בית הספר לעסקים ולקמעונות - לימודי תעודה

רוצה לדעת על לימודים בנושאי תעודה, מקצוע?

 

לחץ/י כאן ותקבל/י שירות בחינם שיחסוך לך הרבה זמן, כאבי ראש וגם כסף ...

 

הגעת לדף עם מידע על בית ספר לעסקים וקמעונות.

המידע באתר הועיל ל93% מהגולשים.

 

עזרנו גם לך? דרג אותנו:

אהבת? שתף ב:


בית הספר לעסקים וקמעונאות

 

A.B.S בית ספר לעסקים וקמעונאות הוא בית ספר המתמחה בלימודי המסחר, הקמעונאות והצרכנות. לבית הספר יש ותק וניסיון של שנים רבות בהוראת התחום בצורה המקצועית ביותר שיש. הלימודים בבית הספר מתבצעים בשיתוף פעולה עם המכללה למינהל ומתקיימים במרכזי לימוד הנמצאים בתל אביב ובאשדוד.

 

הקורסים השונים בבית הספר מקנים למשתתפים לימודים יחודיים ומקצועיים המתבצעים ברמת לימוד גבוהה המשלבת ידע תיאורטי וכלים מעשיים ופרקטיים רבים. בתהליך הלמידה הסטודנטים בונים תוכנית עסקית אישית המיישמת את מירב המיומנויות שרכשו בקורס ומגישים אותה כפרויקט גמר.

 

קורס ניהול עסק קטן:

 

מטרת הלימודים בקורס ניהול עסק קטן הוא הקניית כלים תיאורטיים ומעשיים בניהול של עסקים קטנים מסוגים שונים, שימורם והצלחתם הכלכלית. השיטות והמיומנויות שרוכשים התלמידים מבטיחים את בצלחתו הכלכלית של העסק אשר יקימו, עמידותו בתחרות, בשוק המשנה ובתקופת.

 

הלימודים בקורס מתאימים לבעלי עסקים קטנים, למנהלי חנויות, ליזמים שונים ולכל מי שמעוניין לנהל עסק ולהתקדם בתחום הקמעונאות.

 

קורס מיני מנהל עסקים:

 

קורס מיני מנהל עסקים הינו קורס מעשיר וחוויתי לילדים. הלימודים בקורס מתאימים לבני נוער בגילאי 12-17 ומטרתו היא מתן עקרונות חשובים וחיוניים לתחום מנהל העסקים.

 

קורס זה פותח מתוך גישה הטוענת כי הילדים של היום הם המבוגרים של דור המחר וכי עולם העסקים תלוי בהם, לכן החינוך לתחום העסקים הוא מהותי עבורם.

 

הלימודים מתבצעים בקבוצות גילאים שונות: 12-13, 14-15, 16-17 ובמהלכו ילמדו הילדים את רזי הניהול ומנהל העסקים.

 

קורס מנהל עסקים:

 

הלימודים בקורס זה הינם לימודים מקיפים ומעמיקים שמטרתם לשים דגש על מנהל העסקים בחנויות השונות, בבתי עסק, ברשתות השיווק ועוד. הלימודים בקורס זה מתבצעים בשיתוף פעולה עם המכללה למנהל ובסיומם מוענקת לבוגרי הקורס אשר עמדו בדרישות תעודת גמר מטעם בית הספר לעסקים וקמעונאות והמכללה למנהל.

 

הקורס מקנה לתלמידים ידע רב בתחום מנהל העסקים והקמעונאות, הובלת עסקים להצלחה ושגשוג, ניהול המרחב הקמעונאי ועוד.

 

קורס מכירה לסוכני ונציגי מכירות:

 

קורס מכירה לסוכני ונציגי מכירות הינו קורס מרוכז המשפר מיומנויות שירות ומכירה ומקנה מיומנויות נוספות למשתתפי הקורס, מיומנויות אשר תורמות והופכות כל עסק קמעונאי קטן, להצליח כגדול.

 

הלימודים מקנים כלים רבים ויעילים למכירות שונות, לעבודה עם לקוחות פוטנציאליים, פיתוח חשיבה יצירתית לקידום מכירות, שיטות לשיפור איכות המכירות, הגדלת כמות המכירות ועוד.

 

קורס שוק ההון:

 

הלימודים בקורס שוק ההון מאפשרים למשתתפי הקורס היכרות ראשונית עם עולם שוק ההון ועולם ההשקעות הפיננסיות. הלימודים בקורס מקנים ידע בסיסי בתחום התיאורטי והמעשי בשוק ההון הישראלי והבינלאומי.** לתשומת לבך נכונות המידע עלולה להשתנות מעת לעת. המידע המוצג כאן נכתב ונערך על ידי צוות האתר. למען הסר ספק בין האתר למוסד הלימודים לא מתקיים קשר מכל סוג שהוא.

מעל 28,198 סטודנטים
המליצו והצביעו על מוסדות לימוד

חפשו חוות דעת על המסלול
ומוסד הלימודים שמעניין אתכם
למשל: אוניברסיטת חיפה, הבינתחומי ...
למשל: מנהל עסקים, משפטים...

חוות דעת של סטודנטים על מוסדות לימוד

  • 4.0

    המרכז האקדמי לב 1,426 חוות דעת

  • 4.0

    האוניברסיטה העברית בירושלים 913 חוות דעת

  • 4.1

    האוניברסיטה הפתוחה 1,226 חוות דעת

עדכונים אחרונים באתר

חדשות ועדכונים

עכשיו בפורום

לכל הפורומים

מלגות חדשות

ימים פתוחים