות לקבלת תעודת חשבונאי בכיר. בחינות אלו נערכות על ידי הוועדה המקצועית לבחינות מנהלי חשבונות בכירים בשיתוף לשכת רואי החשבון בישראל. הקורס מתאים למנהלי חשבונות, ליועצי מס ולכל המעוניינים בהעשרת ידיעותיהם בתחום החשבונאות.

 

לימודי אופטיקה

 

קורס אופטיקה

 

מטרת הלימודים בקורס זה היא הכנת המשתתפים לבחינות הרישוי הממשלתיות לדרגת "אופטיקאי סוג 2". הקורס כולל הקניית מיומנויות מקצועיות, ידע וכלים כאופטיקאים עצמאיים.** לתשומת לבך נכונות המידע עלולה להשתנות מעת לעת. המידע המוצג כאן נכתב ונערך על ידי צוות האתר. למען הסר ספק בין האתר למוסד הלימודים לא מתקיים קשר מכל סוג שהוא.

עוד מסלולי לימוד - דיפלומה - לימודי תעודה

מעל 28,198 סטודנטים
המליצו והצביעו על מוסדות לימוד

חפשו חוות דעת על המסלול
ומוסד הלימודים שמעניין אתכם
למשל: אוניברסיטת חיפה, הבינתחומי ...
למשל: מנהל עסקים, משפטים...

חוות דעת של סטודנטים על מוסדות לימוד

  • 4.0

    אוניברסיטת אריאל 1,198 חוות דעת

  • 4.0

    המכללה לחינוך ע"ש דוד ילין 653 חוות דעת

  • 4.0

    אוניברסיטת בר אילן 927 חוות דעת

עדכונים אחרונים באתר

חדשות ועדכונים

עכשיו בפורום

לכל הפורומים

מלגות חדשות

ימים פתוחים