ביטוח רפואי לסטודנטים הלומדים בחו"ל

חלומם של צעירים רבים בעשור האחרון, מתחיל בשאיפה לחיות מחוץ לישראל לתקופה ממושכת, ולשלב בין לימודים אקדמאיים, עבודה מכניסה והתנסות בחיים במדינה אחרת. החלום לעיתים קרובות טומן בחובו את הרצון "לעשות את זה בגדול" ולחזור לארץ לאחר מספר שנים עם שפה נוספת כשפת אם, תואר אחד או שניים באמתחתנו, ועם שק גדול של מזומנים...

המידע באתר הועיל ל91% מהגולשים.

 

עזרנו גם לך? דרג אותנו:


ביטוח רפואי לסטודנטים הלומדים בחו"ל

 

לימודים בחו"ל הם לרוב חוויה ייחודית ובלתי נשכחת . עם זאת, רצוי כי הסטודנטים המעוניינים ללמוד בחו"ל יבטחו עצמם מבעוד מועד בביטוח בריאות. הסטודנטים בחו"ל, כמו בארץ, חשופים למחלות, לתאונות, לפציעות ולסכנות רבות. בהעדר ביטוח בריאות, סטודנטים אלה עשויים להתקשות בכיסוי ההוצאות הרפואיות, או לחלופין לגלות שהשירותים הרפואיים המוענקים להם באותה מדינה בלתי מספקים.

 

על חשיבות ביטוח בריאות לסטודנטים בחו"ל

מנהלת אגף בריאות בדוידוף סוכנות לביטוח, מציינת כי "הביטוח הרפואי לאנשים צעירים, בתחילת חייהם האקדמאיים והמקצועיים, אשר שוקלים מעבר למדינה זרה לתקופה ממושכת, הינו נושא שבהתבוננות ראשונית נתפס כ"שולי וזניח" בעיני רבים בתחילת שנות העשרים והשלושים לחייהם, כאשר לכאורה מוטרדים הרבה יותר משמו של המוסד האקדמאי היוקרתי אליו יתקבלו לתואר שני. הביטוח הרפואי הינו אחד הנושאים המשמעותיים להם כדאי לדאוג כבר בתחילת תהליך הרישום למוסדות אקדמאיים בחו"ל ויחד עם הטיפול בכל תהליך העתקת המגורים ליעד הנבחר.

צעירים רבים מופתעים לגלות כאשר הם נזקקים לבדיקה רפואית זניחה, אם חלילה חלו בשפעת ונזקקים לתרופות כלשהן, שלא לדבר על מקרים מעט יותר מסובכים כמו בדיקות סיטי, רנטגן ועוד רבות אחרות, כי המנגנון הרפואי במדינה שבה עברו לחיות, שונה לחלוטין מקופות החולים בארץ והרופא המשפחתי אליו היו רגילים לפנות במשך שנים רבות...

 

עלות האשפוז ללא ביטוח בריאות בחו"ל עשוייה להגיע לאלפי דולרים ביום. בארצות הברית לדוגמא, עלות יום אשפוז מגיע לכ-5,000 דולר ואף יותר. קנדה היא דוגמא נוספת למדינה שאינה מספקת שירותים רפואיים מסובסדים ולכן סטודנטים ממדינות זרות , המעוניינים להבטיח לעצמם את הטיפול הרפואי שיידרש בעת צרה, חייבים לרכוש ביטוח בריאות לסטודנטים במדינות זרות.

 

יש לזכור:

 

פוליסת זו אינה נותנת מענה לטיפולי הבריאות היומיומיים, אשר להם עשויים להזדקק כל צעיר וצעירה אשר שוהים תקופה ארוכה בחו"ל! פוליסת הנסיעות נבנתה כדי לתת כיסוי ביטוחי למצבי חירום בלתי צפויים אשר עשויים להתרחש במהלך השהות הקצרה מעבר לים, ולא ליותר מכך.

ניסיון לחסוך בעלויות פוליסת בריאות מקיפה, הינה "טעות טקטית" במרקם קבלת ההחלטות בתהליך שכזה, אשר עשויה בסופו של דבר, להכניס את הסטודנט הצעיר, אשר ברבים מהמקרים חי על תקציב מתוכנן ומוגבל, להוצאות של אלפי דולרים ואף למעלה מזה".

אם ברצונך להתחיל את חייך האקדמאיים והמקצועיים "ברגל ימין", ולהעניק לעצמך ראש נקי מדאגות אשר יאפשר לך להגשים את המטרות שלשמן בחרת לחיות במדינה אחרת – אנא דאג לרכוש את הכיסוי הביטוחי המתאים והמקיף ביותר פוליסת ה RELOCATION, הכוללת הגנה רפואית מקיפה לאירועי בריאות יומיומיים, צפויים ושאינם צפויים, ופתרון לאירועים ביטוחיים מורכבים כגון ניתוחים ואישפוזים.

 

מה כוללת פוליסת הביטוח?

פוליסת זו מעניקה למבוטחיה מערך ביטוחי מקיף של רפואה איכותית פרטית, בכל מקום בו תבחרו לחיות על פני הגלובוס. המוקד הרפואי מאויש עשרים וארבע שעות ביממה, שבעה ימים בשבוע ע"י מוקדנים דוברי עברית ורופאים מומחים, נושא חשוב מאוד כאשר אוזן קשבת ושפת אם, אינם דבר טריוויאלי עבור אלו שחיים במדינה רחוקה.

מס’ נקודות ייחודיות, אשר יש לתת עליהן את הדעת בעת רכישת הכיסוי הביטוחי :

 

  • כיסוי למיון ואשפוז ללא הגבלה של מספר הביקורים
  • הוצאות חיפוש, איתור והצלה
  • הוצאות בשל הפסקת לימודי סטודנט
  • כיסויים לפינוי והטסה רפואית של עד 100,000 $
  • כיסוי להריון לא תקין וסיבוכי לידה של עד 100,000 $ 
  • כיסוי לטרור ומלחמה פאסיביים
  • כיסוי להוצאות רפואיות בעת חופשת מולדת 
  • כיסוי לשבים לישראל שאיבדו את זכויותיהם בקופות החולים לאחר שהות ממושכת בחו"ל
     

טיפ קטן לקראת דרכך החדשה – צא לכבוש את העולם, אולם אל תשאיר את הבריאות מאחור...

Whatsapp Whatsapp