גימנסיה בגרויות

רוצה לדעת על ההקלות בעקבות משבר הקורונה? רוצה לדעת על לימודים בנושאי הכנה לבגרות?

 

 

לחץ/י כאן ותקבל/י שירות בחינם שיחסוך לך הרבה זמן, כאבי ראש וגם כסף ...

 

 

הגעת לדף עם מידע על גימנסיה בגרויות.

המידע באתר הועיל ל92% מהגולשים.

 

עזרנו גם לך? דרג אותנו:


רשת גימנסיה בגרויות

 

הצלחה מובטחת, ומבוטחת

 

השלמת בגרויות היא צעד חשוב ומשמעותי הנלקח בחייו של מי שזקוקים לו; כל מי שלא השלים את בחינות הבגרות בזמנו בתיכון, לזכאות לתעודת בגרות מלאה, וכן מי שמבקש לשפר או להשלים רק חלק מן הבחינות – כך שיוכל לאפשר לעצמו קבלה פשוטה יותר למסלולי הלימודים הגבוהים המבוקשים על ידו – כל אלה נדרשים לגשת להשלמת בחינות הבגרות, לקבלת תעודת בגרות מלאה.

 

לימודים למבחני בגרות יכולים להיעשות במספר אופנים, כאשר האופן המומלץ ביותר והיעיל ביותר הוא ללמוד באחד ממכוני הלימודים המיועדים לכך; רשת גימנסיה בגרויות היא אחד המכונים המומלצים והמקצועיים בתחום זה. מדובר ברשת בעלת קמפוסים לא מעטים ברחבי הארץ, המכינה את הסטודנטים הלומדים אצלה למעבר מוצלח של מגוון בגרויות, ביניהן – כל מקצועות החובה וחלק ממקצועות הבחירה – לבחינה במקצוע מוגבר. הרשת הוקמה בשנת 1988 והיא פועלת תחת פיקוח של משרד החינוך ולכן הלימודים בה אפשריים גם על חשבון הפיקדון הצבאי, לחיילים משוחררים.

 

על ייחודיות הלימודים בגימנסיה בגרויות

 

הלימודים בגימנסיה נמשכים כארבעה חודשים אינטנסיביים בכל מקצוע, והם מוצעים במסלולי בוקר או במסלולי ערב – למי שמבקשים לעבוד בזמן השלמת הבגרויות. הלימודים נערכים באופן שבו כל תלמיד זוכה ליחס האישי ולמעקב צמוד באשר לקצב ההתקדמות שלו ולקשיים המסוימים שלו – על ידי המורים המקצוענים המלמדים ברשת. מיותר לציין כי אין תנאי קבלה וכי לא נדרש מן התלמיד כל ידע קודם הקשור בחומר הלימוד לבגרות – אלא רק רצון ללמוד ונחישות להצליח.

 

בנוסף ובהתאם – גימנסיה בגרויות מתחייבת ללוות את הלומדים בקורסים השונים שהיא מציעה – עד להצלחתם בבחינת הבגרות, ולכן היא מעניקה להם ביטוח בגרות; מדובר באפשרות להמשיך ולשפר את הציון עד אשר התלמיד שבע רצון ממנו.

 

מסלולי השלמת הבגרויות

 

גימנסיה בגרויות מציעה מסלולים רבים להשלמת בחינות הבגרות, וביניהם:

 

מקצועות החובה לתעודת הבגרות:

 

 

בנוסף למקצועות החובה, רשת גימנסיה בגרויות מציעה מסלולים להכנה לבגרויות במקצועות בחירה – במקצועות מוגברים: גיאוגרפיה, פיזיקה, ומדעי החברה – כולם ברמה של 5 יחידות לימוד.

 

מסלול נוסף

 

בנוסף למסלולי ההכנה לבחינות הבגרות, מציעה גימנסיה בגרויות גם מסלול מכינה – חד-שלבי או דו-שלבי; מסלול זה נועד לחיילים משוחררים שאינם בעלי תעודת בגרות, והוא נבנה באופן המאפשר לתלמידיו ללמוד בתכנית שנתית מובנית מראש, המכשירה אותם בציונים הדרושים לקבלה לפקולטות השונות המבוקשות על ידם, ללימודי התואר הראשון. תכנית זו ממומנת, רובה ככולה, על ידי משרד הביטחון וכך, גם היא אפשרית למימון על חשבון הפיקדון הצבאי.

 

סניפי לימוד

 

לרשת זו סניפים לא מעטים ברחבי הארץ, ולרוב, בכולם ניתן ללמוד לכל הבגרויות הנדרשות לכם. סניפיה נמצאים בקריות, בחדרה ובנתניה.

 

 

לסיכום

 

גימנסיה בגרויות היא רשת מקצועית להכנה לבחינות הבגרות; היא מציעה לימודים במגוון סניפיה ברחבי הארץ, בכיתות קטנות ובאווירה תומכת – וכל זאת מתוך ליווי אישי ופרטני של כל תלמיד ותלמיד, ומתוך התחייבות להובילו בתמיכה מלאה – עד לציון המבוקש על ידו בכל אחד מן התחומים והמקצועות להשלמה לבחינת הבגרות. כל זאת, כדי לאפשר לעצמו דרך סלולה ובטוחה להמשך לימודים גבוהים בתחומים הרצויים בעבורו.
 ** לתשומת לבך נכונות המידע עלולה להשתנות מעת לעת. המידע המוצג כאן נכתב ונערך על ידי צוות האתר. למען הסר ספק בין האתר למוסד הלימודים לא מתקיים קשר מכל סוג שהוא.
ssssssssss

מעל 28,927 סטודנטים
המליצו והצביעו על מוסדות לימוד

חפשו חוות דעת על המסלול
ומוסד הלימודים שמעניין אתכם
למשל: אוניברסיטת חיפה, הבינתחומי ...
למשל: מנהל עסקים, משפטים...

חוות דעת של סטודנטים על מוסדות לימוד

  • 3.9

    המכללה האקדמית אחוה454 חוות דעת

  • 4.0

    אוניברסיטת בן-גוריון1,090 חוות דעת

  • 4.0

    המרכז האקדמי לב1,451 חוות דעת

Whatsapp Whatsapp