בגרויות ופסיכומטרי בבית ספר חרשן

רוצה לדעת על ההקלות בעקבות משבר הקורונה? רוצה לדעת על לימודים בנושאי הכנה לבגרות?

 

 

לחץ/י כאן ותקבל/י שירות בחינם שיחסוך לך הרבה זמן, כאבי ראש וגם כסף ...
 

הגעת לדף עם מידע על בגרויות ופסיכומטרי - בית ספר חרשן .

המידע באתר הועיל ל91% מהגולשים.
 

עזרנו גם לך? דרג אותנו:


בית ספר חרשן - קורסי הכנה לבגרות ולפסיכומטרי

 

התפיסה הבסיסית בבית הספר חרשן גורסת כי אין תחליף לעבודה קשה ולימודים הינו תחום שבו הכול תלוי במידת ההשקעה. בשעריו של בית הספר חרשן באים מדי שנה תלמידים אשר "חרשנות" לא הייתה תכונה שאפיינה אותם בעבר. הלימודים בבית הספר חרשן, לעומת זאת, מאופיינים באינטנסיביות ובליווי צמוד של הצוות המקצועי. למעשה, אין לתלמידים בבית הספר אפשרות אחרת אלא לשקוד על לימודיהם ולהצליח בהם. המודל בחרשן נועד להעניק לתלמידים את כל הכלים המתאימים והנכונים להצלחה. בבית הספר חרשן מציעים קורסי הכנה לבגרויות וגם קורסים שמכינים לקראת הפסיכומטרי.

 

היתרונות בביה"ס חרשן

 

 • מורים - הגורם התומך והמשפיע ביותר להצלחה בקורסי ההכנה לבגרות הוא איכות המורים. סגל המורים בבית הספר חרשן מורכב ממורים איכותיים, בעלי ניסיון של עשרות שנים כל אחד, מנהלי בתי ספר, בודקי בחינות בגרות, רכזי מקצוע מובחרים וכותבי ספרי לימוד.

  הקבלה של מורים בבית הספר חרשן נעשית על בסיס שני מרכיבים עיקריים - חוות דעת של תלמידים והצלחות מוכחות. כמו כן, המורים בחרשן נמדדים גם לפי יכולת "אנושית" וגישה אמיתית וכנה לתלמידים ולחולשותיהם.

 

 • ליווי - בית הספר חרשן מבין כי על מנת להצליח במסע המפרך של השלמת הבגרויות, יש צורך בליווי ותמיכה. לפיכך, גויסו בבית ספר חרשן גורמים נכונים ומקצועיים אשר תפקידם להעניק לתלמידים תמיכה ורוח גבית חזקה, לאורך כל התהליך.

 

 • יועץ/ת הלימודים - גורם מכוון ומייעץ החל מהפגישה הראשונה. יועצת הלימודים הינה כתובת ראשונה וחשובה אשר תפקידה לעזור לתלמיד לבחור את הדרך הנכונה ביותר, הקלה ביותר והמתאימה ביותר בדרכו אל היעד. יועצת הלימודים עומדת לרשות תלמידי חרשן בכל שאלה, בעיה, הערה והארה.

 

 • יועצת אקדמאית בכירה - אחד הגורמים הייחודים בבית הספר חרשן הוא התפיסה כי תעודת בגרות משמשת בגיל מסוים ככלי ותו לא. הבגרות מסייעת לתלמידים להתקבל למוסדות אקדמיים ולהתפתח בתחום זה. אי לכך, בית הספר חרשן מאפשר לתלמידיו להתייעץ עם יועצת אקדמית בכירה אשר מסוגלת להעניק להם תשובות לשאלות שונות בנוגע ללימודים במוסדות להשכלה גבוהה. לדוגמא – מה ללמוד? איך ללמוד? מה מקובל? מה יעיל? איך בונים מערכת? האם אפשר לעבוד תוך כדי התואר? וכדומה.

 

 • מיקום - בית הספר חרשן נמצא במרכז תל אביב. המיקום הינו מרכזי ומאפשר גישה לכל תושבי המרכז ואף מעבר לכך. כמו כן, האווירה הצעירה באזור הופכת את הלימודים לנחמדים יותר.

