רוצה פרטים על קורס דיני תכנון, בניה ומקרקעין?

שירות אישי חינם!

מלא/י פרטיך ונחזור אליך

קורס דיני תכנון, בניה ומקרקעין

רוצה לדעת על ההטבות שניתן לקבל בעקבות הקורונה? רוצה לדעת על קורס דיני תכנון, בניה ומקרקעין? אנחנו רוצים לעזור לך!

דרכנו תוכל לקבל את כל התשובות לכל השאלות. השוואת מחירים, מלגות, תנאי קבלה, מסלולים וכו'. רוצה לדעת מה טוב בשבילך? רוצה לקבל החלטה? אנחנו בקשר עם מאות מוסדות לימוד המציגים אלפי מסלולי לימוד שונים.

 

לחץ/י כאן ותקבל/י שירות בחינם שיחסוך לך הרבה זמן, כאבי ראש וגם כסף ...

המידע באתר הועיל ל92% מהגולשים.

 

עזרנו גם לך? דרג אותנו:


קורס דיני תכנון בניה ופיתוח מקרקעין

 

הבנה מעמיקה בחקיקה


דיני תכנון והבניה מהווים תשתית לפיתוח מקרקעין. מטרתם המקורית של דיני התכנון היא להביא לניצול מירבי של המקרקעין תוך צמצום הפגיעה בזכות הקניין. בעשורים האחרונים חל שינוי בתפיסת התכנון אשר באה לידי ביטוי בקבלת החלטות תכנוניות. אולם, חוק התכנון והבנייה בישראל הינו חוק משנת 1965 שאינו מותאם למגמת השינוי במחשבה התכנונית.

דיני התכנון בעולם המערבי זכו בשנים האחרונות למשמעויות חדשות וזאת בהשפעת השינויים בתפיסה התכנונית, בשיקולים התכנוניים ובדרכי קבלת ההחלטות התכנוניות. על אף התפיסה החדשה , תחום תכנון המקרקעין עדיין נשען על חוק התכנון והבניה משנת 1965 הקובע את המסגרת וההוראות העיקריות בתחום התכנון והבניה בישראל.

 


מה לומדים בקורס דיני תכנון בניה ופיתוח נדל"ן?

קורס דיני התכנון והבניה בישראל מביא לידיעת המשתתפים את התיקונים הרבים שנעשו בחוק לאורך השנים, ומפגיש אותם עם דיני התכנון והבנייה השונים המתבטאים בחקיקה, בתקנות, בתכניות המיתאר ובפסיקה. הלימודים משלבים ניתוח של החוק מנקודת מבט ביקורתית בעקבות השינויים שחלו בתפיסת התכנון.

הקורס מעמיק בחוקים המרכזיים שנוגעים לפיתוח המקרקעין בארץ. דרך הבנת הבסיס במשפטי לתהליכי פיתוח מקרקעין, שואפים בקורס להעניק למשתתפים ידע מקיף בנושאי התכנון והבנייה, שחיוניים להצלחה של פרויקטים בעולם הנדל"ן. המשתתפים לוקחים חלק בהרצאות עיוניות ו בתרגולים מעשיים של החומר הנלמד.

תוכנית הלימודים בקורס דיני תכנון בניה ופיתוח מקרקעין מקיפה את החוקים העיקריים בתחום המקרקעין ומתמקדת גם בחוקים העוסקים בפעולות הפיתוח שלה. המשתתפים בקורס רוכשים הבנה מעמיקה בחוקי מינהל מקרקעי ישראל ,בחוקי התכנון והבניה, בחוק המקרקעין, בחוק מיסוי מקרקעין, וכן בחוקי עזר עירוניים הקשורים למקרקעין.

מלבד זאת התוכנית מכסה גם נושאים נוספים המשתייכים לתחום פיתוח המקרקעין כמו לדוגמא יסודות שמאות מקרקעין בדיקת כדאות פרויקטים, מדידות ומיפוי ומדידות. הלימודים בקורס מעניקים למשתתפים ידע משפטי מעמיק בתחום הבנייה ופיתוח המקרקעין ובו הלכות משפטיות, עתירות בענייני תכנון ובנייה, חוקי המינהל והמקרקעין בישראלי, מיסוי, תקנות שמאי מקרקעין, חוקי עזר לפיתוח תשתיות עירוניות ועוד.

קהל היעד

תוכנית הלימודים בקורס לדיני תכנון בניה ופיתוח מקרקעין פונה בעיקר לעוסקים בתחום התכנון והבנייה המעוניינים להעמיק ולהרחיב את ידיעותיהם בתחום וביניהם: חברי ועדות תכנון בניה, מנהלים בחברות בניה ופיתוח מקרקעין, מנהלים ברשויות מקומיות בתחומים של תכנון בניה ונכסים ולאנשי מקצוע מתחומי התכנון והבנייה. ללימודים בקורס יכולים להתקבל אקדמאים ובעלי מקצוע מנוסים בענף הנדלן, כמו למשל הנדסאים, מהנדסים, ואחרים שבקיאים בתחום.
 

מכללות קורס תכנון מקרקעין ובניה

 

  • היחידה ללימודי חוץ - המכללה האקדמית כנרת (עמק הירדן): ביחידה מתקיים קורס תכנון מקרקעין שמתמקד במרחב הכפרי והצורכים הייחודיים של יישובים אלה. היקף התכנית שמונה מפגשים.

 

  • אוניברסיטת בר אילן (רמת גן): במערך לתכניות מיוחדות של אוניברסיטת בר אילן מתקיים קורס תכנון ובניה, שהיקפו עשרה מפגשים. במהלך הקורס נלמדות סוגיות חשובות בתכנון ברמה המקומית והארצית ושיטות התמודדות עם קשיים אופייניים לענף.

 

  • המכללה למיסים ולחשבונאות (פרישה ארצית): במכללה מתקיים קורס תכנון ובניה, שמכים את משתתפיו למבחני רישוי מטעם משרד המשפטים למקצוע שמאות המקרקעין. הקורס מיועד בעיקר למהנדסים ולאקדמאים במקצועות הכלכלה והעסקים.


אתם בוודאי שואלים את עצמכם היכן יש מוסדות נוספים ללימודי השתלמויות, מהם תנאי הקבלה, האם יש יום פתוח בקרוב, כמה זה עולה ועוד. לנציגי השירות האישי שלנו יש תשובות לכל השאלות. כדאי לכם להתנסות חינם בשירות האישי שלנו, כך תוכלו לחסוך זמן, כאבי ראש וכסף.
 

שירות אישי חינם

צריך פרטים על קורס דיני תכנון, בניה ומקרקעין?

רוצה לדעת יותר על קורס דיני תכנון, בניה ומקרקעין?

רוצה שמוסדות הלימוד יחזרו אליך?

אנחנו באתר לימודים דואגים לך. נציגי השירות שלנו ישמחו לענות לך על שאלות בנושאי: תנאי קבלה, מלגות, עלויות, קורסים, משך הלימודים, הטבות וכו', אנו מזמינים אותך לנסות את השירות שלנו בחינם.

מתחייבים לא להעביר את פרטיך ללא אישור

חוות דעת של סטודנטים: השתלמויות

התקבלו 1 דירוגים בציון ממוצע 5.0 מתוך 5

Whatsapp Whatsapp