רוצה פרטים על קורס בניית מערכות מסחר אוטומטיות?

שירות אישי חינם!

מלא/י פרטיך ונחזור אליך

קורס לבניית מערכות מסחר אוטומטיות

רוצה לדעת על ההטבות שניתן לקבל בעקבות הקורונה? רוצה לדעת על קורס בניית מערכות מסחר אוטומטיות? אנחנו רוצים לעזור לך!

דרכנו תוכל לקבל את כל התשובות לכל השאלות. השוואת מחירים, מלגות, תנאי קבלה, מסלולים וכו'. רוצה לדעת מה טוב בשבילך? רוצה לקבל החלטה? אנחנו בקשר עם מאות מוסדות לימוד המציגים אלפי מסלולי לימוד שונים.

 

לחץ/י כאן ותקבל/י שירות בחינם שיחסוך לך הרבה זמן, כאבי ראש וגם כסף ...

המידע באתר הועיל ל92% מהגולשים.

 

עזרנו גם לך? דרג אותנו:


הכשרה לבניית מערכות מסחר אוטומטיות

 

על מסחר אוטמטי

 

בעבר מערכות מסחר אוטומטיות היו נחלתם של תאגידי ענק או גורמים פיננסיים בינלאומיים, כיום הן נגישות גם למגזר הפרטי. סוחרים רבים נעזרים ביועצים, תחושות הבטן, בידע האישי ובפרמטרים נוספים על מנת לסחור בשוק ההון. שיטת המסחר האוטומטי מהווה אוסף של פקודות, הוראות ותנאים אשר יאפשרו למחשב לבצע פעולות של רכישה או מכירה באופן אוטומטי.

 

קיראו על: לימודי שוק ההון

 

היתרון שבשיטה הוא שהמערכת מסחר אוטומטית מנוטרלת מכל מגע אנושי, דבר שלעיתים מהווה מכשול עבור הסוחר. כל סוחר יכול לייצר לעצמו מערכת מסחר אשר תבצע עבורו את הפעולות על ידי פרמטרים מוגדרים מראש. שיטה זו מאפשרת ניהול עקבי של כספים וסיכונים באמצעות חישובים סטטיסטיים. מערכת המסחור האוטומטית מאפשרת מסחר במספר רב של צמדים בו זמנית. אסטרטגיית מסחר זו הוכיחה את עצמה כרווחית ובעלת סיכון נמוך.

 

למי מיועד הקורס?

 

קורס בניית מערכות מסחר אוטומטי מיועד לסוחרי מט"ח פעילים, המעוניינים להכיר את השיטה ולהפוך את המסחר למקצוע. המרצים המקצועיים מקנים ידע רחב בשוק ההון ובהכרת האסטרטגייה, תוך ניהול מעבדה של בדיקה וניתוח אסטרטגיות.

 

מטרות ותכני הקורס

 

מטרות הקורס לבניית מערכות מסחר אוטומטיות הינה הקניית יכולות לתכנון או שדרוג אסטרטגיות למסחר בשוק ההון, ביצוע אופטימזציה וניתוח, רווחיות וסיכונים של אסטרטגיות מסחר בשוק ההון, לבנות, להבין ולבצע שינויים בקוד מסחר אוטומטי, בניית קודים למסחר ידני, קוד אוטמטי למסחר המנוהל ידנית.

 