 

 • מערכת השעות - התנאי הבסיס בבית הספר חרשן הוא לימודים אינטנסיביים בהיקף רחב וצפוף. עם זאת, לעיתים מערכת שעות צפופה מדי עלולה להביא לעומס בלתי אפשרי ולירידה בציונים. אי לכך, הצוות המקצועי בבית הספר חרשן מסייע לתלמידים לבנות מערכת שעות הגיונית ויעילה אשר תסייע לאחרונים למצות באופן מקסימאלי את הלימודים והפוטנציאל הטמון בהם.

 

 • שיעורי עזר - תלמידי בית הספר חרשן יכולים לקבל סיוע במסגרת שיעורי עזר במתמטיקה, אנגלית ובכל מקצוע שתהיה לו דרישה בעניין זה. קראו עוד על הבגרות במתמטיקה.

 

 • כיתות הומוגניות - בית הספר חרשן מאמין כי אחת הסיבות להצלחת התלמידים הוא לימוד בכיתות הומוגניות. אחידות הכיתה, ברמת הידע במקצוע וביכולת האישית של כל אחד מהתלמידים לעמוד בקצב הלמידה הנדרש, הינה משמעותית. לפיכך, בבית הספר חרשן מחולקות הכיתות לפי בסיס זה.

 

 • קריירה - בית הספר חרשן מנהל קשרים עסקיים עם גורמים שונים בתעשייה ועם חברות השמה שונות. בתום הלימודים, מסייע בית הספר לתלמידים להשתלב בשוק העבודה.

 

 • התאמות לאקדמיה - פעמים לא מעטות, אנחנו רואים את העתיד האקדמי שלנו ואת האקדמיה כדבר מעורפל. לאקדמיה יש דרישות מסוימות, חובות מסוימים, ולא מעט בעיות איתן נדרשים הסטודנטים להתמודד כגון: בעיות באנגלית, בעיות בהכנת עבודות. בהחלט, לעיתים, צריך קורס הכנה קצר לדברים הללו. בית הספר חרשן מציע שלושה סוגי קורסי אנגלית לעניין זה:
   - אנגלית לאקדמיה- מועבר ע"י מרצה מהאקדמיה
   - כתיבת עבודות אקדמאיות - מועבר ע"י מרצה מהאקדמיה
   - היכרות ראשונה עם האקדמיה - מפגשים פתוחים המועברים ע"י רכזות רישום ושנה א באקדמיה.

 ** לתשומת לבך נכונות המידע עלולה להשתנות מעת לעת. המידע המוצג כאן נכתב ונערך על ידי צוות האתר. למען הסר ספק בין האתר למוסד הלימודים לא מתקיים קשר מכל סוג שהוא.
חוות דעת של סטודנטים על בגרויות ופסיכומטרי - בית ספר חרשן
התקבלו 2 דירוגיםבציון ממוצע: 4.0 מתוך 5

בגרויות ופסיכומטרי - בית ספר חרשן
19/06/2017

מה אתה אוהב/לא אוהב במוסד הלימודים?

המקום הזה נראה טוב מאוד ואני ממליצה אותו לסטודנטים אחרים

בגרויות ופסיכומטרי - בית ספר חרשן
05/10/2014

מה אתה אוהב/לא אוהב במוסד הלימודים?

ש השירותים לא נקיים לעיתים ללא נייר. ושאין עמדת קפה/תה חינם.

על הקמפוס

באים לקראת מבחינת פריסת תשלומים. עונים לשאלות, מאוד אדיבים


לכל חוות הדעת
בית ספר חרשן - בגרויות במרכז
השלמת בגרות בגיאוגרפיה 5 יחל
אוריה קלו
ללא תגובה
השלמה ל4 יחידות מתמטיקה - אקסטרני או אינטרני?
אריאל
1 תגובות
השלמת 5 יחידות בגרות במתמטיקה
בני
1 תגובות
השלמת 7 יחידות למכינה
עדי אבוחצירה
1 תגובות
השלמת בגריות במתמטיקה ואזרחות
אסתר בוזגלו
1 תגובות
השלמת בגרות ב3 יחידות בתנך
חיה
1 תגובות
השלמת בגרות במתמטיקה ל- 5 יחידות
יעל
1 תגובות
לכניסה לפורום
Whatsapp Whatsapp