לימודי תואר ראשון לדתיים בבית הספר הגבוה לטכנולוגיה בירושלים

רוצה לדעת על לימודים בנושאי לימודים לדתיים?

 

לחץ/י כאן ותקבל/י שירות בחינם שיחסוך לך הרבה זמן, כאבי ראש וגם כסף ...

 

הגעת לדף עם מידע על תואר ראשון לדתיים - ביה"ס הגבוה לטכנולוגיה.

המידע באתר הועיל ל93% מהגולשים.

 

עזרנו גם לך? דרג אותנו:


(בחסות)

תואר ראשון בבית ספר הגבוה לטכנולוגיה בירושלים

 

בית הספר הגבוה לטכנולוגיה, הינו מוסד אקדמי להשכלה גבוה אשר ממוקם בירושלים. הלימודים במוסד זה משלבים רמה אקדמית גבוהה, לצד לימודי תורה המפרידים בין בנים ובנות: לימודים במתכונת של מדרשה לבנות ולימודים במתכונת של ישיבה גבוהה לבנים. בית הספר הגבוה לטכנולוגיה מציע מגוון מסלולים ללימודי תואר ראשון.

 

לימודי הנדסת אלקטרוניקה

 

כיום, בכל תעשייה בכל מדינה ניתן למצוא את האלקטרוניקה, למעשה האלקטרוניקה נמצאת בכל שטחי החיים שלנו: בתעשייה, בצבא, במחקר, במסחר, ברפואה ועוד. יישומי האלקטרוניקה הם מהמגוונים ביותר וכתוצאה מכך לבוגרי מסלול זה יש אפשרויות תעסוקה נרחבות יותר מכל מסלול לימודים אחר.

 

מטרת הלימודים בתוכנית זו היא הכשרת בוגרי החוג כמהנדסים איכותיים ומיומנים אשר ישתלבו במהרה בתעשייה עתירת הידע והטכנולוגיה בישראל ובעולם. לימודים אלו נפרשים על פני ארבע שנות לימוד ומקנים לבוגרים את התואר: "בוגר במדעים B.Sc - בהנדסת אלקטרוניקה", בתום הלימודים במסלול זה זכאים בוגרי המחלקה להירשם בפנקס המהנדסים והאדריכלים.

 

לימודי הנדסת תעשייה וניהול

 

מטרת הלימודים במחלקה להנדסת תעשייה וניהול בבית הספר הגבוה לטכנולוגיה שבירושלים היא הכשרת מהנדסים מקצועיים שישתלבו בתפקידי מפתח ניהוליים בארגונים מובילים בתעשייה. הלימודים מעניקים לסטודנטים ידע מקיף ומיומנות בנושאים מערכתיים שונים.

 

מהנדס התעשייה וניהול מתמודד עם שינויים דינמיים בארגונים, באפיון מערכות מידע, שיקולים פיננסיים, הטמעת טכנולוגיות חדשות, עבודה עם משאבי האנוש של הארגון ועוד. לימודים אלו נפרשים על פני ארבע שנות לימוד ומקנים לבוגרים את התואר: "בוגר במדעים -B.Sc- בהנדסת תעשייה וניהול", בתום הלימודים במסלול זה זכאים בוגרי המחלקה להירשם בפנקס המהנדסים והאדריכלים.

 

לימודי מדעי המחשב

 

הלימודים במחלק הזו מאפשרים בחירה בין: לימודי הנדסת מערכות תקשורת, לימודי הנדסת תוכנה או לימודי מדעי המחשב. מטרת הלימודים במחלקה זו היא הכשרת הסטודנטים כמהנדסים או כאנשי מחשבים מקצועיים אשר בתום לימודיהם יוכלו לבחור אם להשתלב בתעשייה כאנשי תוכנה ומערכות תקשורת, או להמשיך את לימודיהם לקראת תארים אקדמאים גבוהים בתחום.

 

הלימודים מקנים לסטודנטים ידע תיאורטי מקיפי המשולב עם ניסיון מעשי בתחום התוכנה ומדעי המחשב. לימודים אלו נפרשים על פני שלוש - ארבע שנות לימוד ומקנים לבוגרים את התואר: "בוגר במדעים" B.Sc, בהתאם לתוכנית הלימודים הנבחרת. בתום הלימודים במסלול זה זכאים בוגרי המחלקה להירשם בפנקס המהנדסים והאדריכלים.

