רוצה פרטים על אוניברסיטת בר אילן נגד משרד באוצר?

שירות אישי חינם!

מלא/י פרטיך ונחזור אליך

מאבק בין אוניברסיטת בר אילן נגד משרד האוצר

 

המאבק בנוגע לשכר הבכירים באוניברסיטת בר אילן לבין האוצר מחריף. האוצר דורש מן האוניברסיטה להעביר לו את נתוני השכר ואילו זו מסרבת.

המידע באתר הועיל ל92% מהגולשים.

 

עזרנו גם לך? דרג אותנו:


משרד האוצר בלם העברה של 10 מליון שקלים לאוניברסיטת בר אילן

 

המאבק בנוגע לשכר הבכירים באוניברסיטת בר אילן לבין האוצר מחריף. האוצר דורש מן האוניברסיטה להעביר לו את נתוני השכר ואילו זו מסרבת. המאבק מעמיד את פתיחת שנת הלימודים בסכנה.

 

קופסאות קרטון רבות, מלאות עד לעייפה בתלושי שכר, הועברו לוועדה לתכנון ותקצוב (ות"ת). לארגזי הקרטון צורף מכתב מן האוניברסיטה הדורש לשמור על סודיות הנתונים. כמו כן, נכתב במכתב כי האוניברסיטה דורשת לא להעביר את התלושים ופרטיהם לאוצר.

 

משרד האוצר לא נותר חייב ועצר העברה של כ-20% מתקציב בר אילן, סכום משוער של כעשרה מליון שקלים (וזאת בנוסף ל-7.5 מליון שקלים נוספים שהוקפאו ביולי).

 

הכדור אצל הוועדה לתכנון ותקצוב.

 

בתחילת חודש הבא תחליט הות"ת אם להעביר לאוצר את נתוני השכר. באוניברסיטה מאיימים בפנייה לבג"ץ במידה וגורל פתיחת שנת הלימודים יוטל בספק. כמו כן, מנסה האוניברסיטה לגייס למאבק גם את שר האוצר, יובל שטייניץ, אף על פי שזה הביע תמיכתו הנחרצת בממונה על השכר.

"נתוני שכר מבר-אילן ומהטכניון הגיעו לידינו מלווים במכתב אישי ליו"ר ות"ת הנוגע להעברת המסמכים למשרד האוצר", מסרו בות"ת, "בעקבות המכתב הוחלט לקבל חוות דעת משפטית חיצונית ופנימית, וות"ת תדון בישיבתה הקרובה בשאלה אם באפשרותה למסור את המסמכים".

שירות אישי חינם

צריך פרטים על אוניברסיטת בר אילן נגד משרד באוצר?

רוצה לדעת יותר על אוניברסיטת בר אילן נגד משרד באוצר?

רוצה שמוסדות הלימוד יחזרו אליך?

אנחנו באתר לימודים דואגים לך. נציגי השירות שלנו ישמחו לענות לך על שאלות בנושאי: תנאי קבלה, מלגות, עלויות, קורסים, משך הלימודים, הטבות וכו', אנו מזמינים אותך לנסות את השירות שלנו בחינם.

מתחייבים לא להעביר את פרטיך ללא אישור

חוות דעת של סטודנטים: אוניברסיטה

התקבלו 4,522 דירוגים בציון ממוצע 4.0 מתוך 5

Whatsapp Whatsapp