ברליץ לימודי שפות

רוצה לדעת על ההקלות בעקבות משבר הקורונה? רוצה לדעת על לימודים בנושאי שפות?

 

 

לחץ/י כאן ותקבל/י שירות בחינם שיחסוך לך הרבה זמן, כאבי ראש וגם כסף ...
 

הגעת לדף עם מידע על ברליץ - לימודי שפות.

המידע באתר הועיל ל91% מהגולשים.
 

עזרנו גם לך? דרג אותנו:


Berlitz - ברליץ בית הספר ללימוד שפות

 

ברליץ הינו בית ספר בינלאומי ללימודי מגוון שפות. ברליץ מכשיר במשך שנים רבות מיליוני אנשים מכל רחבי העולם. הלימודים בבית הספר ברליץ מתאימים למגוון רחב של אנשים בעלי צרכים שונים ומטרות שונות: עסקים, לנסיעות, לטיולים, ללימודים או להעשרה.

שיטת הלימוד בברליץ היא שיטת לימוד ייחודית שפותחה בשנת 1878 על ידי מייסד החברה, מקסימיליאן ברליץ. ברליץ גילה כי השתתפות הפעילה היא הדרך הטובה ביותר ללמידת השפה. שיטת ברליץ היא אינטראקטיבית ומהמהנות ביותר ללמודי שפה חדשה. בית הספר דואג להתעדכן באופן שוטף ועומד בדרישות בינלאומיות.

מדוע כדאי לי לבחור דווקא בברליץ?

לברליץ מספר יתרונות מוכחים, ההופכים את בית הספר למקום מעולה ללימודי שפות. בברליץ מתמקדים בדיבור, מחזקים ומרחיבים את אוצר מילים השימושי ועובדים בהתאם לכללי דקדוק חשובים. במהלך השיעור המורה והתלמידים מדברים רק בשפה הנלמדת.

 

בית הספר מציע מבחר גדול של תוכניות ומסלולי לימוד המתאימות לסוגי הסטודנטים השונים והמוסד מציע למעלה מ- 50 שפות לאורך כל השנה.

צוות המורים והמדריכים בבית הספר ברליץ כולל מורים מנוסים ומקצועיים, דוברי שפת אם בכל השפות המוצעות, המורים הינם בוגרי מוסדות להשכלה גבוהה ועברו תהליכי הכשרה פדגוגיים ייחודיים וקפדניים על מנת להתקבל לעבודה בברליץ.

תהליך הלמידה בקורסים השונים בברליץ כולל האזנה, טקסטים וקטעי קריאה, תרגילי כתיבה, דיבור שוטף במשך כל השיעור ומשחקי תפקידים.

 

התלמידים מתחילים להתמודד עם השפה החל מהשיעור הראשון ורוכשים מיומנויות למידה זהות למיומנויות שרכשו בשפת האם. הלימודים בבית הספר מקנים כלים לעבודה על השפה וביטחון לשוחח. המערכת והתוכן המועבר מותאמים באופן אישי לכל תלמיד, לדרישותיו וליעדים אליהם הוא שואף.

 


היצע הקורסים המציע ברליץ- בית הספר ללימודי שפות:

לברליץ היצע נרחב של קורסים המתאימים לכל דרישה ומטרה, זוהי הסיבה המרכזית לכך שרבים בישראל ובעולם בוחרים בברליץ בכל שנה מחדש. הקורסים ומסלולי הלימוד מאוד מגוונים, פרוסים במרכזי לימוד שונים ברחבי הארץ ומומלץ ליצור קשר עם בית הספר בטרם ההרשמה, על מנת להתאים לכל תלמיד מסלול או קורס המתאימים לו.

קורס Total Immersion:

 

קורס לאנשים בעלי זמן מוקצב ללמידת השפה. כשהזמן מהווה מגבלה קריטית, תוכנית הלימוד בקורס זה היא היעילה והמהירה ביותר להפנמת השפה. התוכנית אינטנסיביות מאוד ומאפשרת שליטה בשפה בזמן מינימאלי של שבועיים.

 

קורס פרטי:

 

תוכנית הלימודים האישית היא הדרך המהירה והיעילה ללימוד שפה חדשה. הקורסים מותאמים אישית לכל תלמיד, לדרישות שונות וללוח זמנים, הלימודים מתאפיינים ביחס אישי ובגמישות.

 

קורס קבוצתי:

 

קורס זה נערך בשעות ובקבוצות לימוד קטנות ואפקטיביות של 7-5 תלמידים, הקורס מעניק לכל אחד מן התלמידים זמן שיחה מירבי ושם דגש על תשומת לב ויחס אישי.

 

לימודים בחו"ל:

 

תוכנית לימודים זו מאפשרת ללמוד בכיתת הלימוד ומחוצה לה. הלימודים מקנים ידע רב בזמן קצר, הן בשפה והן בתרבות. התלמיד הופך לחלק מתרבות אותנטית.

כל הקורסים הנ"ל נמצאים במתכונות לימוד שונות המותאמות לכל תלמיד ותלמיד. קיימים מסלולי לימוד לילדים, למבוגרים, לימודים עסקיים ועוד.** לתשומת לבך נכונות המידע עלולה להשתנות מעת לעת. המידע המוצג כאן נכתב ונערך על ידי צוות האתר. למען הסר ספק בין האתר למוסד הלימודים לא מתקיים קשר מכל סוג שהוא.
Whatsapp Whatsapp