לימודי תואר ראשון - בצלאל האקדמיה לאומנות ועיצוב

רוצה לדעת על ההקלות בעקבות משבר הקורונה? רוצה לדעת על לימודים בנושאי תואר ראשון?

 

 

לחץ/י כאן ותקבל/י שירות בחינם שיחסוך לך הרבה זמן, כאבי ראש וגם כסף ...
 

הגעת לדף עם מידע על בצלאל - תואר ראשון.

המידע באתר הועיל ל91% מהגולשים.
 

עזרנו גם לך? דרג אותנו:


תואר ראשון בבצלאל - אקדמיה לעיצוב ואומנות בירושלים

 

לימודי תואר ראשון באקדמיית לעיצוב ואומנות בצלאל, הינם לימודים הנלמדים במסגרת מחלקה ראשית ותוכניות ההתמחות. הלימודים בבצלאל נפרשים על פני ארבע שנות לימוד, למעט המחלקה לארכיטקטורה בה משך הלימודים הינו חמש שנים.

 

התארים הראשונים, אשר מוכרים על ידי המועצה להשכלה גבוהה, הינם: תואר בוגר באמנות B.F.A , תואר בוגר בעיצוב B.DES ותואר בוגר בארכיטקטורה B.Arc , בהתאם למחלקה אותה בחר הסטודנט ללמוד.

 

המחלקה לאמנויות המסך (B.F.A.) תכנית חדשה ללימודי תואר ראשון (Screen based Arts):

 

המחלקה לאומנויות המסך יוצרת אפשרות ייחודית עבור האמן, לברוא עולמות משלו, לחוקק בהם חוקים משלו, להפיח בהם רוח חיים, תוכן, סיפור ותנועה, שכן על המסך הכל יכול להיות. המחלקה מעמידה בפני הסטודנטים את מיטב הטכנולוגיות הדיגיטאליות העכשוויות והמשוכללות ביותר שיש.

 

המחלקה לאומנות

 

יש הטוענים כי אומנות היא דבר שלא ניתן ללמוד, שהרי כישרון אי אפשר ללמד, אך בצלאל מוכיח שניתן ללמד את הסטודנטים לחידוד יצירתיותם, לביקורתיות ולספקנות, לסקרנות ולרכוש כלים מחשבתים שבאמצעותם יתפתחו ויהפכו הסטודנטים לאמנים. לימודי האמנות בבצלאל הינם לימודים מרחיבי דעת ופורצי גבולות.

 

המחלקה לארכיטקטורה

 

הלימודים במחלקה לארכיטקטורה של בצלאל הינם לימודים השואפים באופן תמידי להיות רלוונטיים. מתוקף כך, המחלקה מגדירה את עצמה כמובילה בתחום האקדמי, המחקרי, היישומי, והיצירתי ודואגת להיות מעורבות אקטיבית בתחומי הארכיטקטורה: עיצוב פנים, תכנון סביבה ונוף, עיצוב אורבני, תרבות בנייה ודיור ועוד.

 

המחלקה לעיצוב קרמי וזכוכית

 

המחלקה לעיצוב קרמי וזכוכית של בצלאל, מהווה מזה שנים בית יוצר לתהליכים רעיוניים במגוון התמחויות. במחלקה לעיצוב קרמי וזכוכית של בצלאל מוצעות ארבע התמחויות: עיצוב מוצר, קדרות, פיסול וזכוכית. בשנת הלימודים הראשונה לומדים הסטודנטים תוכנית לימודים זהה ואילו החל משנת הלימודים השנייה מתפצלת תוכנית הלימודים וכל סטודנט בוחר אחד מארבעת הנושאים הנ"ל כנושא להתמחות ראשית ועוד נושא כהתמחות משנית.

 

המחלקה לעיצוב תעשייתי

 

הביטו לרגע סביב, מה אתם רואים? כולנו מוקפים חפצים באופן תמידי, חלקם אישיים, אחרים לא, חלקם מעצימים אתכם ואולי אף מכילים אתכם. כל החפצים האלו, אשר מקיפים אתכם: הנעליים, כפתורי החולצה, המחשב שלכם, הפלאפון, הכסא עליו אתם יושבים ועוד... כולם מוצרים אשר עברו איזשהו תהליך עיצוב, הלימודים במחלקה מעניקים לסטודנטים אפשרות להיכנס אל עולם העיצוב התעשייתי המרתק.

 

המחלקה לצורפות ואופנה

 

המחלקה לצורפות ואופנה של בית הספר בצלאל היא מחלקה בעלת היסטוריה ארוכת שנים בבית הספר, למעשה המחלקה קיימת עוד מימיה הראשונים של האקדמיה. המחלקה עוסקת בהתפתחות הדיון בתחום הלבוש והצורפות, מרחיבה ומחדדת את השיח בתחום.

 

המחלקה לצילום

 

הלימודים במחלקה לצילום של בית ספר בצלאל מספקים לסטודנטים שלהם את מיטב הכלים הנדרשים מהם בכדי להיות צלמים-אמנים-מעצבים מיומנים הבקיאים בכל התחומים בהם הצילום מתקיים. הסטודנטים של המחלקה מפתחים מיומנות עיוניות וטכניות, תוך כדי לימוד והבנת רעיונות צילומיים והקשרים היסטוריים. הלימודים מסייעים לצלמים המתחילים לגבש את זהותם כאמנים אשר מודעים לסביבה בה הם פועלים.

 

המחלקה לתקשורת חזותית

 

בבסיס הראשי של כל יצירה נמצא תמיד הפלא אשר נקרא תקשורת חזותית, בין אם זה בעיצוב אתרי אינטרנט, עיצוב ספרים, איורים, קמפיינים לפרסום או פרסומות טלוויזיה. התקשורת החזותית כוללת רעיונות, העברת מסרים ומידע באמצעות צורות, דימויים,מילים, צבעים, חומר, צלילים ותנועה.

 

המעצב החזותיים מנהלים קשר ישיר עם קהל היעד שלהם על ידי שימוש בשפה קונבנציונלית ובלתי קונבנציונלית בו זמנית ומקפידים לשמור על רעננות ומקוריות.

 

אווירת הלימודים באקדמיה לעיצוב ואומנות בצלאל הינה אווירה אומנותית המעודדת ליצירתיות וחשיבה מקורית בקרב הסטודנטים.

 ** לתשומת לבך נכונות המידע עלולה להשתנות מעת לעת. המידע המוצג כאן נכתב ונערך על ידי צוות האתר. למען הסר ספק בין האתר למוסד הלימודים לא מתקיים קשר מכל סוג שהוא.


למידע נוסף לחצו: בצלאל - אקדמיה לאמנות ועיצוב ירושלים

עוד מסלולי לימוד - האקדמיה בבצלאל
פורום ייעוץ לימודים
לאיזה מקצועות צריך 5 יחידות מתמטיקה?
אושרית נחשון
1 תגובות
לימודי תרבויות נשכחות ולימודי לטינית
הדר
1 תגובות
איך לבדוק ממוצע ציונים ללא פסיכומטרי?
יצחק
1 תגובות
ערך תואר מהאוניברסיטה הפתוחה בתחום ההייטק
אודל
1 תגובות
הוספת קורס בפסיכולוגיה רפואית לתואר דו חוגי כלכלה וניהול
מיסי
1 תגובות
הוצאת תעודת 12 שנות לימוד מבית הספר
מאיה
1 תגובות
ערעור על ציון בחינה פסיכומטרית
עאדל אבו עומר
1 תגובות
לכניסה לפורום
Whatsapp Whatsapp