קורסי הכנה בבית הספר TopPrep

רוצה לדעת על ההקלות בעקבות משבר הקורונה? רוצה לדעת על לימודים בנושאי קורס הכנה?

 

 

לחץ/י כאן ותקבל/י שירות בחינם שיחסוך לך הרבה זמן, כאבי ראש וגם כסף ...
 

הגעת לדף עם מידע על TopPrep - טופ פרפ.

המידע באתר הועיל ל91% מהגולשים.
 

עזרנו גם לך? דרג אותנו:


בית הספר TopPrep


מגיעים מוכנים לבחינה


על מוסד הלימוד


בית הספר TopPrep מציע קורסים שונים להכנה לבחינות אקדמיות בשפה האנגלית. כך, למשל, ישנם מסלולים להכנה למבחני GMAT, אמי"ר, אמיר"ם ו-TOEFL.


קורסי ההכנה בבית הספר מתקיימים במתכונת מגוונות, המותאמות לצרכי התלמידים. השיעורים מתקיימים בקבוצות קטנות, כאשר המשתתפים יכולים לבחור גם ללמוד במסלולי "אחד על אחד" בהם אפשר גם לקבוע את שעות הקורס וימי הלימוד לפי ההעדפה האישית. כמו כן, מרבית הקורסים ב - TopPrep משלבים בין למידה פרונטלית לתרגולים דרך מערכת ממוחשבת. במהלך הקורס מקבלים התלמידים מגוון כלים ללמידה כמו חוברות וערכות הכנה וכן לומדים שיטות רבות שיכולות לסייע להם לעמוד בהצלחה בבחינות.

 

מסלולי לימוד ב - TopPrep


קורס הכנה לבחינת אמי"ר


קורס אמי"ר מתאים לסטודנטים שמעוניינים להגיע לרמת פטור באנגלית במהלך התואר הראשון. המשתתפים מכירים את מבנה הבחינה ואופי השאלות בפרקים השונים. השיעורים כוללים הרצאות, מצגות להמחשה, תרגולים חווייתיים ולמידה מקוונת. כמו כן, התלמידים זכאים למכינה שנערכת לפני תחילת הקורס, בה הם משפרים את יכולות הקריאה ומרחיבים את אוצר המילים באנגלית.


הקורס מתפרש על פני כחודשיים וכולל שמונה מפגשים שנערכים אח לשבוע. התלמידים יכולים לבחור ללמוד בקבוצות של כעשרה תלמידים, בקבוצות תרגול קטנות של כארבעה תלמידים, או בקורס אישי אחד על אחד.


קורס הכנה לבחינת אמיר"ם


קורס ההכנה למבחן אמיר"ם מיועד לכל מי שנדרשים לעבור את המבחן הממוחשב כדי להתקבל למוסד אקדמי. במהלכו, התלמידים לומדים כיצד להתמודד עם כל סוגי השאלות שמופיעים בבחינה ורוכשים יסודות בשפה האנגלית. השיעורים משלבים בין למידה עיונית לתרגול באמצעות עזרי לימוד כמו סימולציות, משחקים והאזנה לקטעים. התרגול משקף את אופי הבחינה וכך נערך ברמת קושי שהולכת ועולה.


התכנית כוללת כשמונה מפגשים שנערכים אחת לשבוע. אלה מתקיימים בקבוצות של 10 תלמידים, קבוצות קטנות של כ - 4 תלמידים או במתכונת 1 על 1.


קורס הכנה למבחן GMAT


קורס GMAT ב - TopPrep מתחלק לשני קורסים משלימים, האחד מכין לחלק המילולי והאחר לחלק הכמותי בבחינה. כל קורס נועד להכין את התלמידים באופן ממוקד לאחד החלקים במבחן, שהוא אחד השלבים לקבלה לתואר השני במנהל עסקים.


בקורס הכמותי, התלמידים מרעננים את שליטתם במתמטיקה ומכירים את סוגי השאלות השונים בחלק הכמותי. הם לומדים לזהות

את ההיגיון שמאחורי השאלות וכך לענות עליהן מבלי לבצע את כל החישובים.


בקורס המילולי רוכשים התלמידים כלים בדקדוק אנגלי, בתחביר ובהיגיון שפתי. הם מתרגלים את משימות כתיבת החיבורים ודנים בדרכים לזיהוי טיעונים בחלק הבנת הנקרא.


הקורסים מתקיימים בקבוצות קטנות שכוללות עד שמונה תלמידים. הקורס המקיף (כמותי ומילולי) כולל כ - 19 שיעורים, קורס מילולי בלבד כולל כ - 10 מפגשים וקורס כמותי כ - 9 מפגשים. בנוסף, יכולים התלמידים לבחור במתכונת הכנה אחד על אחד, או בקורס הכנה חלקי, לאלו שנבחנו בעבר בבחינת GMAT ומעוניינים לשפר את הישגיהם.


קורס הכנה למבחן TOEFL


קורס TOEFL מכין את התלמידים לקראת הבחינה ובמהלכו הם מתוודעים לעקרונות כמו חלקות זמן נכונה, הבחנה בין עיקר לטפל ומיקוד. כמו כן, הם מרחיבים את אוצר המילים, כותבים חיבורים ומתרגלים דיבור שוטף באנגלית בנושאים אקדמיים.


התכנית כוללת כ - 8 מפגשים ומתקיימת בקבוצות קטנות של עד שישה משתתפים. בנוסף, מתקיים קורס "מרתון" שמציע הכנה מקוצרת לתלמידים שחזקים באנגלית.


קורסי אנגלית עסקית


מלבד קורסי ההכנה לבחינות, מציעים ב - TopPrep גם קורסים באנגלית עסקית, שמתאימים לאנשי עסקים במגוון רמות. המסלולים מסייעים לשפר את מיומנויות הביטוי בכתב ובעל פה, לצורך שיפור ההתנהלות מול לקוחות ועמיתים לעבודה.


השיעורים מותאמים לרמת הידע של התלמידים ונערכים במתכונת גמישה יחסית. ניתן ללמוד במתכונת אחד על אחד, או במתכונת דומה שנערכת כולה במערכת אינטרנטית. בבית הספר מציעים קורסים שמתמקדים בדיבור עסקי, בכתיבה עסקית באנגלית, או בהכנה לקראת ראיונות עבודה.** לתשומת לבך נכונות המידע עלולה להשתנות מעת לעת. המידע המוצג כאן נכתב ונערך על ידי צוות האתר. למען הסר ספק בין האתר למוסד הלימודים לא מתקיים קשר מכל סוג שהוא.
Whatsapp Whatsapp