הדרכות בטיחות לעובדי בימות בבית הספר לעבודה בגובה של רסקיו 1

רוצה לדעת על ההקלות בעקבות משבר הקורונה? רוצה לדעת על לימודים בנושאי קורס עבודה?

 

 

לחץ/י כאן ותקבל/י שירות בחינם שיחסוך לך הרבה זמן, כאבי ראש וגם כסף ...

 

 

הגעת לדף עם מידע על עובדי בימות - רסקיו 1.

המידע באתר הועיל ל92% מהגולשים.

 

עזרנו גם לך? דרג אותנו:


 
קורס הכשרת עובדי בימות הגברה ותאורה בבית הספר לעבודה בגובה של רסקיו 1
 
שילוב של מיומנויות
 
בעבודה בבימות מסוגים שונים, במופעים, באירועים, בהצגות ובהופעות מוזיקליות גדולות – טמון לעתים קרובות סיכון הכרוך בעבודה בגובה. קורס הכשרת עובדי בימות הגברה ותאורה בבית הספר לעבודה בגובה של רסקיו 1, הוא קורס שמיועד לעובדי תאורה והגברה ולעובדי במה מסוגים נוספים, שכבר עוסקים בתחום. הקורס כולל בעצם כמה הדרכות נפרדות במספר נושאים מרכזיים הנמצאים בשימוש בעבודה מסוג זה, והוא בבחינת הדרכת חובה שעל מנהלי תחומים אלה לספק לעובדיהם.
 
על הלימודים
 
קורס הכשרת עובדי בימות ברסקיו 1נלמד בהתאם לתקנות ולהוראות הבטיחות של משרד התעשייה, המסחר והתעסוקה, והוא מסמיך את העוברים אותו בכל הדרוש לעבודה מעשית נכונה ובטוחה בענף זה. הלימודים משלבים מידע עיוני המועבר באמצעות הדרכה פרונטלית, והתנסות מעשית בשטח של התלמידים. בכל כיתה לומדים עד עשרה מודרכים, למעט בהדרכת המבוא, שבה משתתפים עד 25 תלמידים.
 
פירוט ההדרכות
 
קורס הכשרת עובדי בימות הגברה ותאורה ברסקיו 1 מורכב מחמש הדרכות שונות ומשלימות, כשכל אחת מהן ממוקדת בנושא אחד ונלמדת בהיקף שונה. שימו לב כי ניתן לעבור את כל ההדרכות כולן ביום לימודים אחד, או שאפשר ללמוד אותן כל אחת בנפרד. להלן ההדרכות הנכללות בקורס:
 
 • מבוא לעבודה בגובה – מיועד לעובדי בימות ותאורה בגובה של למעלה משני מטרים, ונלמד בהיקף של חמש שעות ומחצה. המשתתפים לומדים על הסיכונים הכרוכים בעבודה בגובה ועל התקנות הממשלתיות לבטיחות בעבודה. הם מוכשרים לזהות ולהעריך סיכונים, כנפילת חפצים ונפילה מפיגום לא יציב, ולומדים ומתרגלים דרכים למניעת סיכונים, בפעולות כגון: קשירה, הרמה, קיבוע, מיקום, תמיכה ועיגון. למודרכים נערכת היכרות עם צמ"א (ציוד המגן האישי).

 

 • משטחי עבודה – הדרכה הנמשכת שעתיים וחצי, ומתמקדת בעבודה בגובה על משטחים מסוגים שונים, העשויים מחומרים שונים, כגון: במות, גגות, מערכות תפאורה ותקרות בלי מעקה. המשתתפים לומדים על נהלי העבודה ומוכשרים בניהול סיכונים. הם מכירים אמצעים למניעת תאונות, כרשתות, גדרות ומערכות ריסון. הם מוכשרים לבדוק את תקינות מערכות הבטיחות והבלימה, בהתאם להוראות החוק.

 

 • סולמות – משך הדרכה זו הוא כארבע שעות, והיא מקיפה את כללי הבטיחות בעבודה באמצעות סולמות, כמו גם את הטכניקות המותאמות לעבודה מסוג זה. המשתתפים לומדים כיצד לוודא שהסולמות עומדים בתקנים, ומתי יש לפסול אותם. הם מוכשרים להתאים את סוג הסולם לשימוש שייעשה בו ולאתר העבודה. הם מכירים מערכות עיגון ומערכות בלימה שונות, ומתרגלים תנועה על סולם בתנאים שונים ועבודה עם כלים ובלבוש מיוחד.

 

 • עבודה באמצעי הרמה – הדרכה המתמקדת בנושא אמצעי הרמה כמלגזות ועגורנים, סלי הרמה וכדומה. היקף ההדרכה הוא כארבע שעות. המודרכים נחשפים לתאונות האופייניות לעבודה עם סלי הרמה ומכירים את התקנות בנוגע לעבודה זו. המודרכים לומדים כיצד להציב נכון ולבסס את מערכות העבודה בהתאם לתנאים באתר הפעילות. כמו כן, הם לומדים סימנים מוסכמים המאפשרים תקשורת מרחוק בין המפעיל לעובד הבימה שבסל. בנוסף, המשתתפים בהדרכה מוכשרים ומתורגלים בפעולות חילוץ.

 

 • עבודה על מבני מתכת – מיועדת להכשיר את המשתתפים לבטיחות בעבודה על מבני מתכת זמניים וקבועים, כפיגומים מסוגים שונים, טראסים ועוד. ההדרכה כוללת גם הכשרה בחילוץ עם ערכת חילוץ. משך הדרכה זו הוא ארבע שעות, או שמונה שעות כשהיא כוללת גם לימוד על מערכות תנועה.
 


** לתשומת לבך נכונות המידע עלולה להשתנות מעת לעת. המידע המוצג כאן נכתב ונערך על ידי צוות האתר. למען הסר ספק בין האתר למוסד הלימודים לא מתקיים קשר מכל סוג שהוא.


למידע נוסף לחצו: רסקיו 1 - בית ספר לחילוץ ועבודה בגובה

ssssssssss

פורום לימודי תעודה | קורסים

קורס הסדרי תנועה
אברהים
1 תגובות
קורס תאית במרכז
נגה
1 תגובות
קורס ביופידבק 2020
זהבי הלוי אורלי
1 תגובות
לימודי תעודה בתחום הרכש
אורטל
1 תגובות
קורס לימוד השפה הדנית
עדן
1 תגובות
הצעה לקורס מיזוג אוויר
משה ניסן
1 תגובות
קורס מדביר מוסמך בצפון
זבידאת עאטף
1 תגובות
לכניסה לפורום

מעל 28,956 סטודנטים
המליצו והצביעו על מוסדות לימוד

חפשו חוות דעת על המסלול
ומוסד הלימודים שמעניין אתכם
למשל: אוניברסיטת חיפה, הבינתחומי ...
למשל: מנהל עסקים, משפטים...

חוות דעת של סטודנטים על מוסדות לימוד

 • 4.0

  אוניברסיטת תל אביב966 חוות דעת

 • 4.1

  הטכניון - מכון טכנולוגי לישראל547 חוות דעת

 • 4.0

  המרכז האקדמי לב1,451 חוות דעת

Whatsapp Whatsapp