 

לימודי כימיה חישובית בשילוב עם מדעי המחשב

 

תחום לימודים זה הינו תחום חדש המשלב בין לימודי כימיה ומדעי המחשב. תחום זה מיושם בעיקר בתחומי המחקר והפיתוח. כיום, בענף הכימיה קיים ידע רב בתחום המולקולות ועיבוד המידע בעזרת הטכנולוגיה והמחשב עשוי להיות מהפכני ולתרום רבות בתחומים כגון: מחקר, ביוטכנולוגיה, פרמצבטיקה וכדומה.

 

לימודי סיעוד

 

הסיעוד הוא אומנם עולם שיכול להיות קשה, אך גם עולם מאתגר ומגוון עם אפשרויות קידום רבות. לימודי הסיעוד בארץ ובעולם נמצאים כרגע בתקופת פריחה בעקבות הרחבת סמכויות. האחיות הסיעודיות מבצעות תפקידים חיוניים רבים, ביניהם: מתן עזרה לשיפור הבריאות הפיזית, מתן עזרה לשיפור הבריאות הנפשית, מניעת מחלות, אבחון הפרעות, טיפול בבעיות בריאותיות, ניהול צוות מטפלים ועוד. הלימודים לתואר זה מזכים את הבוגרים בתואר "בוגר במדעים בסיעוד" - B.S.N.

 

לימודי הוראת המדעים והטכנולוגיה

 

לימודים אלו מכשירים את הסטודנטים לעסוק בהוראת מקצועות המדעים והטכנולוגיה בבתי הספר התיכוניים. הלימודים מכשירים את הסטודנטים להוראה ולהדרכה ומקנים מיומנויות חינוכיות ותעשייתיות. תוכנית לימודים זו לקראת תעודת ההוראה, חיונית לא רק לאלו המעוניינים לעסוק בהוראה במערכת החינוך אלא גם למתעניינים במקצועות ההנדסה והניהול, בהדרכה, במדעים ובטכנולוגיה.

 

לימודי חשבונאות ומערכות מידע

 

מטרת הלימודים במחלקה לחשבונאות ומערכות מידע היא הכשרת הסטודנטים כבעלי מקצוע איכותיים ומיומנים בשילוב בין שני תחומים מבוקשים אלו. הלימודים מבוססים זו על רקע תיאורטי ויישומי לצד כלים מקצועיים רבים. הלימודים במחלקה זו מקבילים לדרישות של מועצת רואי החשבון ומקנים גם ידע מוסף בתחומי הניהול וטכנולוגיית המידע.

 

לימודי ניהול עסקים ושיווק טכנולוגיה

 

תוכנית לימודים זו מכינה את הסטודנטים להשתלב בתפקידים משמעותיים ומגוונים בעולם העסקים הדינאמי. הלימודים מקנים ידע בתחומי דעת רבים, מפתחים כישרי ניהול ושיווק לצד מיומנויות אישיות גבוהות ומסייעים לסטודנטים לסגל ראיה מעמיקה של עולם הניהול, עולם המימון ועולם השיווק התחרותי.

 

במהלך הלימודים בבית הספר הגבוה לטכנולוגיה בירושלים, מעמיקים הסטודנטים את ידיעותיהם ורוכשים את מיטב הכלים שיאפשרו להם להשתלב ולפעול בצורה המושכלת ביותר בתחום עיסוקם.

 

 ** לתשומת לבך נכונות המידע עלולה להשתנות מעת לעת. המידע המוצג כאן נכתב ונערך על ידי צוות האתר. למען הסר ספק בין האתר למוסד הלימודים לא מתקיים קשר מכל סוג שהוא.
ssssssssss

מעל 28,802 סטודנטים
המליצו והצביעו על מוסדות לימוד

חפשו חוות דעת על המסלול
ומוסד הלימודים שמעניין אתכם
למשל: אוניברסיטת חיפה, הבינתחומי ...
למשל: מנהל עסקים, משפטים...

חוות דעת של סטודנטים על מוסדות לימוד

  • 4.0

    אוניברסיטת תל אביב966 חוות דעת

  • 4.1

    האוניברסיטה הפתוחה1,256 חוות דעת

  • 4.1

    המכללה האקדמית ספיר685 חוות דעת

Whatsapp Whatsapp