בית הספר מעלה לקולנוע בירושלים

רוצה לדעת על ההקלות בעקבות משבר הקורונה? רוצה לדעת על לימודים בנושאי מכללות?

 

 

לחץ/י כאן ותקבל/י שירות בחינם שיחסוך לך הרבה זמן, כאבי ראש וגם כסף ...
 

הגעת לדף עם מידע על מעלה - בית הספר לקולנוע בירושלים.

המידע באתר הועיל ל91% מהגולשים.

 

עזרנו גם לך? דרג אותנו:


מעלה - בית הספר לקולנוע בירושלים

 

"מעלה" - בית הספר לקולנוע, טלוויזיה ואמנויות נוסד בשנת 1989 בירושלים. בית ספר זה הוקם על- ידי עמותת "מעלה", וזאת בכדי לתת פתרון הולם עבור הציבור הדתי, שהחל גם הוא להתעניין במקצועות התקשורת ובעולם הטלוויזיה והקולנוע המרתק. בית הספר ממוקם במבנה אבן מיוחד בשכונת מוסררה שבירושלים, מבנה המדמה את שבטי ישראל.

 

אודות בית ספר מעלה

 

"מעלה", בית הספר לקולנוע בירושלים, נחשב כיום לאחד מבתי הספר המובילים ללימודי האומנויות, הקולנוע והטלוויזיה. בית ספר זה מציע לתלמידיו לימודים בתחום הבימוי, ההפקה והתסריטאות. לימודים אלו מאפשרים לסטודנטים רכישת הכשרה מעשית וליווי צמוד לאורך כל תהליך הלמידה. הלימודים מתבצעים בקמפוס בירושלים.

 

 

ייחודיותו של בית ספר מעלה

 

לבית- הספר לקולנוע בירושלים ישנה ייחודיות שאין לבתי- ספר אחרים בתחום. הלימודים ב"מעלה" שומרים על איזון וחיבור בין עולם היהדות, התרבות הלאומית והמסורת הדתית לבין עולם הקולנוע, הטלוויזיה והאומנות. חיבור ייחודי זה הוא הגורם הראשי לסרטים רבים ומוצלחים בנושא. עוד מרגע הקמתו של בית- הספר, הופקו סרטים דוקומנטריים רבים ששילבו תכנים של יהדות ואקטואליה ישראלית, לצד תכנים ביקורתיים ואף שנויים במחלוקת בחברה בה אנו חיים.

 

הלימודים ב"מעלה" כוללים גם את הפן העלילתי וגם את הפן התיעודי, וזאת בכדי שהסטודנטים יחשפו בצורה האובייקטיבית ביותר לחברה הישראלית. כמו כן, הלימודים מעניקים דגש מיוחד לויזואליות של סרטים, הן מבחינת הרעיון והן מבחינת היישומים הטכניים.
הסטודנטים של "מעלה" נהנים מציוד טכני חדיש ואיכותי, המסייע להם לעבוד במקצועיות גבוהה ככל האפשר. הלימודים כוללים ימי עיון, סדנאות ומפגשים עם אומנים מרתקים מכל העולם.

 

מסלולי לימוד

 

  • בימוי והפקה - מסלול לימודים מלא:

    מסלול לימודים זה נפרש על פני 4 שנות לימוד ומתבצע במתכונת חד- שבועית. מטרת הלימודים במסלול המלא לבימוי והפקה הינה הכשרת כל המשתתפים במיטב תחומי התקשורת והמדיה: צילום, הפקה, בימוי, עריכה,תאורה, סאונד ועוד.

 

  • לימודי תסריטאות:

    מסלול לימודים זה נפרש על פני שנתיים של לימודים ומתבצע במתכונת חד- שבועית. מטרת לימודי תסריטאות הינה מתן הכשרה כתסריטאים, לכל המעוניינים, בכל הגילאים. המסלול שואף שבוגריו ישתלבו כתסריטאים איכותיים ומובילים בקולנוע ובטלוויזיה ואך ישתפו פעולה עם בוגרי מגמת בימוי והפקה לצורך הפקת סרטי הגמר.

 

סגל המרצים

 

לימודי קולנוע, טלוויזיה ואמנויות ב"מעלה" מועברים על ידי סגל מורים איכותי ומובחר. סגל זה מורכב מאנשי טלוויזיה וקולנוע מן השורה הראשונה, מפיקים, בימאים, תסריטאים, שחקנים, צלמים, אנשי במה וכדומה.

 

קהל יעד

 

הלימודים ב"מעלה", פונים לקהל המתעניינים באומנות, יצירה, טלוויזיה וקולנוע. אנשים קריאטיביים שרואים את עתידם בתחום הבימוי, ההפקה והתסריטאות.

 

משך הלימודים

 

משך הלימודים בבית- הספר לקולנוע "מעלה" שבירושלים משתנה בהתאם למסלול הלימודים אותו בחר הסטודנט. מסלולי הלימוד מתחילים משנתיים במתכונת חד- שבועית ועד לארבע שנים במתכונת חד- שבועית.

 

סיום הלימודים, תעודות ואפשרויות תעסוקה

 

עם סיום הלימודים בבית- הספר לקולנוע "מעלה" שבירושלים, מקבלים הבוגרים תעודות גמר בהתאם למגמת הלימוד בה הם בחרו ללמוד. לאחר קבלת התעודות יכולים הבוגרים להתחיל את עתידם בעולם האומנויות, הטלוויזיה והקולנוע ולהשתלב כמפיקים, בימאים או תסריטאים של סרטים מגוונים. נדגיש כי מדי שנה, סרטי הגמר של בוגרי "מעלה" זוכים בפרסים ונהנים מהצלחה בינלאומית. גם הבוגרים עצמם משתלבים במהרה בכל תחומי התקשורת.
 ** לתשומת לבך נכונות המידע עלולה להשתנות מעת לעת. המידע המוצג כאן נכתב ונערך על ידי צוות האתר. למען הסר ספק בין האתר למוסד הלימודים לא מתקיים קשר מכל סוג שהוא.

חוות דעת של סטודנטים על מעלה - בית הספר לקולנוע בירושלים

התקבלו 5 דירוגיםבציון ממוצע: 4.2 מתוך 5

מעלה - בית הספר לקולנוע בירושלים
25/10/2017

מה אתה אוהב/לא אוהב במוסד הלימודים?

שתמיד יש עידוד ודוחפים את הסטודנטים לתת מעצמם תמיד יש מי שיקשיה ויעזור לך.

על הקמפוס

הקמפוס בו אני לומדת זו פשוט משפחה אחת גדולה . בכל כיתה יש מספר קטן של תלמידים שנבחרים בפינצטה ולכן י קרא עוד...

מעלה - בית הספר לקולנוע בירושלים
21/04/2017

מה אתה אוהב/לא אוהב במוסד הלימודים?

אני לומדת בשני מוסדות שונים. הראשי שבהם הוא בית הספר לקולנוע מעלה- שם לומדים את כל מקצועות הקולנוע ב קרא עוד...

על הקמפוס

מעלה הוא בית ספר קטן ולכן מאוד מאוד משפחתי. כולם מכירים את כולם ולכל אחד מהתלמידים ניתן יחס אישי שנו קרא עוד...


לכל חוות הדעת
Whatsapp Whatsapp