תוכנית הלימודים לקורס בניית מערכות מסחר אוטומטיות כוללת את הנושאים הבאים: הכרות עם מערכת ה-MetaTrader – תפעול המערכת, פיתוח אסטרטגיות, מציאת מקורות מידע לבדיקות היסטוריות. קוד תכנות – בדיקה וניתוח דוחות, אופטימיזציה, הכרת Meta Editor. תכנון אסטרטגיית מסחר – מרכיבים בתכנון אסטרטגיית מסחר, המנעות מטעיות, משתנים בתכנון אסטרטגיות, פונקציות, מערכים, לולאות, ביטויים, אפיון אסטרטגיה, אסטרטגיה למסחר אוטמטי. אופטימזציה – ביצוע נכון של אופטימיזציה. ניתוח ביצועים – Back Test, ניתוח נתונים היסטוריים, Forward Testing. קוד למסחר אוטומטי – יצירת קוד, מציאת שגיאות, טיפול בשגיאות, גישה אל נתוני מסחר מתוך הקוד, גישה אל אינדיקטורים מתוך הקוד, ביצוע פעולות מסחר באמצעות קוד. מהם אינדיקטורים, יכולת האינדיקטורים, מבנה אינדיקטורים, בניית אינדיקטור, אלגוריתם מורכב, מה זה באפר, מה זה אובייקט, ניהול כספי ועוד.

 

מוסדות לימוד

 

  • פינקסו אקדמני - פינקסו אקדמי הינו הגוף הלימודי של חברת פינקסו מקבוצת למבקס, חברת העוסקת במסחר בשוק ההון. היקף הקורס הינו ארבעים ושמונה שעות אקדמאיות הכוללת שנים עשר מפגשים. המרצים בפינקסו אקדמי הינם מומחים בעלי ותק וניסיון בפיתוח אסטרטגיות אוטומטיות רווחיות ובניהול מעבדה לבדיקה ולניתוח אסטרטגיות.

 

  • גופורקס - גופורקס הינה חברה הפועלת כברוקר מייצג של מספר חברות עולמיות. היקף קורס לבניית מערכות מסחר אוטומטיות בגופורקס הינו שלושים שעות אקדמיות הכוללת עשרה מפגשים. גופורקס מציעה למשתתפי הקורס תוכנת מסחר META TRADER 4 לעבודה ללא הגבלת זמן.

 

אתם בוודאי שואלים את עצמכם היכן יש מוסדות לימודים נוספים, מהם תנאי הקבלה, האם יש יום פתוח בקרוב, כמה זה עולה ועוד. לנציגי השירות האישי שלנו יש תשובות לכל השאלות. כדאי לכם להתנסות חינם בשירות האישי שלנו, כך תוכלו לחסוך זמן, כאבי ראש וכסף.

 

שירות אישי חינם

צריך פרטים על קורס בניית מערכות מסחר אוטומטיות?

רוצה לדעת יותר על קורס בניית מערכות מסחר אוטומטיות?

רוצה שמוסדות הלימוד יחזרו אליך?

אנחנו באתר לימודים דואגים לך. נציגי השירות שלנו ישמחו לענות לך על שאלות בנושאי: תנאי קבלה, מלגות, עלויות, קורסים, משך הלימודים, הטבות וכו', אנו מזמינים אותך לנסות את השירות שלנו בחינם.

מתחייבים לא להעביר את פרטיך ללא אישור

מוסדות לימוד קורס בניית מערכות מסחר אוטומטיות

חוות דעת של סטודנטים: שוק ההון

התקבלו 1 דירוגים בציון ממוצע 4.0 מתוך 5

טיפים ממומחים בנושא שוק ההון

עמנואל קוק
עמנואל קוק, מוותיקי שוק ההון בארץ ומייסד שותף של חברת IBI בתי השקעות, מאמין שעבודה קשה, התמדה ולמידה מאחרים הם בין הכלים החשובים למי שחולמים על קריירה בשוק ההון, שנחשב לאחד מתחומי העתיד. "הבסיס להצלחה בשוק ההון הוא עבודה מלמטה. כדי להיות טוב צריך משקע של כמה שנים בעבודה מעשית. בשביל לעבוד נכון צריך זמן. חשוב ללמוד מהניסיון של ותיקים בתחום וגם מהתהליכים שמתרחשים מסביב."
"צריך יכולות אנליטיות והבנה טובה של תהליכים, לצד רצון ללמוד מניסיון של חברות שונות. חשוב להבין באנליזה וגם להסתכל על אחרים שמבינים בתחום ולרכוש מהם כלים."
עמנואל קוק
מייסד שותף ב - IBI השקעות
Whatsapp Whatsapp